Гречка і кефір – схуднути на 10 кг за 10 днів

Гречка і кефір – схуднути на 10 кг за 10 днів Правила гречаної дієти з кефіром

Дотримуючись гречаної дієти з кефіром, ви можете всього за десять днів схуднути на 10 кг. Основним інгредієнтом гречаної дієти є звичайна гречка, яка містить велику кількість мікроелементів і вітамінів, таких як кальцій, магній, калій, залізо, а також рутином – цей елемент покращує згортання крові, ущільнює стінки кровоносних судин.

Гречана дієта по кишені будь-якому охочому отримати швидке схуднення і підвищити тонус шкіри.

Єдиним мінусом даної дієти є те, що продуктів, які можна вживати в процесі дієти, всього два – це кефір і гречка. Але є й ряд переваг, наприклад, в такому режимі харчуватися вам доведеться всього 10 днів, і при правильному дотриманні дієти існує реальна можливість схуднути на 10 кг. Крім того, їсти гречану кашу можна скільки завгодно.

  Для досягнення бажаного результату – схуднути на 10 кг за 10 днів – гречана каша на гречаній дієті з кефіром повинна бути спеціально приготовлена??без спецій і солі.

Киплячій водою залити необроблену гречану крупу з розрахунку 1:2 і 12:00 наполягати. Отриману кашу їсти весь день, коли виникає бажання поїсти. Разом з гречкою вживати одновідсотковий кефір, але за добу його кількість не повинна перевищувати 1 літр. Воду можна пити в будь-яких кількостях, але не менше, ніж ви вживали до дієти. За 4-6 годин до сну прийом їжі слід припинитаПри гострому відчутті голоду перед сном можна випити склянку кефіру.

Якщо дотримуватися гречаної дієти з кефіром вам буде дуже складно, то можна зробити невелике послаблення – з’їсти пару маложирних йогуртів або наслідках фруктів

Тривалість гречаної дієти з кефіром

На цій дієті можна сидіти більше 10 днів, але можна через місяць повторити. При повторному застосуванні даної дієти результат не буде так очевидний, як в перший раз, однак, кілограми, скинуті за допомогою гречки, довго не повертаються.

Гречана дієта з кефіром, на сьогоднішній день, є найефективнішою. Звичайно, нелегко відмовитися від звичного харчування, але через 10 днів, схуднувши до 10 кг, ви будете із задоволенням дивитися на своє покращала відображення в дзеркалі. Правда, варто враховувати, що схуднути таким чином на настільки значну кількість кілограм вдасться тільки людям, у яких є помітний зайву вагу, а не 200 примарних грам.

 • гречк з кефіром як приймати
 • на скільки можна схуднути на гречці з кефіром
 • наскільки мржна похулати на гречци
 • Похудати від гречки
 • Похудати на гречці з кефіром
 • скільки можна схуднути на гречаній дієті за 10 днів
 • скильки можна похудати на гречци ризультати за 10 днив
 • як схуднути за допомогою гречки за 10днів
 • як швидко схуднути на гречці за 10 днів і як її вживати ?
 • як швидко схуднути на гречці за 10 днів?

Comments are closed!