Інсульт не страшний тому, хто їсть кмин » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування

Інсульт не страшний тому, хто їсть кмин » Як є або харчуємося правильно – kakest. com – все про правильне харчування Про харчування > Інсульт не страшний тому, хто їсть кмин Інсульт не страшний тому, хто їсть кмин

Інсульт – це раптове порушення кровообігу в мозку, яке проявляється крововиливом, тромбозом. Спричинити його можуть гіпертонія, атеросклероз мозкових судин, травма черепа чи великий стрес.

В період лікування і до повного одужання бажано перейти на вегетаріанський спосіб харчування, відмовитися від бульйонів, жирної їжі. обмежити прийом солі. Потрібно віддати перевагу молодий телятині і курятині яку вживають після тривалої теплової обробки.

інсультних хворим з гіпертензією корисно вживати двічі на день по 200-300 г гречаної каші. Допоміжними після інсульту стануть і зернятка кмину. У Західній Європі навіть кажуть: хто їсть кмин – у того ніколи не трапиться інсульт. Там післяінсультним хворим рекомендують протягом дня 2-4 рази (в перервах між їжею) приймати по 10-15 зерен кмину, подрібнених на млинку для кави, запиваючи цей порошок водою.

Покращує мозковий кровообіг настій квітів арніки гірської. Взяти 3 г сировини, залити склянкою окропу, настояти 30 хв. Приймати по 1 ст. л. тричі на день до їди. Чи не передозувати!

Як заспокійливий, гіпотензивну, седативну засіб для лікування постінсультних хворих використовують настій марьиного кореня (півонія незвичайний), в аптеці вже готова лікарська форма. Можна й самому приготувати настій: 10 г подрібненої сировини залити склянкою окропу, настояти до охолодження. Пити по 1 ст. л. 3-5 разів на день між прийомами їжі.

Оскільки буває геморагічний інсульт, який супроводжується крововиливом у мозок, і ішемічний без крововиливу, то дещо відрізняються для кожного і рекомендації щодо рослинних препаратів.

Незалежно від того, чи є у вас проблеми зі здоров’ям або їх ніколи не було, перш ніж приступати до дієт і будь-яким іншим експеременту зі своїм здоров’ям, обов’язково порадьтеся зі своїм лікарем.

Comments are closed!