І м’язи підтягнути, і жир спалити: Ефективний спосіб схуднути, підтягти м’язи, спалити жир, підвищити обмін речовин

І м’язи підтягнути, і жир спалити: Ефективний спосіб схуднути, підтягти м’язи, спалити жир, підвищити обмін речовин І м’язи підтягнути, і жир спалити Нове відкриття науки обіцяє серйозну економію часу на аеробіці.

Багато відвідувачки фітнес-клубів

недолюблює силові тренування. Так, вони знають: м’язи важливо привести в тонус, м’язи – це стрункі ноги, високі груди і пряма спина, що дуже і дуже красиво. Але часу вічно не вистачає, а мета номер один – схуднути, ось дівчата і натискають на аеробні класи.

Проте зовсім недавно вчені виявили ефективний спосіб, що дозволяє одночасно і м’язи підтягувати, і спалювати ненависний жир. Все геніальне просто: треба звести до мінімуму час відпочинку між сетами. І тоді «заведений» під час тренування обмін речовин буде працювати в режимі посиленого спалювання жирових калорій ще принаймні добу. Не зрозуміли? Тоді докладно. Кожен з нас має свої власні біологічні «годинник». Вони відміряють ритм серцебиття в спокої, частоту дихання, темп відновлення шкіри, волосся, нігтів, фільтрації крові в печінці, спалювання жиру в інтересах енергозабезпечення та інше. Словом, все те, що називають обміном речовин. У цьому сенсі хтось живе трохи «швидше», хтось трохи «повільніше». Проте у всіх фізичні вправи різко прискорюють обмінні реакції. Здавалося б, ефект цей тимчасовий. Справді, серце забилося швидше, і дихайте ви важко, але скільки потрібно часу, щоб все прийшло в норму? Тим часом, не все так просто. Зокрема, використання жирів (жиросжигание) прискорюється більше, ніж на добу. А це означає, що швидше витрачаються накопичені вами жири, а ті, що ви з’їли, «згоряють» ще до того, як встигнуть відкластися під шкірою.

Можна заперечити, що, мовляв, жирових калорій після силового тренування і справді згорає більше, але сам по собі виграш цей, можливо, дріб’язковий. А ось аеробіка – це зовсім інша справа. Вона «розкручує» обмін ого-го як! З силовими вправами і порівнювати не можна! Частка правди тут є. Силові вправи, що їх з традиційними 3-хвилинними перервами між сетами, дають прискорення метаболізму вдвічі нижче, ніж аеробіка. Але в тому-то й полягає сенсація, що перерва в одну хвилину підвищує цей показник в 1,8 рази, тобто наближає до результативності аеробної сесії! Що дозволить Вам і м’язи підтягнути, і жир спалити.

Ривок вперед

Ці методи допоможуть вам ще більше підвищити інтенсивність обміну речовин після тренування.

    Об’єднайте вправи на одну м’язову групу в суперсети, комплексні сети або трісети

Раз на 3-4 тижні виконуйте кругову тренування на всі м’язи тіла Купуйте МР3-плейер (ipod) і за допомогою друга-комп’ютерника створіть для тренування єдиний саундтрек з мелодій в потрібному вам ритмі Купуйте годинник з звичайної секундною стрілкою, що біжить по колу. За такими годинах відстежувати час відпочинку куди зручніше Перенесіть тренування на ранкові години. Це буде корисно подвійно. Метаболічний ефект ранкового тренування вище, і в залі мало народу – ніхто не відволікає

Наука відпочинку

Отже, без шкоди для схуднення ви можете закинути аеробіку (або звести її до 15-20 хвилин розминки перед силовим тренуванням і заминка після). Натомість ви будите виконувати силові вправи в швидкому темпі, відстежуючи хвилинний відпочинок між сетами за секундоміром. У підсумку ви отримаєте красиву фігуру і ліквідовуєте жирові поклади.

Знайте, тренувальні ваги повинні бути серйозними. Здавалося б, при скороченні відпочинку їх треба полегшити, але ні! Вага повинна бути таким, щоб ви могли подужати 8-10 повторів у сеті, не більше!

Спочатку тренування будуть здаватися нестерпно важкими. Це пов’язано з тим, що високий темп тренінгу викликає надмірне накопичення в м’язах так званої «молочної кислоти». Вашому організму ще тільки належить навчитися видаляти цей «відхід метаболізму» з потрібною швидкістю. Однак цей «навик» рано чи пізно прийде. У будь-якому випадку спочатку вам знадобитися підготовчий період на місяць-півтора. Тут тренуватися краще через два, а то й три дні. Коли ви звикнете з новою методикою, переходьте на спліт-тренування через день.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00795 sec