Історії схуднення

Історії схуднення Історії схуднення за програмою “Доктор Слім” Олена, історія схуднення

Мій зріст – 165 см. початковий вага – 85 кг, після вживання продуктів “ДОКТОР Слім”, з травня 2010р. вага – 74 кг.

Схуднути я мріяла завжди. Продукти серії “Доктор Слім” почала купувати

в травні. В основному, я беру шоколад і полуницю, а коли дізналася, що з’явився новий “Слім – антіейдж” – підсіла і на нього. Пробувала каші та супи, але коктейлі “пішли” у мене найкраще.

Про ці смачних поживних похудательной сумішах з різноманітними смаками, я дізналася від своєї подруги. Справа в тому, що колишній колись досить повним молодою людиною, син цієї моєї подруги, за два тижні схуд на шоколадних Слім – енергетиках, мало не на 20 кг.

Тобто, ефект у молодої людини був “на обличчя”, і мені теж дуже захотілося спробувати. Але чи то через мого віку, чи то ще через щось, моє схуднення йде не настільки швидкими темпами, як мені хотілося б. Але. Все-таки йде.

Я їм по-немногу, один із прийомів їжі – повністю заміняю “Доктором Слімом”. З юних років дуже багато ходжу пішки, займаюся домашньої фізкультурою, кручу халахуп, займаюся на апшейпере, тобто – поєдную маложирное харчування з фізичним навантаженням, як радить Михайло Мойсейович. Також, неймовірно позитивний вплив на мене зробили його книги, вони допомогли поглянути на себе трохи інакше.

Одним словом, література від Михайла Мойсейовича Гінзбурга, коктейлі Доктор Слім і що з цього, позитивний психологічний настрій – допомагають мені і в житті і в боротьбі із зайвою вагою.

Коментар від Михайла Гінзбурга:

Олена молодець! І вона марно думає, що вік – перешкода в схудненні. На заваді є скоріше наші сумніви, нерішучість.

Гліб, історія схуднення

Я завжди був сколнен до повноти. Особливо сильно почав набирати вагу після 3-го курсу. Важив максимум 117 кг, не займався спортом. Комплексував і був незадоволений зовнішнім виглядом.

Запропонували нову роботу. Переїхав. Жив один, вирішив худнути.

Намагався і до цього, але не виходило. Тому почав шукати матеріали про схуднення.

Натрапив на книги Михайла Гінзбурга. Почав употрелять “Енергетик Слім”. Почитав метріали по спорту для жіросжіганія. Пішов в тренажерний зал. Три рази на тиждень бігав у режимі біг-ходьба по 35 хвилин + силові не надто важкі (без особливої??програми). Їв один раз на день у їдальні + невеликі перекуси на роботі. В якості перекусів часто використовував коктейлі. У вихідні дозволяв собі розслаблятися.

Пішло зниження ваги – стабільно на тиждень по 1 кг. Так само зсував поділ ременя на джинсах по одному за тиждень або два.

Легко дійшов до 88 кг вага (з 113 у серпні). Потім стимул трохи пропав і худнути стало важко. Виліт 83 кг меншим темпом. За літо не стежив за собою – набрав до 88. Почав знову знижувати вагу (зараз).

Про відчуття після схуднення – сильно покращилася фігура. Все навколо в захваті (особливо друзі з Красноярську, які не бачили всього процесу). Дівчата стали дивитися по-іншому. Самопочуття набагато краще. Упевненості в собі набагато більше.

Думаю, велике значення має книга. У книгах дається позитивний психологічний настрій. Коктейлі допомагають вибудувати харчування і вирішити завдання найбільш безболісним чином.

Коментар від Михайла Гінзбурга:

Дуже радий за Гліба! Дійсно, застосовуючи швидше оздоровчий режим він не тільки порлучіл потрібний йому результат, а й зміцнив здоров’я. Може бути для людей менш тренованих біг-ходьба – занадто важкий вид навантаження. Для них оптимальні прогулянки і оздоровча ходьба. Детальніше про це можна почитати в моїй статті “Ходити = Худнути”. Що стосується схеми застосування коктейлів, то і тут є певні резерви, що дозволяють поліпшити комфорт. Це стає важливим коли їжа займає велике місце в житті людини. І зниження харчового комфорту відразу ж роблять життя нестерпним і загрожують зривом. Деталі більш оптимальних режимів харчування з продуктами серії “Доктор Слім” можна подивитися за посиланнями:

Микола, історія схуднення

Мене звати Микола.

Скільки себе пам’ятаю, моє життя складалася з боротьби із зайвою вагою – відтоді як у 5 років у лікарні лікарі переплутали якісь препарати для уколів, і мене роздуло буквально на очах, за кілька місяців. Це, звичайно, спричинило за собою проблеми, комплекси в спілкуванні та ставленні до себе. Моїй важливою рисою характеру була сила волі, як не дивно.

Тільки завдяки їй, наприклад, на уроках фізкультури я на довгих дистанціях не вдавався ніколи останнім: у моїх товаришів-суперників була фора кілограм у двадцять, і вони брали різкий старт, я ж біг як міг, але ніколи не здавався і обов’язково обходив кілька втомлених і кинули біг. Це пекельні муки – бігти з 20-30 зайвими кілограмами і не мати можливості зупинитися. Давньогрецькі атлети вмирали, але добігали, інакше ганьба. Мені завжди це подобалося.

Кожні рік-два я починав новий “чемпіонат” по скиданню ваги. Однокурсник навіть назвав мене “людиною-акордеоном”. я то скидав 20 кілограм, то набирав. Мені ж представлялася буксує машина. Ще трохи, і вона вибереться з ями, але знову скочується, і з кожним разом все глибше і глибше яма. З кожним разом повернення ставав все більше, і в 2006-м яма стала особливо глибокої: при зрості 1,75 м моя вага була 121 кг.

Одного разу переглядав свою електронну бібліотеку і звернув увагу на книгу М. M.Гінзбурга “Як перемогти надлишкову вагу”. Зазвичай мене відштовхують книги з подібною назвою, але цю книгу – вирішив прочитати. Вона виявилася напрочуд тямущою, я дізнався про процес утворення зайвої ваги багато нового і вирішив знову почати “чемпіонат”.

Перше – став ходити з роботи додому пішки швидким кроком. Це шість кілометрів, година в дорозі.

Доктор Слім в Краснодарі знайти не вдалося, тому замовив поштою і отримав його через місяць, причому чи то переплутали, чи то поклали як подарунок, але в посилці були 2 зайві упаковки. Цей коктейль став хорошим помічником з різних сторін. По-перше, дійсно протягом дня не хотілося їсти: я брав із собою літрову пляшку і через півгодини-годину пив по кілька ковтків. По-друге, в школі, де я працював, вчителям заборонялося обідати і в класі, і в їдальні з дітьми. Залишалося або йти в піцерію, але звідки на неї гроші і час, або є стоячи в коридорі. Учитель повинен бути прикладом для учнів, тому є при дітях, та ще й стоячи-не можна. Принаймні, не по-чоловічому. А Доктор Слім рятував від цих проблем.

Досить швидко моя вага спустився нижче психологічно важливої??позначки нижче 100. Вечорами я став не тільки ходити пішки додому з роботи, але і підключив біг перед сном. Правда, помітив потім, що після нього дуже складно заснути, тому бігав або вранці – через дві години після пробудження, або вдень на вихідних. Спочатку 2 км, потім щотижня +0,4 км, купив спортивний велосипед, їздив на дачу (50 км) і в гори (90-100).

Нарешті фізичні навантаження перестали приносити страждання. Раз-два на тиждень я дозволяв собі в їжі все, хотів, крім тієї, яка одночасно жирна та солодка. Доводилося постійно купувати нові штани – на розмір менше, але це були приємні витрати. У підсумку скинув вагу на 44 кг: зі 121 до 77.

Елла, історія схуднення

Мене звуть Елла. Завжди страждаючи зайвою вагою, я тільки зараз, за??допомогою смачних коктейлів “Енергетик слім”, нарешті добилася бажаного результату.

Історія моя, думаю, схожа на багато інших – переїдання з дитинства, їла на ніч в юному віці – і ось зайві 20 кг – ходили зі мною всюди.

Різноманіття дієт, фізичне навантаження і сила волі – часом полегшували мене. Але терпіння швидко закінчувалося, і результат пропадав, а вага наростав в прискореному режимі.

Пологи і народження дочки, серйозно змінили мої габарити, мій настрій (почалася депресія), поступово пропала надія на якесь поліпшення життєвих умов, а разом з цим, пропало і бажання худнути.

Почалися проблеми зі здоров’ям, і я сіла і серйозно почала думати, як мені жити далі. І ось, зовсім випадково, моя колега по роботі, дистриб’ютор продукції “Доктор Слім” в Москві, запропонувала спробувати чудові коктейлі від Михайла Мойсейовича Гінзбурга, добре відомого всім дієтолога, доктора медичних наук.

І я вирішила для себе, що тепер все буде інакше, продукти мені допоможуть, а моя депресія нарешті зникне..

Результат не змусив себе довго чекати, мої кілограми стали танути на очах, з’явилося відчуття легкості, енергії, давно забуті мною..

За пів року, за допомогою “ЕНЕРГЕТИК – Слім”, мені вдалося позбутися 20 кг.

І для мене – це не межа.

Бракує слів, щоб висловити свою вдячність і подяку Михайлу Мойсейовичу Гинзбургу – за уважне і терпляче ставлення до всіх тих, що худнуть.

Завжди Ваша, Елла.

Ірина, історія схуднення

Нещодавно я придбала прекрасні коктейлі “ДОКТОР Слім”, замовила різні смаки і книгу М. М.Гінзбурга. Чому? Моя історія схожа на безліч інших.

До 20 років я була худенькою, не мала проблем із зайвою вагою, а потім стала різко повніти. Після народження народження дитини стала важити, страшно сказати, 80 кг. (2004 р.)

Тоді, я активно пила китайські таблетки, схудла на 10 кг, але через місяць – все повернулося, коли перестала їх пити.

Від інших китайських для схуднення, були сильні головні болі, від яких не могла нічого робити, навіть вийти погуляти з дитиною. Більш того, від других китайських таблеток, ні на грам не схудли.

Потім сиділа на системі Мірімановой. Схудла, але довго дотримуватися сувору систему не змогла, розслабилася, вечорами стала вечеряти, і вага швидко повернувся.

Ось тоді-то і вирішила перейти на коктейлі. я стала активно цікавитися коктейлями для схуднення (різні фірми, різні смаки і ціни). Пробувала коктейль Турбослім – від нього болів шлунок, пила коктейль Мадонна (для вагітних, щоб не набрати вагу).

Зараз, вирішила спробувати коктейлі серії “ДОКТОР Слім”, так як чула про продукцію Михайла Гінзбурга, масу позитивних відгуків. Конкретного результату поки немає, але я не здаюся і сподіваюся на краще.

Смак у коктейлю “Доктор Слім” – легкий, натуральний, напій – добре переноситься. І в ньому відчувається відсутність всяких шкідливостей і хімікатів.

Сподіваюся, цей коктейль допоможе мені не тільки схуднути, але й збагатитися вітамінами, мінералами, корисними для здоров’я, речовинами, заповнити у мене, як у людини, який відмовився від м’яса, дефіцит білка.

  • истории схуднення
  • коктейлі щоб не хотілося істи
  • моєсхуднення
  • швидко схуднути на 5 кг якщо вага 85кг

Comments are closed!