Калорійність і корисні властивості – Сочевиця

Калорійність і корисні властивості – Сочевиця Калорійність і корисні властивості – Сочевиця

Кілокалорії: 119

Білки: 9.0

Жири: 0.6

Вуглеводи: 22.1

Чечевицю в нинішній час вживають не так часто, як цього

хотілося б, тому як корисні властивості сочевиці не вивчені повноцінно. Навіть незважаючи на те, що вона добре сприяє довголіттю. І колись рятувала багато народів. Якщо вірити Біблії, то саме за блюдо з сочевиці Ісайя продав право на старшинство Якову. Що допомогло уникнути голоду.

У нинішній час дієтологи і лікарі впевнені, що існують полезнифе властивості сочевиці, тому споживання в їжу сочевиці дає організму неймовірну масу користі. І з цієї причини необхідно суттєво збільшити вживання сочевиці. Суть в тому, що у сочевиці маса доброчинних властивостей, які вельми гідно конкурують з хлібом, крупами і навіть м’ясом, багата вона і вітамінами А і С. В бобах сочевиці є багато білка, клітковини, вуглеводів – корисні властивості сочевиці. А крім того, багато необхідних організмом людини мікроелементів – калію, заліза, кальцію, цинку та інших.

Стародавні греки, котрі знали корисні властивості сочевиці, виліковували ній багато захворювань шлунка, а також успішно заспокоювали нерви. Римські ескулапи, що вивчили корисні властивості сочевиці також були впевнені, що повсякденне споживання сочевиці приносить незаперечну користь, роблячи хворого більш спокійним і врівноваженим.

Корисні властивості сочевиці, які також підтверджені нинішніми дослідженнями, доброчинні для попередження багатьох захворювань онкологічного характеру. Пояснюється це тим, що фолієва кислота, яка є одним з основних захисників людського організму від освіти різноманітних пухлин, мається на складі сочевиці в значній кількості.

Всього лише одна порція страви з сочевиці задовольняє фактично добову потребу організму в незамінною фолієвої кислоті. Також в чечевиці маються ізофлавони, які служать відмінним онкопротектором при хворобах молочних залоз, у чому укладені корисні властивості сочевиці. Корисні властивості сочевиці сприяють здоров’ю та довголіттю.

Примітно те, що теплова обробка зовсім не зменшує наявності у страві з сочевиці таких важливих і корисних складових.

При різноманітних розладах шлунка також використовують сочевицю, її лікарська користь і корисні властивості знайшли широке використання в народній медицині. Так, російські знахарі застосовували відвар, виконаний з сочевиці, при запорах. Для цього готували рідкий відвар. Густий же відвар з сочевиці радять як результативне засіб при різноманітних шлунково-кишкових розладах. Сочевиця і корисні властивості сочевиці застосовувалися для приготування та лікувального засобу від віспи.

Сочевична дієта також благотворна і позитивно впливає на функцію формування крові, приводить в норму функціонування серця і сприяє необхідному тонусу судин, сприятливо впливає на діяльність печінки. Також сочевична дієта корисна при схудненні.

З цієї причини при колітах, виразці шлунка або дванадцятипалої кишки так благотворно чечевичное пюре. Страждаючі на діабет отримають величезну користь, якщо додадуть в повсякденний раціон сочевицю. Так як корисні властивості сочевиці знижують концентрацію цукру в крові. Крім того, сочевиця сприяє знищенню каменів у нирках і сечовому міхурі.

Якщо ваша професійна діяльність пов’язана з постійними стресами, сочевиця зробить вашу психіку значно стресостійкість. Підуть назавжди безліч нервових розладів. Депресія також відійде на другий план або зовсім зникне, якщо використовувати корисні властивості сочевиці.

Також широко відомі корисні властивості сочевиці при загоєнні шкіри, і з цієї причини вона застосовується для якнайшвидшого затягування ран. Для цього слід змішати жовток з сочевичної борошном. А суміш сочевичної борошна з вершковим маслом результативно усуває всі наслідки опіків.

Калорійність сочевиці

Досвідчені дієтологи радять людям сидять на дієті для схуднення вживати якомога більше каш, особливо таких корисних і смачних як сочевична каша. Калорійність сочевиці становить 119 кілокалорій, тому включаючи в раціон харчування даний продукт, ви можете не боятися за те, що збільшите у вазі і наберете зайві калорії.

  • кількість кілокалорій в сочевиці
  • сочевиця при розладах шлунку
  • як по росiйськи сочевиця

Comments are closed!

_0.31MB/0.00470 sec