Їзда на велосипеді для схуднення (худнемо за допомогою велосипеда)

Їзда на велосипеді для схуднення (худнемо за допомогою велосипеда) Їзда на велосипеді для схуднення (худнемо за допомогою велосипеда)

В дитинстві багато хто з нас любили кататися на велосипеді. У дорослому житті цей вид дозвілля відійшов на задній план. А даремно, адже їзда на велосипеді для схуднення – незамінна річ. Величезна перевага цього виду спорту в тому, що всі заняття проходять на свіжому повітрі. Клітини насичуються киснем, що сприяє окисленню накопичилися в тілі жирів. У результаті відбувається руйнування жирів. Велосипед корисний не тільки для схуднення, а й для зміцнення серця, судин, здоров’я в цілому . При цьому поліпшується робота органів дихання, швидкість реакції, координація рухів.

На скільки можна схуднути, зайнявшись велосипедними прогулянками? За годину їзди на велосипеді витрачається від 400 до 750 калорій . Точна цифра залежить від тривалості прогулянки, інтенсивності або швидкості їзди, а також від маршруту. Очевидно, що на їзду по припиненню місцевості з частими підйомами-спусками витрачається більше калорій, отже, схуднення відбуватиметься швидше. У середньому, за місяць тренувань можна схуднути на 2-8 кг.

велотренування дають потрійний ефект:

    Позбавлення від зайвих кілограмів. Моделювання фігури за рахунок зміцнення і розвитку м’язів. Зменшення целюліту на стегнах і сідницях.

Особливо корисна їзда на велосипеді тим, хто хоче схуднути в області живота і стегон, надати стрункості ногам .

Як використовувати велосипед для схуднення

Максимальний ефект для схуднення велоспорт дає за умови щоденних тренувань. Тривалість кожного заняття повинна становити 1,5-2 години. Якщо приділяти спорту стільки часу кожен день у вас не вийде, подумайте, як можна поєднати заняття велоспортом з іншими видами діяльності. Адже велосипед – це відмінний вид транспорту, якому, до речі, не страшні ніякі пробки. Можливо, вам буде зручно добиратися на велосипеді на роботу, їздити за покупками або до родичів. Таким чином, вирішується питання з нестачею часу.

Їзду на велосипеді для схуднення слід починати з тренувань тривалістю 15-20 хвилин . далі щодня збільшувати тривалість занять у відповідності зі своєю фізичною підготовкою, поки ви не зможете без праці витримувати 1,5-2 годинні прогулянки. Почастішання серцебиття, підвищення тиску, біль у м’язах і суглобах – все це симптоми того, що організму пора дати перепочинок.

    Якщо ви використовуєте велосипед для схуднення, намагайтеся не їсти за годину до і за годину після тренувань. Схуднення буде більш ефективним, якщо разом із заняттями велоспортом ви уріже калорійність свого раціону.

Під час велосипедної прогулянки часто пересихає в роті і хочеться пити. Тому не забудьте захопити з собою пляшку з водою. Пити можна звичайну воду, негазовану мінеральну воду, фруктовий компот без цукру, воду з лимоном, зелений або м’ятний чай, відвари з трав.

При виборі велосипеда для схуднення бажано віддати перевагу моделям з велокомп’ютер, щоб мати можливість контролювати швидкість пересування. Для жінок оптимальна швидкість їзди – 15-20 км / год.

При цьому слід брати до уваги свій серцевий ритм. Частота пульсу при велотренування повинна бути в діапазоні 120-150 уд / хв. Якщо навіть при швидкості 20 км / год ваше серце б’ється з частотою, меншою 120 ударів на хвилину, необхідно збільшити швидкість руху, при частоті 150 ударів – зменшити або зробити перепочинок.

  • худнемо на велосипеді
  • Їзда на велосипеді їсти

Comments are closed!