Ігор Посипайко: «ЧАС КРУТИТИ КУЛІ!»

Ігор Посипайко: «ЧАС КРУТИТИ КУЛІ!» Ігор Посипайко: «ЧАС КРУТИТИ КУЛІ!»

3 квітня 2013 в 1:57

Розмова про хобі, спокуси і відмінній фізичній формі

Ігор, ти – телеведучий, шоумен, музикант, продюсертелепроектов і артистів, відомий екстремал і мандрівник.

Хто з етіхлюдей насправді ти і що найулюбленіше?

Першза, я – «адреналіновий наркоман» – всі мої заняття пов’язані зі швидкістю, вітром, небезпекою або нестримним творчістю. Два роки тому я заболелкайтсерфінгом (це за парашутом на дошці по воді) і з тих пір почав не «работатьчтоби відпочивати», а навпаки – їздити по світу кайт кожен місяць, чтобиработать. Саме на кайт-пляжах Венесуели і Філіппін, Греції та Португалії комне прийшли всі останні бізнес ідеї і телепроекти. Це стосується і моеголюбімого іронічно-екстремального авто-шоу «Тачки» (на каналі 1 +1 по суботах в12: 00), в якому я сповна реалізовую свою любов до гірськолижного фрірайду, вітрильним яхтам, верховій їзді, мотоциклам, рафтингу, гольфу, активному турізмуі хорошій музиці.

Ти у відмінній формі – це активне життя, спорт або твоінон-стоп вечірки?

Про так було не завжди! Давно увірував, що спокуси створені, щоб на ніхвестісь, інакше життя втрачає сенс. Це стосується і пригод, і вечірок, й жінки, і, навіть, їжі. Я не стриманий у своїх емоціях і враженнях, і до їжі уменя таке ж відношення – у нас з нею взаємна любов: привіт стейки, пасти, піци і, звичайно, десерти! Не дивлячись на пекельно активне життя, за останній годна мені наросло 10кг тірамісу.

Оскільки обмежувати себе в їжі проти моїх життєвих принципів, тонікакіе дієти мені не підходять. Випадково дізнався про систему позбавлення від лішнеговеса Weightless, основний принцип якої укладений у придушенні почуття голода. Конечно ж, я не повірив, і, звичайно ж, спробував, тому що я ведусь на будь-які виклики і «провокації».

Основний секрет у східній методиці акупресури – впливі наспеціальние точки за вухами, блокуючі почуття голоду. Необхідно согласнографіку стимулювати прикріплені до цих крапок кульки, і відчуття голодапропадает геть. Це працювало – їсти не хотілося. І мені це дуже подобалося. Впервую же тиждень програми – мінус 6 кг, я навіть не зрозумів, як таке може бить. Отлічная тема! Звичайно, кромевращенія кульок є і спеціальний, але простий режим харчування Weightless.

Чи легко слідувати програмі Weightless ? Твій образжізні змінився?

Що стосується самої програми, то все прописано і рассказаноконсультантамі центру Weightless дуже зрозуміло і доступно. У цьому плані складностей ніяких не виникає: дотримуєшся прописаного режиму харчування, крутиш кульки раз вдва години – кілограми зникають. Сложноілі навіть дивно інше: ходити на вечерю – і не є стейк, ходити на обід – і просити «нарубати мені трави і полийте її лимонним соком». Але парадокс в тому, чтоесть-то і не хочеться! Крім того, програма Weightless на відміну від інших діетдопускает вживання алкоголю (сухе вино / горілка)! Єдиний небольшоймінус для мене – вчасно програми не рекомендують активно займатися спортом. Тому довелося заменітьтренажерний зал на стендову стрільбу, на гірських лижах кататися не з вертольота, а по укатаних схилах, ну і не поїхати на кайт-серфінг в Азію, а сноу-катітьна борді по льоду замерзлого Київського моря

Учітиваяпублічность, активний спосіб життя і насичений графік, наскільки комфортно билоследовать програмі, наприклад – регулярно обертати кульки?

У цьому є деяка ексцентричність. Це як йти в медитацію намінуту кожні дві години. «Картата кулі» завжди можна і в машині, само собою-дома. На зйомках це теж проблем не викликало, тому що я багатьом розповів опрограмме. Та й таке швидке схуднення дуже помітно, і багато знайомих ідрузья цікавилися, що зі мною відбувається. Деякі з них дуже скоротоже починали відлучатися на медитацію..

Під час програми Weightless пріходілосьпрінімать якісь додаткові препарати для більш ефективного і заметногорезультата?

Ні. Тільки простий і дуже здоровий режим харчування істімулірованіе точок для блокування почуття голоду. Такий режим в теченіемесяца. Після нього два тижні на закріплення – можна їсти рибу і морепродукти. Ні про які таблетках, Бадах та інших препаратах і мови не було. І як результат – мінус десять кілограм за півтора місяці!

Розмовляла Неля Туговіч

Comments are closed!

_0.31MB/0.00808 sec