Інтерв’ю з Сергієм Шелестовим | Бодібілдинг – відео, фото, статті, уроки

Інтерв’ю з Сергієм Шелестовим | Бодібілдинг – відео, фото, статті, уроки. Інтерв’ю з Сергієм Шелестовим

Анжеліна: Сергій, ми активно стежимо за вашою професійною діяльністю, ми Ваші шанувальники. Дивимося турніри з Вашою участю, звіти, фото. Ви були визнані спортсменом, у якого кращий

трицепс, кращі ноги. Проте залишилися найбільш недооціненим спортсменом. На ваш погляд, чому це сталося?

Сергій Шелестов: Ці номінації були засновані журналом. Але форма у мене була не оптимальною. На IRONMAN PRO я був для себе в хорошій формі. Між цими змаганнями пройшов тиждень, і я не зміг утримати вагу. Це перше. Різниця в 6 кг – це зайва вода під шкірою. На сцені за масою і за обсягами спортсмен виглядає більше, але згладженим, не таким рельєфним. Друге: були труднощі зі здоров’ям – довелося сидіти на антибіотиках. І були труднощі в поїздці.

Анжеліна: Тобто та невлаштованість, яка переслідує наших спортсменів, на змаганнях за кордоном має місце бути? Невлаштованість в плані організації?

Сергій Шелестов: Мені довелося жити в одному місці, потім летіти в Сакраменто. Перельоти по Америці, різниця в кілька годин могли позначитися. Плюс той стан хвороби, коли п’єш антибіотики. Загальне нездоров’я. Тому такий підсумок закономірний. Єдине, на IRONMAN PRO, я думав, що займу місце вище. А на SACRAMENTO PRO ілюзій у мене не було.

Анжеліна: На IRONMAN, переглядаючи запис, ми думали, що Ви потрапите в першу п’ятірку без проблем. Ви ж, йдучи зі сцени, махнули рукою. Що за емоція була з Вашого боку?

Сергій Шелестов: Я особливо не пам’ятаю. Може глядачів привітав (посміхається).

Анжеліна: Нам здалося, що Ви розуміли, що високе місце Вам не присвоять?

Сергій Шелестов: Вийшло так, що було 26 спортсменів, а попереднє суддівство було дуже швидкоплинним. Тобто варіантів декілька: або судді дуже «кваліфіковані», і їм досить було зробити 5-6 викликів з 26 осіб, або… І я вже зрозумів, що раз було одне порівняння з тими, кого я вважав аутсайдерами, то я «зарахований» в їх ряди. Після попереднього суддівства стало ясно, що на високе місце розраховувати не доводиться. Деякі спортсмени були незадоволені – їх взагалі ні разу не порівнювали. Багато з брали участь спортсменів влаштували невеликий скандальчик з суддівською бригадою. Коли попереднє суддівство закінчилося, і судді зробили свій висновок, до мене підійшов Джастін і сказав: «Я відчув себе просто хлопчиком, а не професіоналом з 8-річним стажем. Це був плювок в обличчя! ». IronMan – великий турнір, за статусом займає 3 місце після Арнольд Класик і Олімпії, але організація і те, що творилося в суддівстві, мені не дуже сподобалися.

Альберт: На IronMan Pro Вас не розглянули або засудили?

Сергій Шелестов: Хто знає… Неприємно інше. Якщо ти заздалегідь знаєш, що тобі на цьому турнірі нічого особливо не світить, то потрібно просто залишитися робити свою справу, свою роботу. А коли до тебе підходять і кажуть: «Ти в хорошій формі, ти у фіналі!», – такі відомі спортсмени у світі профі як Боб чекера і Трой Елвіс, то відчуваєш себе тріумфатором. А потім раз, і такий поворот! Ось це неприємно! За місцевими каналами мене порахували недооціненим. Такі розмови на користь бідних. Але мене це особливо не турбує. Я не перший з росіян, хто нічого не отримав. У майбутньому буде простіше і легше.

Анжеліна: Ми вже зрозуміли – є побутова невлаштованість, не вистачає матеріальної підтримки. Чого ще не вистачає? Може бути, моральної підтримки, підтримки вболівальників на змаганнях?

Сергій Шелестов: Поспілкувавшись з багатьма професіоналами, я зрозумів, що нашим не вистачає реальної оранки в залі, самодисципліни, харчування, режиму. У нас це відбувається через те, що немає індустрії бодібілдингу, індустрії бізнесу, побудованого на бодібілдингу. Там це їхнє життя, їхні гроші, їх заробіток. Якщо спортсмен на шоу буде погано виглядати, нікуди не потрапить, це б’є по його кишені. Це перше. У нас такого немає, погодьтеся. Там кожного спортсмена підтримує компанія. А він, у свою чергу, її рекламує. Компанія продає свої продукти, будь то одяг, спортивне харчування і т. д. Чим спортсмен помітніше, краще виступає, тим продукція компанії краще продається, і навпаки. Друге: у них незрівнянно більше профі, ніж у нас в Росії. Від 3-10 профі на 1 кв. метр. У них реальна конкуренція між собою. Багато спортсменів тренуються один з одним в парі, підтримують, заводять, тягнуться один за одним. Це теж важливо. І потім, найжорстокіша самодисципліна! Я спілкувався з ФЛЕКС Уїлером цілий тиждень перед Арнольд Класік: «2 тренування на день, місяць на безвуглеводної дієті, від 2 до 4 годин кардіо-тренувань в день.» Флекс Уілер говорив, що останні 2 тижні до турніру з 4:00 аеробіки робить, якщо явно бачить, що не доходить до потрібної форми. І 2 силові тренування. І все це на тлі безвуглеводної дієти. Безвуглеводну дієту за його рецептом я спробував перед Арнольд Класик. Трохи не помер. Це 6 разів на день по шматочку риби та 12 літрів води. Ось і вся їжа протягом дня! Плюс 2 тренування, а на аеробіку у мене вже сил не залишалося. 1:00 я робив, але більше не міг.

Анжеліна: А один раз на тиждень можна дозволити собі все?

Сергій Шелестов: Про дозволити нічого не було сказано. Якщо тільки в неділю зайвий шматок риби. Інша справа, що у них дуже смачна риба, її можна їсти і 6, і 12 разів на день. Тому що ЦЕ смачно. Це один з різновидів червоної риби. Там вона свіжозловлена. До вечора якщо риба не продалася в супермаркеті, її викидають.

Анжеліна: Вранці ти приходиш в магазин і там действітеьно свіжа риба?

Сергій Шелестов: Це свіжа риба, і її можна їсти як суші. І вона не така жирна як у нас. Я приїхав до Росії, купив схожу рибу, став обробляти, смажити, а там стільки жиру! Неприємно є. А там я її їв разом з шкірою! Поки я її обробляв до варіння, шматки й обрізки можна було їсти просто так. Тобто дуже смачна, дуже хорошої якості. І це стосується всього.

Анжеліна: Сергій, а як Ви харчуєтеся зараз, після повернення на Батьківщину?

Сергій Шелестов: від’їдаються, але намагаюся не роз’їдатися. Якісь кілограми набрав за води, але це природний процес.

Анжеліна: Сергій, яких несподіванок ще чекати від Вас? Які у Вас є бажання? Чого Ви хочете досягти? До чого треба бути готовим нам?

Сергій Шелестов: Від участі в турнірі Містер Олімпія до виходу на пенсію (посміхається). Непередбачувано. Чи не загадую. Прогнози намагаюся не робити. Дай Бог, з Олегом Ємельяновим тренуватися, може бути, півроку вийде, а ні так ні.

Анжеліна: Який рецепт довголіття у вашому виді спорту, Вашої успішності?

Сергій Шелестов: Важко сказати. Ось у Вінса Тейлора треба запитати. Йому 51 рік, і він у прекрасній формі. Напевно, рецепт такий: «У всьому повинна бути міра!». У харчуванні, в тренуваннях, в фарм. підтримки, в звичайному житті. Не треба стрибати вище голови, хоча намагатися, напевно, треба, але помірно. Обмежувати себе у своїх бажаннях, і тоді твоє століття в спорті триватиме набагато довше. Виходячи з досвіду тих травм, які у мене були, можу сказати. Я вже не кажу про тренування. Я не беру ті ваги, які міг дозволити собі раніше.

Анжеліна: Чому навіть досвідчені спортсмени травмуються, адже вони не перший день у спорті?

Сергій Шелестов: Накопичується втома. Щось десь заболіло, не звертаєш уваги, продовжуєш тренування. Думаєш, пропустиш тренування-дві, обсяги впадуть, рельєф згладиться. Продовжуєш тренуватися через біль, вона накопичується. Зрештою, з’являється розрив, надрив.

Анжеліна: Чи правда, якщо спортсмен пропускає 2-3 тренування, це позначається на обсягах?

Сергій Шелестов: Ні. Це чисто психологічний момент, психологічний дискомфорт. Багато спортсменів відпочивають підлягає після турніру. Не знаю, правда чи ні, чув, що Роні Колмен відпочиває до 6 місяців. І як він каже, взагалі до зали не приходить. Але, я думаю, що, звичайно ж, ходить, але тренування у нього набагато легше. Але останні півроку перед Олімпією він штурмує зал. Це і будемо називати поміркованістю з його боку. Але у нього були непомірності з вагами, звідси і травми, зміщення хребців, надрив трицепса. І як результат, програш на Олімпії. І інший приклад – Джей Катлер, я з ним розмовляв, він ніколи не візьме вагу, який вважає, що буде йому важкуватий. Своє «его» він ховає дуже глибоко. Тому планомірно зростає. Навіть на фотосесіях він не брав гантелі того ваги, з яким міг би травмуватися. У мене були 2 фотосесії для «FLEX» і «Muscle Magazine», так от, хочу розповісти, наскільки професійно там працюють фотографи. Є такий відомий Перл Бернард – він профі! Мене багато що вразило… Як тільки я приїхав, сама підготовка зайняла мінімум часу. Дали кілька шорт, майку, виставили легкий грим. Моментально поставив мене на те місце, яке вважав за потрібне, направив софіти і буквально через дві хвилини ми на комп’ютері отримали кілька фотографій, щоб він міг оцінити. Професіоналізм доходить до того, що в один момент він каже: «Ну, давай звичайні пози, тяга гантелі в нахилі». І викочує мені гантель в 200 фунтів, а це 90 з гаком кг! Ось така гантелька! А я йому: «Перл, ти, звичайно, вибач, але я погано себе почуваю». А він: «Ні, ні, це ж легка вага!» Я здивувався, з ким же він до мене працював. Які монстри тут були. Я: «Ти знаєш, я зараз, навіть такий« легкий »вага не можу підняти». А він бере і піднімає гантель, так легко, однією рукою! А виявилося, це спеціальні гантелі для зйомок. Тому не всьому можна вірити з того, що ми бачимо в журналах. Потягнув я цю гантель, скорчив жахливе обличчя, щоб показати всю тяжкість того, що відбувається, і готово. Потім дивлюся, як він на комп’ютері пару рухів по клавіатурі, і в мене трицепс плавно виростає. І я: «Ого! Так набагато краще! ». А він: «Почекай, це ще не все!». Бере і частина гантелі переставляє, і гантель вийшла ще більше. Профі! Ось таке мистецтво фотошопа!

Альберт: Сергію, розкажіть про свої тренування. Може бути, у Вас тренувальна система спеціальна є?

Сергій Шелестов: Спеціальної системи, на жаль немає, звідси і всі біди. Якщо культурист не знайшов для себе методику, яка працює на нього роками, як той же Роні Колмен, то і немає великих результатів. Постійно метаєшся з боку в бік, якісь системи пробуєш, не встигаєш їх зрозуміти, як уже щось інше в голову приходить. Намагаюся працювати в звичайному режимі – чим менше «заморочок», тим краще. Поступово набавляти вага, тримаю повторення. Нічого складного. Вся справа в харчуванні і самодисципліни.

Альберт: Сергій, ми Вас побачимо ще на російській сцені або Ви будете виступати тільки на професійних турнірах?

Сергій Шелестов: Не буду загадувати, час покаже.

Поділитися в соц. мережах

  • бодібілдінг відео на сцені
  • фото уроки бодибилденгом
  • чекера риба

Comments are closed!

_0.32MB/0.01409 sec