Гречка і протираковий дієта | Онкологія | Лікування раку

Гречка і протираковий дієта | Онкологія | Лікування раку Гречка і протираковий дієта

Здравствуйте. Ми продовжуємо обговорювати тему Протиракова дієта і я хочу розповісти вам, друзі про одну дуже дієвою дієті, яка мені допомагала перемогти рак.

Я вже розповідав

вам, як я проходив хіміотерапію. я дав деякі рекомендації по тому, як себе підтримувати і що приймати під час лікування.

Ще одним дуже важливим моментом при лікуванні раку і при хіміотерапії є правильне харчування.

Чому це так важливо? Та тому що при лікуванні раку і придушення ракових клітин, в організм хворого потрібно обов’язково максимально обмежити надходження таких речовин, як жирні кислоти. Конкретно потрібно обмежити надходження арахідонової кислоти.

Але давайте я почну по-порядку. Звідки я дізнався про це? Справа в тому, що ще перед проведенням хіміотерапії я знав, що мені належить труднейшая боротьба і я почав максимально готуватися до цього. Я зібрав масу інформації з самих різних джерел – в тому числі допомогли мої медичні знання та зв’язку.

Про спеціальний харчуванні доктора Ласкіна я дізнався абсолютно випадково і, природно, спочатку не повірив і просто відкинув цю інформацію. Чому? Та тому, що вона була настільки неправдоподібна, що я не міг навіть подумати в її дієвість.

Вся суть цієї дієти зводилася до того, що треба їсти звичайну гречку і пити багато води. Ви б повірили, що це допомагає від раку? От і я не повірив.

ОBе після проведеної хіміотерапії я зрозумів, що мій організм дуже сильно здав і ті заходи, які я проводив – це допомога печінки і очищення організму, повністю не можуть впоратися з наслідками і тим більше з метастазами.

Тому я став методично, по черзі застосовувати всі мої знання і навіть ті, яким я спочатку не вірив.

Коротше, я почав згадувати всю інформацію, отриману раніше. Дієт і способів харчування було багато, але толку від них було мало. Поки я не дійшов до застосування дієти Ласкіна.

Я згадав ту статтю, в якій описувався випадок з онкохворим, який вже майже не вставав і був практично повністю готовий кинути боротьбу з раком. На ньому до того часу зазнали вже величезна кількість методик лікування та різних дієт і живлень. Тому він він вже не звертав уваги на нових лікарів, які намагалися його лікувати.

Загалом, я згадав, що ця дієта цьому хворому допомогла дуже сильно і я вирішив спробувати її на собі теж.

Що я можу сказати, мій скептицизм з приводу такої банальної дієти як харчування гречкою, швидко пройшов. Я так само як і той хворий, з подивом почав помічати зміни у своєму стані. Мені ставало краще і це було однозначно завдяки тому, що я застосував цю дієту.

Ніяких особливих правил харчування я не дотримувався – просто рідко зварена гречана каша і постійне рясне пиття: вода, соки і так далі. Ось і вся протиракова дієта. Але який результат!

Але чому ж така проста дієта мала такий результат в лікуванні раку?

Згодом я більш глибоко вивчив цю дієту і процеси, які відбуваються в організмі людини при її використанні.

Справа в тому, що Ласкін знайшов саме той найпростіший компонент – гречку, який вбивав відразу двох зайців при використанні в лікуванні:

    перше, гречка містить у великій кількості рослинний білок; друге, в гречці у великій кількості присутній кверцетин – флавоноид, що володіє протинабрякову, спазмолітичну, антигістамінну, протизапальну діями;

також має радіопротекторний і протипухлинний ефект.

Звичайно, це була не вся протиракова дієта, яку я використовував, а тільки частина її – сама так сказати ударна сила по раку в плані харчування.

Надалі, коли я побачив позитивні зміни в організмі, я доповнив цю дієту іншими, про які я розповім в наступних постах.

Але все ж, я вважаю, що дуже велику роль в реабілітації зіграв реабілітаційний курс Берковський, який допоміг мені остаточно відновити здоров’я після хвороби.

Статті на цю ж тему:

  • допомогла ця дієта
  • онкологія дієта
  • як схуднути онкохворим після хіміотерапії

Comments are closed!

_0.31MB/0.06325 sec