Історія схуднення Наталії: я схудла на 20 кг, фото до і після схуднення

Історія схуднення Наталії: я схудла на 20 кг, фото до і після схуднення Історія схуднення Наталії: мінус 20 кг

Здравствуйте, меня зовут Наталья, зараз мені 33 роки. Я хочу поділитися своєю історією схуднення.

Виходила заміж у 19 років стрункою, молодою. У 21 народила

первістка, за вагітність добре «набрала» близько 15 кг (вставала на облік в 3 міс. 52 кг).

У наступні роки вага ріс, а я відчувала що збільшуються обсяги. Розбудовувалася, переживала, щось намагалася, пробувала іноді розірвати коло, займалася катанням на велосипеді, давілась цибулевим супом. Плюс були порушення гормонального обміну, менструація наступала все рідше (останні роки раз 3-5 місяців).

А вага все ріс, але я як черепаха боялася ваг і не знала реального. У 2009 купила бігову доріжку, почала інтенсивно бігати і качати прес, встигла побігати всього місяць. У цей же період займалася лікуванням, я брала гормони, ми з чоловіком хотіли другу дитину. Дізналася що вагітна, довелося все згорнути.

Чи не повторюючи помилок, купила хороші електронні ваги, моя вага на той момент складав 67,7. У вагітність стежила за харчуванням і вагою, не переїдати. Набрала за вагітність всього 9,5 кг, годувала дочку грудьми до 1,8. З першого дня як почала відучувати від грудей вирішила худнути.

6 травня 2012 моя вага була 71,7 кг при зрості 162, а талія 94 см, розмір грудей 4. До кінця року я схудла на 20 кілограм.

  Щоранку, хвилин через 10-15 після сну бігова доріжка (почала з 10 хв поступово збільшила до 35), зменшBа обсяг порції, стала стежити за калорійністю продуктів (калорії не вважаю, але знаю), обмежила смажене, крупи, картопля. Кожен день качала прес, робила обгортання з перцем під плівку на талію, 2 рази на тиждень вправи Табата. Почала приймати гарцинію БАД (дізналася, що ця рослина сприяє розщепленню жиру, але у нас можна купити тільки у формі БАДів). Зважувалася щоранку, вага і талію записувала раз на тиждень. Виключила практично алкоголь, солодке, не їла після 6. Звикла до такого режиму і харчуванню днів за 10, почала пити зелений чай з лимоном (для підвищення обміну речовин).

Для результату потрібен азарт і сильно захотіти схуднути, також хороші електронні ваги теж стимулятор.

Спочатку результати не надихали, але вже через місяць я була:

6 червня вага 66,4 кг, талія 84 (мінус 5,3 кг)

6 липня вага 61,2 кг, талія 76 (мінус 5,4)

6 серпня 55,1 кг, талія 70 (мінус 5,9), а талія -24 см.

гарцинію пропила з перервами 3 стандарту, досі не знаю, чи був від неї толк. Темпи знизилися, хоча я знаю, що для безпечного схуднення не можна худнути більше 5 кг. Але мене «зуділо» ще, що намічалася на 11 серпня зустріч випускників 15 років, а на 10 років я була кг під 80.

Натрапила ще раніше на ваш сайт, вирішила спробувати дієту 6 пелюсток. за перше коло 3,4 кг, через 2 тижні повторила дієту мінус 2,1 кг.

На зустрічі випускників я була з вагою 55 кг.

Більше так інтенсивно я не займалася, тільки прес пару раз на тиждень і перцевий обгортання, стежила за харчуванням, але вага продовжував йти, через 1,5 місяці я була +50,7 це мінус 21 кг.

Зробила висновок можна і без дієт худнути, не гризучи себе. Головне правильне харчування, все можна прочитати на Абетці дієт.

Пишу після новорічних свят, моя вага 51 кг, талія 67 (-27 см). Пройшла тривалий шлях і що засмучує, пропав мій пишний і красивий бюст, і попа зовсім маленька, але жирок на талії не зовсім «пішов».

Моєму чоловікові не подобається, що я так схудла, видать любить у тілі, причому він вже сильно злиться і не хоче звикати до моєї нової фігурі. За вагою стежу так само ретельно, зважуюсь щоранку, якщо треба роблю розвантажувальний вечерю (творог 2% з медом) найкращий засіб.

І найголовніше, не дивлячись на деякі мінуси, як приємно дивитися у дзеркало!

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

 • До і після схуднення
 • як я схудла на 3 розміри
 • як я схудла на 20 кг
 • Я схудла на 20кг
 • фото до і після схуднення
 • Фото схуднень
 • схуднення до і після
 • Дуже схудла чоловіку не подобається
 • Коли краще робити прес для схуднення рано чи вечері Фото
 • сода харчова пити щоб живіт менший

Comments are closed!

_0.31MB/0.01215 sec