Інжир для схуднення – edimka. ru

Інжир для схуднення – edimka. ru Інжир для схуднення

Інжир – улюблений фрукт з дитинства. Цей плід ще називають смоквою або дулею, а згадки про нього в книгах з’явилися два тисячоліття тому.

Корисні властивості інжиру

Крім своїх смакових характеристик інжир

володіє багатим набором мінеральних речовин, таких як натрій, кальцій, калій, магній і фосфор, а також вітамінами групи В, і бета-каротином. Його ферменти прискорюють травлення і є природними антисептиками. Також інжир містить в собі безліч амінокислот і пектин, який стабілізує обмін речовин і очищує організм від шкідливих накопичень.

Ефект інжиру на зайву вагу

Не всі знають, що вживання інжиру в невеликих кількостях сприяє схудненню. Цей продукт багатий цукрами, яких у сушеному вигляді на 25-35% більше ніж з свіжому. Інжир – калорійний фрукт, в 100 грамах – близько 215 калорій. Звідси і оману, що споживання інжиру протипоказано при зайвій вазі. Виявляється, зовсім навпаки. Завдяки своїй солодощі відчуття насичення настає навіть після того, як ви з’їли всього кілька фруктів.

Крім того в инжире є баластні речовини, які знижують апетит. Клітковина ж, що міститься в даному фрукті, полегшує переварювання їжі і допомагає в боротьбі із запорами.

Способи вживання інжиру для схуднення

Як такої «інжирні дієти» не існує, але при будь-якому типі харчування на стадії скидання зайвої ваги можна використовувати інжир. Щоб поліпшити загальний стан під час дієти і наситити свій організм комплексом корисних речовин, лікарі рекомендують замінити один із прийомів їжі трьома плодами інжиру. При цьому інші продукти слід виключити, тоді ефект від прийому даного фрукта буде максимальним.

Найчастіше нам доступний сушений інжир. Для розкриття повного букета його поживних речовин, фрукт слід замочити в прохолодній воді на півгодини. Також цей спосіб слід застосовувати до всіх сухофруктам. Він допомагає нейтралізувати консервуючі речовини, якими обробляють сухофрукти для продовження терміну зберігання.

Інжир багатий на глюкозу і фруктозою. Щоб зменшити калорійність цього плоду, потрібно зчистити білий наліт на сушеному інжирі.

Протипоказання для прийому в їжу інжиру

Як і будь-який продукт, інжир не кожному приносить тільки користь. Шкідливий він для людей з підвищеним цукром у крові. Наявність щавлевої кислоти робить його небезпечним продуктом для людей, у яких виявлені пісок і камені в нирках. Гострі форми захворювань шлунково-кишкового тракту є протипоказанням до вживання інжиру.

На закінчення потрібно відзначити, що в обмежених кількостях інжир сприяє втраті зайвих кілограмів, але споживаючи його у великих обсягах, ви легко додасте у вазі.

  • інжир застосування для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00515 sec