Інтернет-магазин одягу та товарів для фігуристів. Дитяча термо одяг, сукні та костюми для фігурного катання Правильне харчування для юних фігуристів

Інтернет-магазин одягу та товарів для фігуристів. Дитяча термо одяг, сукні та костюми для фігурного катання Правильне харчування для юних фігуристів Правильне харчування для юних фігуристів

Підвищені фізичні навантаження роблять серйозний вплив на дитячий організм, тому дуже важливо дотримувати правильний режим

тренувань, відпочинку та харчування.

Сьогодні ми хотіли б приділити увагу щоденного раціону фігуриста.

Дуже важливо розуміти, яку саме мету ви ставите на тренуваннях. Дуже частою проблемою фігуристів є зайва вага, який не дозволяє досягти оптимальних результатів. Часом надмірна м’язова маса може згубно позначитися на катанні, тому потрібно приділяти особливу увагу правильному харчуванню.

Якщо тренування спрямована на розвиток витривалості, то харчування повинно складатися в основному зі складних вуглеводів: каш, макаронів, фруктів і овочів. Особливо гарні банани!

Під час силових тренувань варто приділити увагу підвищеному вмісту білків в їжі. Їжте побільше м’яса, риби, яєць, молочних продуктів. Для розвитку гнучкості рекомендуємо вживати продукти, що містять желатин, а так само пити побільше води.

Фігурне катання вимагає великого обсягу технічної роботи. Для її виконання потрібна велика кількість кальцію, який не тільки зміцнює кісткову і м’язову тканину, а й забезпечує провідність нервових імпульсів до м’яза.

Кальцій міститься в молочних продуктах і горіхах.

Режим харчування не менш важливий. Необхідно, щоб спортсмен приймав їжу за дві години до тренування і не пізніше ніж за дві години до сну. Якщо харчування здійснюється мене, ніж за дві години, то процес перетравлення не буде ефективним, а тренування неповноцінною.

Прийом їжі безпосередньо перед сном, призводить до того, що організм не відпочиває, а працює над переварюванням. Оскільки в процесі сну спортсмен не рухається, енергія, що отримується в результаті перетравлення, відкладається у вигляді жирових клітин.

Пропонуємо вам оптимізувати раціон харчування вашого фігуриста і дотримуватися наступних правил:

– використовувати в харчуванні тільки свіжі і натуральні продукти;

– щодня вживати в їжі фрукти та овочі;

– урізноманітнити своє меню, включаючи достатню кількість білків у вигляді пісного м’яса, морепродуктів, риби;

– по можливості дотримуватися принципів роздільного харчування;

– щодня випивати не менше 1,5 літрів рідини, у вигляді чистої джерельної води, соків, фруктових чаїв;

– повністю виключити зі свого раціону різноманітні солодощі, торти, цукерки, газовану воду, булочки, чіпси, а так само важку жирну їжу.

Але головне правило – це намагатися не переїдати, адже навіть корисна і здорова їжа, з’їдена у великій кількості, здатна викликати значну прибавку у вазі.

Дотримуйтеся даних правил, і ми гарантуємо відмінну форму вашого фігуриста!

  • дитячий термоодяг одяг обермайер
  • термоодяг
  • термоодяг для дітей

Comments are closed!

_0.31MB/0.00439 sec