Ін’єкції для схуднення

Ін’єкції для схуднення Ін’єкції для схуднення

З кожним роком проблема зайвої ваги загострюється все більше. Сприяє цьому безліч факторів, уникнути впливу яких у людини не завжди виходить, а часто і не завжди хочеться. Зате завжди є бажання виглядати добре і усвідомлювати власну привабливість,

не в останню чергу зобов’язану ідеальної фігури. Але ж за ідеальну фігуру доводиться боротися – тут тобі і дієти, і спортивні тренування, і повноцінний сон, і активний відпочинок. Все це вимагає часу і певних зусиль, на що знову-таки не завжди вистачає сили волі, необхідної для підкріплення бажання. Напевно, цим частково можна пояснити те, що все більше людей цікавляться ін’єкціями для схуднення, здатними у відносно короткий термін і без яких-небудь зайвих зусиль забезпечити позбавлення від зайвих кілограмів.

Ін’єкції для схуднення – досить «молода» і модна послуга сучасних косметичних салонів. Як розчинів, що вводяться шляхом ін’єкцій під шкіру, в цьому випадку виступають різноманітні коктейлі та суміші речовин, які стимулюють розщеплення жирової тканини, тим самим сприяючи якнайшвидшому схудненню. Ін’єкції для схуднення бажано проводити курсами, у кваліфікованого фахівця. Він не тільки проведе всі сеанси так, як цього вимагає процедура, але і розповість про обмеження і способі життя, показаних після тих або інших ін’єкцій для схуднення.

Одна з найсучасніших послуг, які сьогодні пропонують сьогодні салони, і яка може забезпечити схуднення за допомогою ін’єкцій – це мезотерапія. Процедура полягає в тому, що під шкіру або за допомогою спеціального апарату, або шприцом водиться спеціальний розчин активних речовин, які активізують процес розщеплення і виведення жирів. У кожному окремо взятому випадку коктейль цей буде індивідуальним. Але найбільш затребуваними і ефективними сьогодні вважаються ін’єкції розчину, в основі якого є препарат фосфатидилхолін. Фахівці стверджують, що ефективність цього препарату становить близько 98%, а отже, застосування його для ін’єкцій для схуднення найбільш виправдано. Кількість сеансів мезотерапії визначає фахівець, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта – як правило, всього потрібно від чотирьох до десяти процедур. Протипоказаннями для проведення мезотерапії є наявність жовчнокам’яної хвороби, астми, цукрового діабету, алергічних, онкологічних захворювань, порушень роботи щитовидної залози.

Схожа з мезотерапией за принципом дії і процедура мезодіссолюціі. Тільки якщо при мезотерапії використовуються тільки липолитические препарати і вводяться вони неглибоко під шкіру, то ін’єкції для схуднення в разі мезодіссолюціі складаються з липолитического коктейлю і великої кількості води. При цьому вводяться вони досить глибоко. Препарати для ін’єкцій також підбираються строго індивідуально; найбільш поширено використовуються в мезодіссолюціі кофеїн, екстракти артишоку, гуарани, зеленого чаю, дезоксихолат натрію, L-карнітин. Оскільки розчини для схуднення вводяться досить глибоко, для проведення процедури використовуються знеболюючі препарати, наприклад, лідокаїн або мезокаїн. Спеціальні коктейлі, проникаючи з ін’єкцією для схуднення в жирову клітину, руйнують її, після чого жирові тканини виводяться через лимфоток. Протипоказання для проведення мезодіссолюціі все ті ж, що і для мезотерапії, плюс ще останні стадії варикозного розширення вен, погана згортання крові, судинна патологія, також не рекомендується проведення мезодіссолюціі за тиждень до настання менструації.

Ще один практикується спосіб для зниження ваги, в якому використовуються ін’єкції для схуднення – це озонотерапія. Медичний озон – суміш озону і кисню – взагалі справляє оздоровчий вплив на організм. З його допомогою можна не тільки активувати прискорене спалювання жиру, але й скорегувати фігуру, поліпшити стан шкіри, очистити організм від скупчилися токсинів. Відбувається це за рахунок введення під шкіру медичного озону. Так, потрапивши в клітину, кисень починає творити там чудеса – прискорює процес розщеплення жирів, виведення токсинів; зовні це відображається розгладженням шкіри, її підтягуванням і омолодженням. При цьому поступово знижується вага і зменшуються обсяги. Залежно від індивідуальних особливостей, для досягнення результату знадобиться від 10 до 20 сеансів. Але, не дивлячись на те, що ін’єкції озону для схуднення надають на організм виключно позитивний ефект, все ж озонотерапія має ряд певних протипоказань. Не можна вдаватися до цієї процедури людям з онкологічними пухлинами, з порушеннями роботи щитовидної залози, з гіпотонією, глипогликемия і гіпокальціоміей, з гострим панкреатитом і при алергії на озон.

  • ін карнітин

Comments are closed!