Інжир для схуднення, склад і корисні властивості інжиру!

Інжир для схуднення, склад і корисні властивості інжиру! Як використовувати інжир для ефективного схуднення

Loading.

Інжир являє собою смачну і корисну ягоду, яку дуже часто використовують для схуднення і профілактики дефіциту вітамінів в організмі. Однак далеко

не всі знають, чим саме корисний такий продукт для людини. Адже ця ягода виростає тільки в південних регіонах нашої країни і в довколишніх державах.

Для того щоб зрозуміти, які поживні і корисні компоненти містить інжир, розглянемо його складу більш докладно.

Як стверджують фахівці, ця ягода зберігає в собі величезну кількість амінокислот, мінеральних речовин (фосфор, натрій, магній, кальцій, калій), пектин, вітаміни (В1, B3, В6, ?-каротин, РP, C) і особливі антибактеріальні ферменти, які благотворно впливають на роботу травного тракту.

Корисні властивості інжиру для схуднення

За кількістю калію цей продукт набагато випереджає всіма відомий і всіма улюблений банан. Саме тому інжир позитивно впливає на роботу м’язової і серцевої системи, які дуже часто зашлаковиваются під час набору зайвої ваги. Крім того, така ягода сприяє швидкому очищенню кишечника і висновку токсичних речовин, у тому числі і зайвої рідини. У зв’язку з цим фактом лікарі прописують інжир не тільки людям, що володіють великою вагою, а й тим, хто потребує додаткового прийомі калійних препаратів.

Також ця корисна ягода особливо популярна і у сучасних жінок. Адже такий продукт містить у собі не тільки колосальну кількість калію, а й заліза (набагато більше, ніж у яблуках). А, як відомо, в цьому елементі особливо потребують ті дівчата, у яких спостерігаються рясні і надто болючі місячні. За твердженням фахівців, в «ці дні» слабкій статі рекомендується з’їдати інжир не менше трьох штук за одну добу.

Крім мікроелементів, представлена??ягода містить в собі і вітамін В6, який, як відомо, відповідає за вироблення серотоніну, що в народі називають «гормоном задоволення». При регулярному і достатньому виробництві цієї речовини у людини може помітно знижуватися підвищений холестерин.

Не можна залишити без уваги і той факт, що інжир є єдиним натуральним продуктом, який одночасно містить в собі такі корисні жирні кислоти, як омега-6 і омега-3. Саме завдяки ним в організмі поступово нормалізується робота серцево-судинної і нервової системи.

Як боротися із зайвою вагою за допомогою інжиру?

Для схуднення такий продукт рекомендується вживати і в сушеному, і в свіжому вигляді. Хоча варто зауважити, що вміст цукру у висушеному інжирі набагато більше (до 77 відсотків), ніж у свіжій ягоді (до 25 відсотків). Однак, незважаючи на підвищену калорійність продукту (на сто грамів доводиться 215 енергетичних одиниць), він не сприяє набору зайвої ваги. Це пов’язано з тим, що така ягода, завдяки великому вмісту цукру, досить швидко насичує людський організм, заглушаючи почуття голоду. Саме тому його неможливо їсти у великих кількостях.

Як вживати інжир, щоб схуднути.

Для зниження ваги дієтологи рекомендують три-чотири рази на тиждень замінювати стандартний обід або вечерю свіжим або сушеним інжиром в кількості двох-трьох штук. Однак при цьому таку ягоду небажано поєднувати з іншими інгредієнтами. Крім того, якщо ви вирішили вживати виключно сушений продукт, то його бажано заздалегідь замочувати у звичайній питній воді (на сорок-п’ятдесят хвилин). Це допоможе сухофруктів добре засвоїтися в шлунково-кишковому тракті.

Протипоказання інжиру

Незважаючи на те, що представлена??ягода володіє великою кількістю корисних речовин, її не рекомендується вживати діабетикам, а також тим людям, у кого виявлені камені в нирках або запалення підшлункової залози.

Можливо вам буде цікаво дізнатися:

  • ягоди годжі і місячні
  • як вживати інжир для схуднення
  • як похудати за допомогою інжиру

Comments are closed!

_0.31MB/0.02585 sec