Їзда на велосипеді для схуднення – edimka. ru

Їзда на велосипеді для схуднення – edimka. ru Їзда на велосипеді для схуднення

Напевно, немає людини, яка не знайома з велосипедом. У дитинстві для багатьох він був одним з улюблених видів дозвілля, але доросле життя наклала свій відбиток і відсунула

його на задній план. Несправедливо, адже їзда на велосипеді може стати відмінним способом підтримки тіла в тонусі, варіантом активного відпочинку і ефективним методом схуднення.

Їзда на велосипеді як метод схуднення

Велопрогулка передбачає досить тривале перебування на свіжому повітрі, що в кожному разі корисно для здоров’я. Насичення клітин киснем призводить до окислення накопичилися жирів і їх подальшого руйнування. Залежно від інтенсивності, тривалості прогулянки і маршруту за годину їзди на велосипеді можна спалити до 750 калорій. Але поїздка у вигляді одноразової акції на шляху до придбання бажаних форм, природно, не призведе ні до яких результатів, навіть якщо Ви приділите їй 2 години. До того ж, це стане небажаним стресом для організму, який повинен поступово звикати до постійно збільшується навантажень. У цьому зв’язку фахівці рекомендують починати тренування з 20 хвилин, збільшуючи тривалість кожен день на 5 хвилин. Важливо враховувати рівень своєї фізичної підготовки, щоб не перестаратися. При перших же симптомах перевтоми у вигляді болю в суглобах, підвищення тиску або почастішання серцебиття слід перепочити. Заняття повинні носити регулярний характер, по можливості їх потрібно проводити щодня або хоча б через день.

Активне спалювання жирів відбувається, якщо їзда на велосипеді займає більше години, оптимально 1,5-2 години. При цьому пульс повинен перебувати в діапазоні 120-150 ударів на хвилину. Щоб відстежувати ці показники бажано підбирати велосипед, оснащений бортовим комп’ютером. Це позбавить Вас від необхідності зупинятися для вимірювання пульсу, а значить, підвищить ефективність тренувань.

Скільки можна скинути

При належному рівні старанності і сили волі на тиждень можна позбавити від зайвих 0,5 кг, тобто 2 кг на місяць, іноді трохи більше. Звичайно ж, результати будуть тільки, якщо одночасно з їздою на велосипеді знизити калорійність і обсяг споживаної їжі, інакше все старанності будуть марними. Хоча ні, не зовсім так. Ви просто зміцните свій організм, зокрема, серце і судини, підтягніть м’язи, але схуднути навряд чи вдасться. Крім зниження калорійності їжі слід дотримуватися ще одне правило: є можна або за годину до тренування, або через годину після неї.

Повільне зниження ваги не повинно Вас лякати, навпаки, таке схуднення оптимально, оскільки дозволить довше зберегти ефект, дасть можливість організму поступово адаптуватися до нових умов дійсності, не стане причиною для розтяжок і небажаного обвисання шкіри.

Коли починати заняття

Не варто сподіватися на те, що завтра почнете нове життя, а сьогодні можна «востаннє» влаштувати свято живота. Це поширена помилка тих, хто мріє про нову підтягнутою, стрункої фігури. Вирішили діяти – починайте прямо зараз хоча б з того, що відмовитеся від якого-небудь висококалорійного продукту.

Займатися їздою на велосипеді можна в будь-який зручний для Вас час. Єдине обмеження – небажано тренуватися в період підвищеної сонячної активності, щоб уникнути перегріву або сонячного удару. Можна пропустити один день занять при поганому самопочутті, головне, щоб пропуски не перетворилися на систему, планомірно перетікає до повернення до колишнього пасивного способу життя.

Занадто щільний графік? Це не відмовка, пересаджуйтеся з автомобіля на велосипед і вперед на роботу, за покупками, в гості. До речі, так навіть зручніше – ніякі пробки Вам не страшні, до того ж відбувається поєднання приємного з корисним.

  • Ефективність велопрогулки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00674 sec