Індивідуальний 7-місячний курс схуднення в Центрі зниження і підтримки ваги Олени Мамай. Консультація, діагностика, складання індивідуальної програми. Знижка до 60% | kupikupon. kz

Індивідуальний 7-місячний курс схуднення в Центрі зниження і підтримки ваги Олени Мамай. Консультація, діагностика, складання індивідуальної програми. Знижка до 60% | kupikupon. kz Як нас знайти:

Час роботи: по запису.

  Основне Питання по акції
  Індивідуальний 7-місячний курс схуднення в Центрі зниження і підтримки ваги Олени Мамай:

   Купон за 1000 тенге дає знижку 60% на проходження програми схуднення до 16 кг. Ви платите 20000 тенге замість 50000 тенге Купон за 1500 тенге дає знижку 57% на проходження програми схуднення понад 16 кг. Ви платите 30000 тенге замість 70000 тенге

  Необхідний попередній запис за телефонами:

  Важлива інформація:

   Придбані купони знаходяться в розділі Мої купони Ви можете придбати один купон для себе і необмежену кількість в подарунок Купон діє на одну людину Пред’являйте роздрукований купон на місці Знижка по купону не сумується з іншими спеціальними пропозиціями компанії

  Купон дійсний з 1 серпня 2012 до 1 жовтня 2012

  Причини купити сьогодні!

  Центр зниження і підтримки ваги Олени Мамай – це те місце, де ви зможете позбавитися від зайвої ваги і придбати форми своєї мрії!

  Фахівець у галузі харчування Олена Мамай навчить вас, як привчити організм до правильного харчування, визначити і підвищити мотивацію, відновлювати здоров’я і головне, навчитися зберігати досягнутий результат!

  Весь індивідуальний курс схуднення включає в себе постійні консультації у дієтолога, психологічну допомогу, турботу і підтримку.

  У наш час «стресів і пристрастей» людство починає жити за новими правилами. Змінюється мислення, звички, погляди і навіть зовнішній вигляд сучасних людей. Малорухливий спосіб життя, перекушування на ходу призводять, як правило, до утворення надмірної ваги, зігнати який з роками стає все складніше. Ожиріння – бич XXI століття.

  До ак вибрати щось дійсно варте з безлічі пропонованих чудо-дієт і отримати при цьому бажаний ефект без шкоди здоров’ю?

  І з чого зазвичай складаються зайві кілограми і який шлях до молодості, краси і здоров’ю, а головне – дійсно скинути зайву вагу і придбати бажані пропорції, а також підтримувати досягнутий результат вам допоможе фахівець в області харчування, лікар спортивної медицини, відомий дієтолог, майстер спорту з легкої атлетики Олена Мамай.

  П рограмма схуднення розрахована на індивідуальний курс лікування протягом 7 місяців, з яких перші 1-3 місяці розраховані безпосередньо на зниження ваги, а подальший час пройде під контролем дієтолога і направлено на закріплення отриманого результату і остаточну перебудову до здорового способу життя і харчуванню.

  Основні етапи курсу:

   первинну співбесіду; діагностика (психологічна діагностика, анамнез кількісного складу тіла, виявлення захворювань); визначення причин набору ваги; формування індивідуальної дієти і вивчення основних принципів правильного і раціонального харчування; консультації з ЛФК (розробка фізичних навантажень з урахуванням індивідуальних особливостей); підтримують і контрольні зустрічі і дзвінки.

  Центр Олени Мамай допоможе вам здобути перемогу в боротьбі за красу і здоров’я!

Comments are closed!