Їжа для схуднення |

Їжа для схуднення | Їжа для схуднення

О, благословенна їжа! Ви вже зрозуміли, що з їжею потрібно дружити? Ні? Пора це зрозуміти!

Без правильного харчування неможливе досягнення ідеальної фігури.

Але що буде їсти людина, що вирішила схуднути?

Без їжі ніяк

не обійтися.

Ви вже наслухалися чимало й, часто суперечливих, рад за своє життя про схуднення.

Отже, що потрібно їсти?

Чого не можна їсти, ви вже знаєте. Звичайно, тістечко з кавою на сніданок не порадує дієтолога. Так само як і пакетик цукерок, з’їдаються щовечора перед телевізором. Можна дозволити собі один круасан, але є їх цілу дюжину – вище дурості.

Газована вода з печивом на обід призведе до зайвої ваги. Вам знайомі всі ці заборони. А тепер потрібно тільки замінити всі ці продукти у своєму раціоні правильної їжею. Нагородою за це буде ідеальний вагу.

Їжа нам необхідна

Що таке дієта і дієтологія?

Слово Дієта перекладається як «спосіб життя».

А дієтологія – наука, що вивчає потребу організму в різних продуктах харчування для оптимальної життєдіяльності, що в той же час забезпечує вам ідеальний розмір.

Наука дієтологія дає відповідь на питання: що необхідно нашому організму? Повний відповідь дотепер ще не отримано, але вчення про їжу дає уявлення про те, як організм використовує їжу. Зрозумівши основні принципи, можна зробити грамотний вибір продуктів і підібрати дієту і програму зниження ваги.

Щоб досягти своєї мети в схудненні, необхідно є. Харчуючись певним чином, ви досягнете своєї мети.

Як не дивно, те, що привело до надлишку ваги, тепер допоможе вам схуднути. Немає необхідності утримуватися від їжі.

Ура! Ви повинні – саме мають – є, щоб худнути!

Шкідливих продуктів не буває

Продукти харчування шкідливими не бувають.

Натуральні продукти не можуть бути поганими чи шкідливими або приводити до ожиріння – м’ясо і жири не ведуть до повноти.

Не можна розділити продукти на ті, що завжди корисні, і на ті, що завжди шкідливі тим, хто хоче схуднути.

Швидше за все, раз ви взялися за схуднення, то «багато» знаєте про продуктах. Ви знаєте, скільки калорій в апельсині і в шоколадному печиво. Вам відомо кількість грамів жиру в пачці вершкового масла або маложирного сиру.

Ви впевнені, що певних продуктів необхідно уникати.

Звичайно, коли в одній книзі пишуть про корисність якого продукту, а в іншій книзі ці продукти заперечують, нескладно розгубитися.

Чим старше ви стаєте, тим довший список заборон-оман.

Ось лише деякі з них:

    Вершкове масло Червоне м’ясо Шоколад Морозиво Печиво і пиріжки Ковбаса Сир Смажена картопля Яйця Банани (навіть банани!)

Можна додати ще багато продуктів, яких вам колись радили уникати.

Будемо чесними. Ми розповімо про сучасні принципи вибору продуктів харчування, які приведуть вас до заповітної мети. Всі наші поради зводяться до того, щоб забезпечити вас знаннями, необхідними для вашого здоров’я і допомагають худнути.

Порада номер 1. Ні забороненого плоду

Не забувайте важливу річ: все від природи худі люди їдять ту ж їжу, що і ви.

Незважаючи на повноту, у вас ті ж потреби в поживних речовинах, що і у струнких людей. Вам потрібно всього лише змінити звички харчування, щоб домогтися супер-фігури.

Синдром забороненого плоду

Є продукти, вживати які в їжу для вас не рекомендується, але не варто сприймати їх як «шкідливі».

Якщо вважати небудь продукт шкідливим, він може набути сили забороненого плоду.

І тоді відбудеться містична, але насправді часто трапляється річ – ви захочете його є завжди. Ви самі перетворіть його на ваш заборонений плід. та ще той, від якого повніють!

Складається враження, що люди відчувають любов до продуктів, які вважають шкідливими для себе.

Поговоріть з тими, у кого є зайві кілограми, і кожен повідомить вам про шкідливі для нього продуктах. Це можуть бути цукор, морозиво, пончики, можливо, картопляні чіпси або макарони. І тим не менш, вони все одно його їдять, можливо, навіть таємно, щоб отримувати задоволення від забороненого плоду.

Ми рекомендуємо свої відносини з «шкідливими продуктами» будувати таким чином: ставитеся до багатьох речей з гумором, смійтеся над собою!

Постарайтеся перебороти своє ставлення. Коли пройде синдром забороненого плоду, ваша поведінка зміниться. Якщо ви розправитися зі страхом з’їсти що-небудь шкідливе, цим самим обеззброїте продукт і позбавите його влади над собою.

Застереження

Можливо, ви знаєте, що якийсь продукт вам шкідливий. Можливо, відчуваєте себе від нього втомленим або у вас знижується рівень цукру в крові. У цьому випадку шкідлива не сама їжа, а скоріше ваша негативна реакція на нього. Будьте уважні до того, як організм реагує на певні продукти, щоб знати, яка їжа корисна для вас і вашого організму.

Правда про всі продукти харчування така: насправді будь-яка їжа може призводити до надлишку ваги, також як і будь-яка їжа може допомогти схуднути – псу справа в тому, як її їсти.

Порада номер 2. Їжа – наш друг

Потоваришуйте з їжею, яку до цього вважали «шкідливої», але все одно їли. Можна їсти будь-які з своїх продуктів, коли ви бажаєте схуднути, але не настільки часто і в менших кількостях. Весь секрет у тому, щоб насолоджуватися ними і їсти їх повільно.

Вживати їх потрібно в меншій кількості в складі здорової, збалансованої дієти. Ніколи не переїдайте.

Порада номер 3. Більше якісної їжі

Їжа – це пальне для нашого організму. Ви перепробували багато різних продуктів, намагаючись знайти той, при якому ваш двигун працює з максимальною віддачею.

Якщо хочете, щоб ваш організм працював як добре налагоджений потужний двигун, заправляйте його високоякісними продуктами.

Що є хорошим харчуванням для організму?

Всі ми відрізняємося один від одного. Як відомо, у людей, що мають різні історичні корені, їжа по різному засвоюється організмом. Але можна покладатися на кілька правило те, яка їжа підійде для високоефективної дієти.

Найкраща їжа для вас.

    Вхідна до складу збалансованої програми харчування. Приготовлена??не в «общепите». Рідко їжа, приготована на корпоративній кухні з безліччю хімічних добавок, буває корисною і смачною. Швидше це та їжа, якою людство харчувалося протягом сотень років. Збагачена такими поживними речовинами, як вітаміни і мінерали, необхідні вам. постачає енергією, щоб ви не втомлювалися, а навпаки, відчували бадьорість.

Ви знаєте, як себе почуваєте через тиждень суворої дієти – тіло наче побите.

Ну адже не так потрібно харчуватися, щоб схуднути!

Рекомендовані нами продукти варто вживати протягом усього життя. Після того як ви досягнете ідеальної фігури, не міняйте систему харчування. Ті ж продукти, що допомагають худнути, допоможуть і залишитися стрункою.

Порада номер 3. Кількість їжі

Всі продукти, які ви з’їдаєте, повинні знаходитися в збалансованій пропорції один з одним. Є три основних типи поживних речовин плюс добавки XXI сторіччя. До основних типів поживних речовин відносяться:

    Білки. Джерелами найбільш повноцінного білка є м’ясо, риба, морепродукти, яйця, сир і птиця, а також горіхи і боби. Жири. До них відносяться рослинні масла (такі як оливкова і соняшникова), тваринні жири (такі як вершкове масло) і риб’ячий жир. Вуглеводи. Їх багато різновидів – від крохмалів (таких як хліб, макарони і рис) до цукрів, фруктів і овочів.

До добавок XXI століття відносяться.

Штучні продукти.

Ми виділяємо цей 4-й тип поживних речовин . так як він превалює у виробах, придбаних в універсамах. Штучні продукти зазвичай отримують з пробірки, а їдять як їжу або в складі їжі. До них відносяться штучні підсолоджувачі, консерванти, барвники, збагачують добавки.

Вони входять до складу багатьох харчових продуктів, але не є корисною і здоровою їжею.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00459 sec