Гомеопатія для схуднення

Гомеопатія для схуднення Гомеопатія для схуднення

Весна. Вона вривається в наше життя сонячними променями, пеньем птахів, бурхливими гормонами і. твердим рішенням схуднути. Не важливо, скільки нам треба скинути: 20 кілограмів, або всього 2, але свідомість вимагає

стати краще, красивіше, изящней. Насправді, немає нічого неможливого, і навіть 20 кілограмів можуть випаруватися. Головне при цьому – грамотний підхід і цілеспрямованість. Сьогодні ми не будемо приділяти час на розгляд різноманітних дієт або систем живлення, а також фізичних навантажень. Ми спробуємо висніть, чи можливо схуднути за допомогою “чудо-пігулки”. Ні, мова зовсім нема про синтетичних таблетках або широко представлених на ринку відомих препаратів для схуднення. Сьогодні ми поговоримо про гомеопатії .

Наші сучасники, та й багато хто з вас, дорогі читачі, хоч одного разу, але брали гомеопатичні препарати. Вони, при грамотному призначенні і чіткому виконанні інструкцій лікаря, і справді творять чудеса. Правда, лікування це тривале, і багато хто просто не доходять до “фінішу”, списуючи на неефективність лікування.

Чому гомеопатія ефективна?

перше, вона розглядає людину, як єдину нероздільну систему і тому лікує тіло і душу одночасно. Крім того, гомеопатія (і це дуже суттєво!) Лікує не симптоми хвороби, а усуває причини її виникнення. Гомеопатія неможливо впливає на шкідливі бактерії і віруси, але активізує власні захисні сили організму, який легко перемагає їх.

На прийомі гомеопати про що тільки не питають! Про ваших звичках і харчових пристрастях, сексуального життя і дитячих страхах, взаєминах з батьками і чому такому, що, здавалося б, зовсім не має відношення до проблеми. Питання і справді можуть бути дуже несподіваними, але саме відповіді на них допомагають призначити лікування. Непогано було б, щоб на перший прийом пацієнт приніс результати недавніх аналізів і медичну карту. У кінцевому рахунку, кількість, дозування та найменування ліки для кожної людини підбирається індивідуально, виходячи із зібраної лікарем інформації.

А чи може гомеопатія допомогти схуднути?

Що стосується схуднення . то гомеопати стверджують: щоб позбутися зайвої ваги потрібно привести в порядок всі органи і системи, у яких стався розлад. Виходить, що гомеопатія не тільки допоможе вам схуднути . але оздоровить ваше тіло і подарує шанс уникнути рецидивів.

  • гомеопатия и сексуальность

Comments are closed!

_0.31MB/0.02573 sec