Йога для схуднення – комплекс вправ у фото | Щаслива жінка

Йога для схуднення – комплекс вправ у фото | Щаслива жінка Йога для схуднення

Найкраще для фігури – плавна гімнастика. У цьому єдині всі спортивні експерти.

Обережно укріплюються м’язи набувають еластичність, виганяють жир. А це і є запорука успіху скульптурної йоги – продукту змішання класичної йоги

і елементів з Хай-Імпакт, Тай-Ши, джазданса.

В наш комплекс йоги для схуднення включені 4 вправи, які потрібно виконувати одне за іншим. Кожна вправа потрібно виконувати по 2 рази. Весь комплекс потрібно повторити 4 рази. Якщо ви тільки починаєте заняття, спочатку вам це може здаватися непросто – зменшите кількість повторів.

Якщо ви станете займатися через день по 20 хвилин, то вже через три тижні помітите перші результати. Такі заняття не тільки поліпшать вашу фігуру, але і піднімуть вам настрій.

Для зміцнення спини і ніг

Цей комплекс вправ скульптурної йоги називається сплати . Він допомагає поступово розтягувати внутрішні та зовнішні м’язи стегна, а також ікри. Одночасно зміцнюється нижня область спини.

1. Прийняти вертикальне положення, ноги широко розставити. Тулуб вище пояса нахилити вперед, руки вільно звисають, якщо у вас достатньо гнучкості, зіпріться руками об підлогу. Сідниці відтягувати назад, поки не відчуєте розтягування м’язів на задній стороні ніг. Залишитися в напрузі, при цьому 5 разів глибоко вдихнути і видихнути.

2. У цьому положенні праву ступню повернути назовні, тулуб розгорнути вліво. Зігнути ліве коліно, кінчиками пальців торкнутися підлоги справа і зліва. М’язи підтримувати в напруженому стані, п’ять разів глибоко вдихнути і видихнути. Випрямитися.

3. Схрестити руки за спиною. Підборіддя повільно піднімати вгору, очі – до стелі, плечі з силою відводити донизу, залишитися в напрузі, зробити п’ять вдихів і видихів. Потім опустити руки, випрямити ліву ногу, повернутися у вихідне положення.

Всі вправу повторити двічі.

Для красивих грудей

« Кобра » – класичне вправу йоги, надає форму м’язам грудей, зміцнює хребет і коліна.

1. Лягти на живіт, ступні разом, руки вздовж тіла, долоні догори. Подивитися вперед, потім вгору, повільно піднімаючи підборіддя, і спробувати піднятися, наскільки це можливо. Залишитися в напрузі і зробити 5 глибоких вдихів і видихів.

2. Повернути долоні донизу, посунути руки вперед настільки, щоб на підлозі вони залишалися лише до ліктів, одночасно піднімати з підлоги грудну клітку. Залишитися в напрузі, поки не зробите п’ять глибоких вдихів і видихів.

3. Голову закинути назад, живіт залишається на підлозі, руки витягнути вперед – залишатися в такому положенні, поки не зробите п’ять вдихів і видихів. Повернутися у вихідне положення.

Повторити два рази.

Для пружних сідниць і струнких ніг

Ці м’які стрибки . схожі на джазові рух, допомагають позбутися целюліту на сідницях, зміцнюють м’язи стегон і видаляють жирові відкладення у вигляді галіфе.

1. Встати прямо, ноги широко нарізно, злегка зігнути коліна, ступні повернути назовні. Плечі із зусиллям спускати вниз, а руки схрестити на рівні грудей.

2. Піднятися на носки, підстрибнути вгору настільки, щоб ноги випростались. Досить кількох сантиметрів. Порада для тих, у кого проблеми з колінами або зі спиною: підкладіть гімнастичний мат або килимок для ніг.

3. 10 раз м’яко підстрибнути. У стрибку готуємося до приземлення: з шкарпеток на подушечки стоп і – на п’яти.

Для зміцнення преса і плоского животика

« Берізка » або стійка на плечах – типові для йоги вправи. Вони підтягують м’язи живота, тягнуть спину, активізують обмін речовин.

1. Лягти на спину, руки щільно до тіла, долоні повернути до підлоги, руки притиснути до підлоги. Помахом підняти ноги настільки, щоб коліна опинилися на рівні плечей. Залишитися в напрузі, зробивши при цьому 5 глибоких вдихів і видихів.

2. Кисті рук покласти на нижню частину спини. Ноги повільно випрямляти, піднімаючи вгору, і затримувати у вертикальному положенні якомога довше. Якщо ви можете – переходите в стійку на плечах. Залишитися в напрузі, зробивши 5 вдихів і видихів.

3. Повільно зігнути ноги, руки знову міцно притиснути до підлоги і повільно – хребець за хребцем – повернутися у вихідне положення.

  • йога для ніг
  • фото йоги для схуднення
  • Йога для ніг та грудей

Comments are closed!