Кактус caralluma для схуднення. Тетяна Малахова схуднути метод

Кактус caralluma для схуднення. Тетяна Малахова схуднути метод Дієта Аніти Цой

Дієта Аніти Цой – унікальний і ефективний метод схуднення, який розробила зірка російської естради. Аніта дотримується суворого роздільного харчування. Рибу і м’ясо вона вживає татьяна Малахова схуднути метод

з овочами, а не з макаронами та картоплею. Аніта вважає, що розвантажувальних дієт, які періодично вона застосовує, цілком достатньо, проте, бувають випадки, коли зайві кілограми потрібно прибрати швидко і саме тоді на татьяна Малахова схуднути метод . допомогу приходить перший метод співачки-огіркова дієта Аніти Цой.

Ця дієта Аніти досить жорстка. Дотримуватися татьяна Малахова схуднути метод потрібно строго – вживати в день два кілограми свіжих огірків і два літри звичайної води або зеленого чаю. На ніч випивається татьяна Малахова схуднути метод 1 склянка нежирного кефіру.

Другий варіант схуднення:

грейпфрутова дієта Аніти Цой

За 3 дні ця дієта здатна позбавити татьяна Малахова схуднути метод вас від 3 кілограм зайвого жиру, а живіт, передпліччя і стегна помітно схуднуть. Обов’язковою умовою цієї дієти Цой є підживлення організму вітамінами за пару тижнів до схуднення.

Продукти дієти Аніти – відварені яйця, грейпфрути, вода і зелений чай. Натщесерце слід випивати склянку теплої води з вичавленим туди лимонним соком. Через 15 хвилин вживається білок яйця, через годину – грейпфрут. Ще через 1,5 години – ще один білок яйця і така система чергування білка і грейпфрута з перервою в півтора години повинна бути до вечора. Таким чином за день ви з’їсте 5 яєць і 5 грейпфрутів, або 7/7. Також потрібно випити не менше 2х літрів води або зеленого чаю. Кава, чорний чай, цукор, жовтки яєць, сіль – ці продукти строго під забороною. Після виходу з системи, який обов’язково повинен бути плавним, в раціон обов’язково повинні бути включені м’ясо, риба і злаки.

Грейпфрутофой дієтою Аніти Цой можна дотримуватися 1 раз на місяць. Перед тим як приступати татьяна Малахова схуднути метод до цього методу схуднення порадьтеся з лікарем. Якщо ви алергік, то. грейпфрут татьяна Малахова схуднути метод і яйця вам не підійдуть, однак, цитрус можна замінити на кілограм огірків чи помідорів в день.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00467 sec