Імбир і Зелений Кава для схуднення! – Онлайн-журнал

Імбир і Зелений Кава для схуднення! – Онлайн-журнал Імбир – унікальний коренеплід

Вже давно забуті часи, коли імбир був для нас екзотичним продуктом, зараз цим коренеплодом нікого не здивуєш. Знайти його можна і в супермаркетах, і в овочевих магазинах, та й просто на розкладках продуктових ринків. І, до речі кажучи, користується

він достатньо чималим попитом.

Чим же так цікавий цей жовтувато-сірий непримітний корінець химерної форми?

Корисні властивості імбиру

Крім того, що корінь імбиру здавна застосовується як пряність, яку успішно використовують у кулінарії при приготуванні різноманітних страв, він має безліч корисних властивостей, широко використовуються в медицині. Недарма його назва в перекладі означає «ліки від усіх хвороб».

Цей диво-корінь містить цілий перелік корисних речовин:

– вітаміни В1, В2, С, А;

– мінеральні речовини: кальцій, фосфор, залізо, алюміній, марганець, хром і германій;

– нікотинову, каприлова і лінолеву кислоти.

Свій неповторний, трохи пекучий смак імбирний корінь має завдяки вмісту в ньому гингерола . а унікальний аромат надають йому ефірні масла.

Позитивний вплив застосування кореня імбиру на здоров’я людини неможливо переоцінити, адже він надає допомогу в багатьох ситуаціях. Насамперед, імбир володіє потужним імуномодулюючою, протизапальну, антиоксидантну і антибактеріальну дію.

Імбир – незамінний засіб при морській хворобі, знімає напади токсикозу у вагітних жінок, при цьому не маючи протипоказань в цей делікатний період.

В період сезонних захворювань імбир – просто незамінний засіб, яке підвищує захисні сили організму, запобігає зараженню вірусами і допомагає швидко прибрати симптоми респіраторних захворювань.

Також це засіб надає допомогу при розладах шлунково-кишкового тракту, так як має спазмолітичні властивості, і має знеболюючу дію при артритах.

Зелена кава з імбиром проявляє жиросжигающий ефект, сприяє поліпшенню травлення, очищенню організму від токсинів і шлаків.

Зелена кава з імбиром – сприяє так само і прискоренню обміну речовин, завдяки чому успішно застосовується в дієтології. Наприклад, якщо за кілька хвилин до їжі регулярно випивати склянку імбирного напою, то вже через деякий час можливо помітити істотну втрату ваги. До речі, ще припускають, і небезпідставно, що корінь зелена кава з імбиром є натуральним афродизіаком . позитивно впливаючи на статеву функцію.

Імбир – застосування

Застосування імбиру досить різноманітно, його можна вживати в сирому, сушеному або маринованому вигляді, все залежить, насамперед, від того, для чого ви будете його використовувати. У кулінарії, в основному, застосовують сушений імбир, який використовують як приправу до рибних, м’ясних страв і соусів. Для приготування других страв використовують свіжий імбир, а в деяких вишуканих кулінарних стравах – маринований.

Імбир і Зелений Кава для схуднення

Comments are closed!