Ідеальна вага для зачаття дитини Журнал Мама Інфо (Mama Info)

Ідеальна вага для зачаття дитини Журнал Мама Інфо (Mama Info) Ідеальна вага для зачаття дитини

Коли ви прийміть рішення завагітніти, з’явиться багато питань, які необхідно буде обміркувати. Коли овуляція? Які кращі позиції для інтимних відносин? Якщо ви завагітніє саме зараз, то коли ваша дитина народитися?

Чи будете ви годувати грудьми? Скільки часу вам знадобиться, щоб завагітніти? Чи буде ваш чоловік хорошим татом? Як ви можете бачити, існує безліч питань, які виникають разом з спробами завагітніти, і так багато факторів, які необхідно прийняти до уваги. Одним з найбільш важливих факторів є ваш вагу.

Чому вага так важливий у зачатті дітей?

Вага дуже важливий у при зачаттям. Як надмірна, так і недостатня вага може бути проблемою. Вага впливає на наш організм по-різному, зачаття дитини є лише одним з цих способів. Справжньою причиною зв’язку маси тіла і можливості завагітніти є гормони.

Недостатня вага

Недостатня вага може бути несподіваною перешкодою в спробах завагітніти. Недостатній вага не тільки робить важче можливість завагітніти, але також створює ризик народження дитини з низькою вагою при народженні. Суть полягає в тому, що жир виробляє невелика кількість естрогену, і, будучи в занадто малій кількості може відправити неправильні сигнали в мозок. Іноді, організм може навіть подумати, що жінка занадто худа для підтримки вагітності, що може призвести до того, що яйцеклітини і фолікули не будуть робитися правильно і в достатній кількості.

Надмірна вага

Надмірна вага, перш ніж завагітніти дійсно може бути проблемою. Ризик ускладнень під час вагітності збільшується. Надмірна вага також може призвести до того, що ваше тіло не буде виробляти достатньо гормонів, щоб зробити яйцеклітину зрілою. Деякі лікарі навіть припустили, що цілих 25 відсотків проблем, пов’язаних з овуляцією і безпліддям може бути пов’язано з ожирінням. Надмірна вага також може викликати збільшення виробництва андрогенів, чоловічих гормонів, які можуть перешкодити вам завагітніти.

Ідеальна вага для зачаття

Ідеальна вага для зачаття? Ну, це дуже дивно, тому що кожна жінка має різний ІМТ (індекс маси тіла), який вважається ідеальним. У середньому, лікарі рекомендують жінкам підтримувати ІМТ між 19 і 25 для кращої можливості завагітніти. Важливо думати про ІМТ і підтримці здорової ваги, перш ніж завагітніти, тому постарайтеся, приділити цьому деяку увагу заздалегідь. Якщо ви турбуєтеся про свою вагу, попросіть свого лікаря дати вам кілька порад про те, як досягти своєї ідеальної ваги.

Досягнення здорового ваги для зачаття дитини

ІМТ = 85: (1,64 ? 1,64) = 31,6

  • правильна вага яку рекомендують лікарі
  • вага для зачаття дитини
  • Недостатня вага для вагітності
  • що зробити щоб мама завагітніла?
  • яка має бути вага перш ніж завагітніти

Comments are closed!