Існує навіть дієта для худих для потовстіння!

Існує навіть дієта для худих для потовстіння! Існує навіть дієта для худих для потовстіння!

Сьогодні незаперечним світовим трендом залишається худоба, тим не менш, це дуже небезпечна і загрозлива нормальної повноцінної життєдіяльності тенденція. Все частіше дівчата починають турбуватися про своє зайво тощем

організмі і, задаються питанням: як набрати вагу, і намагаються виправити ситуацію потовстіння. Але, на жаль, не все так просто. Для потовстіння можна використовувати два види дієт: для набору м’язової маси і для збільшення жирового прошарку.

Відомий декоратор Діана Балашова випробувала на собі, що значить недобір м’язової маси. У юності вона страждала від худорлявості, причому не тільки в моральному, а й у фізичному сенсі – часто втрачала свідомість, почалися проблеми зі здоров’ям. Лікарі розводили руками і відправляли Діану до дієтологів. Дизайнер рекомендує комплексну дієту, тобто не тільки відповідний раціон харчування, спосіб життя, а й певні фізичні навантаження. Причому, тренування повинні бути регулярними і важкими.

Без такої складової набір м’язової маси приречений на провал. У спортзалі доведеться сильно попітніти, так як для рівномірного нарощування м’язів найбільш ефективний важкий (обтяжений) спортивний комплекс, при якому під силу виконати максимум 8 або 12 підходів кожної вправи. Тренажерний зал необхідно відвідувати в першій половині дня не менше трьох разів на тиждень. У дні тренувань передбачено додаткове харчування: за тридцять хвилин до початку і тридцять хвилин після тренування вживати мед і фрукти, а через годину після тренінгу м’язів випеть білковий коктейль.

До визначення калорійності такої дієти необхідно підходити індивідуально і бажано за допомогою фахівців. Як правило, при розрахунку калорійності харчування обчислюють добову норму калорій, що спалюються (у тому числі і на тренування) і до неї додають ще 20-30 відсотків. При цьому, збільшувати калорійність харчування необхідно поступово, маленькими порціями. Калорійність повинна забезпечуватися трьома видами джерел: вуглеводи – 50 відсотків, білки – 40 відсотків (тваринного і рослинного походження в рівних долях), жири – 10 відсотків. Приблизний денний раціон при такій дієті повинен включати в себе наступні компоненти:

Варіант 1. Сніданок – солодкий сир, хліб і молоко. Полудник – кава з печивом. Обід – м’ясний бульйон з фрикадельками, м’ясна котлета з тушкованими або приготованими на пару овочами, хліб, солодкий чай. Вечеря – відварна або приготована на пару риба, компот.

Варіант 2. Сніданок – варене яйце, сир, хліб, солодкий чай. Полудник – сік. Обід – м’ясний борщ, відварне м’ясо з овочами, хліб, компот. Вечеря – сир зі сметаною, овочевий салат, хліб, солодкий чай.

При такій дієті необхідно стежити за тим, щоб білкова їжа була присутня в раціоні під час усіх чотирьох прийомів. Абсолютно виключений алкоголь і обмежується вживання оброблених продуктів. Дієта для потовстіння із збільшенням жирового прошарку складається трошки по-іншому. Це дуже трудомісткий процес, який передбачає відновлення нормальної жирового прошарку для відновлення нормального гормонального фону після жорстких виснажливих дієт або психо-емоційного виснаження організму. З такою проблемою все частіше стикаються молоді жінки, які безуспішно намагаються завагітніти.

Певний відсоток жирового прошарку (у кожного індивідуальний) – необхідна умова для нормального виконання репродуктивної функції організму. На жаль, гінекологи не завжди можуть професійно допомогти в питанні набору ваги, з цього, звертатися необхідно до дієтологів. Фітнес-тренер Олена Селіванова стверджує, що загальна концепція нарощування жирової тканини виглядає так: збільшення кількості прийомів їжі до шести разів на день і перерозподіл раціону в бік підвищення відсотка корисних жирів. Причому, необхідно піднімати калорійність невеликими порціями – всього на 5 відсотків на тиждень, щоб не шокувати організм нововведеннями і сприяти кращому засвоєнню поживних елементів.

Починати набирати вагу потрібно з звичайного раціону, навіть у тому випадку, якщо це дуже сувора дієта. Дієта для потовстіння повинна складатися з білка (30 відсотків), жирів (30 відсотків), вуглеводів (40 відсотків). Збільшуючи кількість жирів, необхідно пам’ятати про те, що крім тварин жирів і масел, які повинні складати всього 10 відсотків, в раціон потрібно вводити рослинні жири. При етоом вигляді дієти, обов’язково вживати такі продукти: хліб, горіхи, мед, сир з високим відсотком жирності, жирна риба.

Стежачи за збільшенням ваги, в якості зразка можна використовувати таке меню: Сніданок – печиво вівсяне і какао з молоком. Другий сніданок – мигдаль (30 грам) з медом, чай з молоком, яблуко Обід-бульйон м’ясний або суп, м’ясне (рибне) страву з кашею, овочі. Другий обід – вівсяні пластівці в прикуску з сухофруктами на молоці. Вечеря – рибне, можна м’ясне блюдо, картопля або макарони, овочевий салат. Перед сном – кефір з підвищеною жирністю (один стакан), фрукти. Помилковою є думка, що при накопиченні жиру потрібно знизити фізичну активність. Помірні заняття спортом дуже сприяють стабілізації емоційного стану і стимулюють апетит.

За цим, можна продовжувати тренування (для тих, хто вже займається спортом) або ж записатися в секцію на свій розсуд. Для того щоб визначити, яка дієта для худих підходить в конкретному випадку, необхідно звернутися до лікаря-дієтолога. Тільки він зможе підібрати унікальну і максимально дієву програму набору ваги, виходячи з конкретних даних клієнта. Грамотно підібраний комплекс допоможе не тільки набрати потрібну вагу, але і зробити це з задоволенням.

  • форте ікс ес дієта і відгуки
  • Індивідуальна дієта для худих
  • діети для потовстіння
  • раціон для потовстіння

Comments are closed!

_0.31MB/0.00568 sec