Індичка калорійність і дієта індичка

Індичка калорійність і дієта індичка Індичка калорійність і дієта індичка

… Скуштувавши ніжного м’яса індички, Христофор Колумб разом зі своїм вірним другом Кортесом, вирішили, що такий незабутній смак м’яса цієї чудової птиці має спробувати вся Європа.

Так індичка із Західної півкулі потрапила до Європи. А в Росію індичка потрапила тільки з середини сімнадцятого століття. Таке ніжне м’ясо коштувало дуже дорого, тому спробувати його могли тільки дуже привілейовані особи.

Сьогодні індичка, хоча і відноситься до числа домашніх птахів, але, через кліматичні умови Росії не може бути розведена в широкому масштабі. Хоча і розведенням такої птиці сьогодні займається все більше і більше жителів сіл, присадибних ділянок, але масштабне розведення індички відбувається, в основному, в Америки, так як індичка відноситься до теплолюбних птахам і не переносить наші холоду. Відноситься цей птах до сімейства курообразних. М’ясо у цього птаха ніжне, м’яке, буквально, що тане в роті з легким червонуватим відтінком, при цьому таке м’ясо вважається пісним, так як практично не містить жиру.

Тому таке м’ясо вважається дієтичним або лікувальним, його дуже часто лікарі-дієтологи призначають у період реабілітації, відновлення після операції, хворим і людям, що перенесли операцію. Завдяки тому, що індичка калорійність має низьку, а м’ясо сите і смачне, тому багато свята (як День подяки, Різдво і багато інших) дуже тісно пов’язані з індичкою.

Білим м’ясом у індички називають грудку, так як м’ясо грудки індички більш світле і злегка сухувате (порівняно з іншими її частинами). Саме грудка індички є особливим дієтичним блюдом, так як має найнижчу калорійність серед інших її частин. Тому, якщо вам необхідна лікувальна дієта, індичка, а точніше м’ясо (бажано грудки) є прекрасним, в цьому випадку, варіантом.

Кому рекомендується м’ясо індички?

Порівняти ніжне і тане в роті дієтичне м’ясо індички, можна, хіба що з ніжним м’ясом кролика. Таке м’ясо, теж є дієтичним і низькокалорійним, але, на відміну від кролика, не просто містить низьку індичка калорійність, а й за своєю структурою, м’ясо індички добре засвоюється організмом, так як є гладковолокністим і, тому, бульйон з м’яса ідейки дуже корисний хворим, перенесеним операцію на шлунку.

М’ясо індички, завдяки своїм цілющим властивостям (воно має необхідний білок і, практично, не має жиру, а також вітаміни та мінерали) відноситься до збалансованого продукту тваринного походження. Така їжа особливо корисна літнім, вагітним і годуючим матерям, дітям, підліткам, а також особам, які мають захворювання шлунка, печінки, підшлункової залози. Крім того, серцево-судинні захворювання, знижений імунітет, а так як м’ясо є гіпоалергенним продуктом, тому його ще призначають хворим на алергію, маленьким дітям як прикорм, при неврозах, стресах, перевтомі, при вірусних захворюваннях, в період гострих форм захворювання і т. д.

Кому протипоказано м’ясо індички . Хоча індичка калорійність має досить низьку (при правильному приготуванні), але через те, що індичка багата білком, лікарі рекомендують скоротити (або навіть виключити) людям страждаючим подагрою, сечокам’яної хвороби та нирковою недостатністю. А ось гіпертонікам рекомендується вживати і готувати цю страву без солі (або звести сіль до мінімуму).

Як і будь-яке м’ясо птиці, індичку варять, тушкують, смажать, готують на пару, коптять. Тому сама по собі індичка калорійність хоча і має низьку, але соуси, жири, та інші висококалорійні продукти, які будуть використані при приготуванні м’яса птиці, можуть стати причиною високої калорійності їжі. Тому, якщо ви хочете скинути вагу, в такому випадку, вам допоможе дієта, де індичка буде приготовлена??на пару або у вареному вигляді.

Калорійність індички

Так скільки ж калорій міститься в м’ясі індички?

Отже, в ста грамах м’яса птиці міститься: сто дев’яносто чотири кілокалорії . двадцять один грам білка, дванадцять грамів жирів і нуль вуглеводів .

І останнє! Завдяки своєму дієтичного і низкоуглеводному м’ясу, « дієта індичка » може допомогти не тільки позбавити від зайвих кілограмів, але і нормалізувати роботу внутрішніх органів. При цьому, «сидячи» на такій дієті не забудьте виключити сіль, солодке, жир і борошняний. Зробіть перший крок назустріч красивої фігури, їжте смачне м’ясо індички і… худніть! Успіхів!

З вами була Людмила Д.

  • індичка калорійність
  • ідичка калорійність
  • калорійність індички
  • м\ясо індички калорійність
  • мясо індички калорійність

Comments are closed!

_0.31MB/0.00852 sec