Імбир для схуднення. Відгуки про корінь імбиру

Імбир для схуднення. Відгуки про корінь імбиру. Імбир для схуднення. Відгуки про корінь імбиру.

Імбир! Цей «чудо-корінь» пам’ятають навіть в давнину. Імбир – це спеція, яка «прийшла» до нас здалеку. З дуже далеких азіатських тропіків. А дізналися ми про нього завдяки інформації, яка «прилетіла» з Індії

(Північної).

Як з імбиром худнути? – Способів для схуднення декілька:

  Імбірчік поріжте тонко. У термос розміщуйте імбир нарізаний. Окропом його залийте. Дайте настоятися. Пити настоянку імбирну протягом доби потрібно. перетирають імбірчік. Помістіть в термос перетертий імбир. Залийте імбир окропом у термосі. Додавайте лимон, додавайте мед. Заваріть чай зелений. Додайте в нього кілька ложечок імбиру сухого. Пийте чай з імбиром від двох до трьох разів на добу. Натріть імбир. Додайте в нього трошки солі і лимона трошки. За хвилин десять до сніданку, полуденка, вечері і будь-якого іншого прийому їжі з’їжте невелику порцію тертого імбиру. Будь-які овочі тушкуйте. Очистіть і натріть імбир. Імбир до овочів тушкованим додавайте (в мізерних кількостях). Приємного апетиту! Шматочок від імбиру відріжте. Не забувайте жувати шматочок імбирний перед кожним – кожним прийомом їжі. Жуйте, але не Запевайте.

Поради та секрети імбиру:

  Якщо шкіра імбиру зморшкувата – купувати імбир не поспішай ті, оскільки такий імбир точно не є супер свіжим. Намагайтеся не використовувати імбир з метою схуднення, якщо п’єте якісь таблетки аналогічні «Аспірину». Імбир в холодильнику зберігайте, а не в сухому якомусь місці, при теплій температурі. Імбир може допомогти не тільки в схудненні, а й у випадках нудоти, яка «нападає» уранці. Імбир, який ви зберігаєте в холодильнику, дозволяється використовувати тільки протягом тижня. Не використовуйте імбир в дуже величезних кількостях! Він, за неправильне його використання, «подарує» вам не схуднення, а печію жахливу.

Відгуки про корінь імбиру, як про продукт для ефективного схуднення:

Вероніка, 30 років:

Схуднути допомагає імбир, однак виглядає він жахливо зовні. Я злякалася, коли вперше його побачила взагалі. Але заради результатів я перейшла через всякий свій страх.

Жанна, 23 роки:

Імбир мені настільки на смак настільки огидний, що я відразу відмовилася від схуднення з ним. Я ж розумію, яке століття зараз на дворі. Є вибирати з чого і не «париться»!

Ірина, 20 років:

Спасибо за статтю! Прийду з роботи, і пити імбир почну. Або якось інакше приймати його спробую.

Семеона, 36 років:

Сьогодні «стукнув» рівно сьомий день з тих пір, як я почала пити чай імбирний. А відучора мене біль головний пронизує до неможливості. Ще є незрозуміла біль у шлунку. Може, і не в самому шлунку, але локалізацію болю мені визначити важкувато поки. Напевно, кидати це схуднення потрібно. А що б порадили ви?

Ольга, 24 роки:

Семеона, я знайшла відповідь на питання ваш. Дивіться: «Імбир, який всередину приймається, слизову шлунка дратує. З цієї причини він і протипоказаний людям тим, які страждають від гастриту і від інших схожих захворювань. Імбир їх (захворювання) загострює ». Перевіртеся! А що, якщо у вас є проблеми, просто, з шлунком є??якісь?

Світлана, 19 років:

Перед застіллям святковим я звикла жувати імбир. У надії, напевно, на те, що не сильно одужаю після переїдання. А воно, від частини, так і є.

Роксолана, 41 рік:

Пробувала, спочатку, тільки в маринованому варіанті імбир, який з ролами подають. Але про те, що худнути він допомагає, я прочитала тільки зараз. І то – в цій статті! Спасибі автору за неї! Завтра (у понеділок) буду худнути з ним разом! Йому (імбиру) походить не потрібно. Ну, думаю, що хоч мені схуднути трошки судилося. Подивимося!

Ліза, 26 років:

А моя подружка по-іншому з імбиром схудла. Вона додає чайну ложечку кориці і чайну ложечку імбиру. Це все – на один стаканчик. Вона пила його до їжі трішечки. За шість тижнів їй схуднути на три кілограми вдалося.

Ліна, 27 років:

Схудла на півтора кілограма за днів сім. Повторно не буду використовувати таку дієту для схуднення. І тільки тому, що чай з імбиром пити не можу. Ну, а про жування імбирне я мовчу взагалі. Страшно згадати, як він мене замучити встиг.

Лариса, 25 років:

Досвідом ділюся, щоб вам допомогти морально. Якщо горіти все буде всередині спочатку – перетерпить і не кидайте пити імбирне засіб. Якщо у вас немає ніякого запалення, звичайно. Чи воно – дізнайтеся у лікаря! Це все у ваших же інтересах, дорогі!

Вероніка, 16 років:

Імбир з суші – прелесть! В інших варіантах (навіть заради схуднення) я не уявляю його в своєму шлунку!

Катерина, 32 роки:

За два тижні я схудла на вісім кілограмів! Спасибі величезне імбиру! Якби не він – я б зневірилася зовсім.

Інга, 21 рік:

Допомагає худнути. Але тільки на ніч не пийте чай з імбиром! Але в схудненні він допомагає точно! Не сумнівайтеся!

Ірина, 28 років:

Спочатку (коли спробувала імбир вперше) зненавиділа його смак. А тепер я собі нагадую наркоманку якусь, бо жити не можу без смаку імбиру! За кілька місяців я сім кілограмів скинула. Але я ще й «Ботіфлексом» займаюся, тому й не можу поки зрозуміти, що саме походить допомагає. Але я радію результату! Я впевнена, що саме імбир мені енергії і сил додає. Тому й продовжу пити чайок з його «участю».

Нона, 17 років:

Сусідка хвалилася, що за допомогою імбиру дуже помітно схудла. А я п’ю його більше місяця, але результату не бачу ніякого взагалі. Може, переплутала сусідка щось? Поговорю з нею. Але спробую ще на имбире «посидіти», використовуючи інші дієтичні «інтерпретації».

Маргарита, 21 рік:

Гарна річ! Свіжий імбир – набагато ефективніше для схуднення. Це так…. Для всіх, на майбутнє! Сама на свіженьке сиділа. Не шкодую! Хороші результати!

Оксана, 45 років:

Я чай п’ю з лимоном, з імбиром і з часничком. Жах, але заради схуднення я на все (тобто, на багато що) могла б піти. У мене вага великий занадто. І він мене ніяк не влаштовує! Я повинна домогтися любові до себе у себе самої. Не люблю всі ці комплекси і закомплексованості непотрібні! Я ж пам’ятаю, що якщо я любити буду себе, то й інші любити будуть мене.

 • імбир відгуки
 • відгуки про імбир
 • корінь імбиру для схуднення відгуки
 • Чай з імбиром Відгуки
 • чай з імбиру для схуднення відгуки
 • імбір відгуки
 • імбир все про нього
 • імбир для похудання відгуки
 • імбир для схуднення форум
 • відгуки про імбир для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00264 sec