Головні правила схуднення для чоловіків – як схуднути чоловікові :: JV. RU

Головні правила схуднення для чоловіків – як схуднути чоловікові :: JV. RU Головні правила схуднення для чоловіків

Чоловіки тяжіють до простоти

Навіщо чоловіки худнуть

Питання не пусте. Якщо естетичні міркування для вас не грають ролі, майте на увазі ось що: здоровий спосіб життя – найкращі ліки від кризи середнього віку. Близько тридцяти п’яти – сорока років кількість тестостерону в крові починає знижуватися. Для будь-якого чоловіка це дуже вразливий вік.

«Саме в цей період життя правильне харчування і фізичне навантаження можуть буквально оживити людину, – вважає Юрій Єкімовських, терапевт-дієтолог, науковий співробітник клінічного відділу Федерального наукового центру Інституту медико-біологічних проблем РАН. – Я спостерігаю це на прикладі своїх клієнтів. Один з них, колишній підприємець середньої руки, сидів без роботи і пив, був жирним і страшним. 30 кг надмірної ваги. Родичі привели на прийом. Ми з ним разом склали програму схуднення. Змусив його ходити на фітнес три рази на тиждень. Спочатку, як школяр, нічого не міг зробити в тренажерному залі. Але поступово увійшов у смак, схуд, накачав м’язи і став виглядати на 15 років молодше ».

За статистикою, здоровий спортивний чоловік в будь-якому віці почувається впевненіше і щасливішим. Більше заробляє і довше живе. Він привабливіше в очах жінок, частіше займається сексом і отримує від нього більше задоволення.

Три сильних переваги

«З мого досвіду, якщо чоловіки вирішують худнути, вони підходять до справи відповідальніше, ніж жінки, і частіше доводять справу до кінця, – зауважує Юрій Єкімовських. – Мені як лікарю з ними легше працюється. Жінка десять раз порушить режим, але ні за що не зізнається – пила кефір, і все тут. Чоловік не бреше. Так прямо і доповідає: у вихідні з’їв 10 кг шашлику і випив п’ять літрів горілки ».

Крім того, чоловіки худнуть швидше жінок, особливо, за словами лікарів, на кардіо-і силових тренажерах, плаванні. Працюють всі класичні програми харчування, де треба обмежити жир і вуглеводи, насамперед алкоголь (див. «Дієта проти нічного обжерливості» ). «За три-п’ять місяців можна без шкоди для здоров’я втратити 20-30 кг», – запевняє Ольга Перевалова.

Плюс, за даними наукових досліджень, чоловіки не так імпульсивні, як прекрасна половина людства, і їм легше встояти перед смакотою. (Дівчата, не турбуйтеся, завдяки імпульсивності у нас швидше реакція і тонше інтуїція!)

Головні правила схуднення для чоловіків

1. Знайдіть свій особистий режим їжі

Так, дробове харчування – чотири-п’ять невеликих прийомів їжі протягом дня (див. раціон Леоніда Зайцева в матеріалі «Дієта інструктора” ЖИВИ! “» ) – оптимально з точки зору дієтології. Але якщо вас це з якихось причин не влаштовує, можна скласти раціон по-іншому.

«Я їм двічі на день, моєму організму так комфортніше», – розповів мені Олег Малик. Вранці у нього щільний сніданок: сир зі свіжою зеленню, редискою, сіллю і перцем. Або геркулесовая каша з яблуком і медом. Увечері – дві курячі котлети, курячі грудки або риба і багато овочів. На випадок нападу голоду в холодильнику завжди є свіжий сир.

2. Зганяти жир кардіо-і силовими тренуваннями (біг, футбол, велосипед, стрибки зі скакалкою, спортивна ходьба, вправи з обтяженнями для ніг, рук, преса, грудей і спини).

«Я почав бігати – спочатку по 2 км, потім по 4 км три рази на тиждень, – ділиться досвідом схуднення Роман Пілюгін. – Зараз граю у футбол три рази на тиждень ».

Олег Малик ходить в тренажерний зал по сусідству з роботою і плаває в басейні по 45 хвилин три-п’ять разів на тиждень. Коли худнув, займався на кардиотренажерах по годині-півтори п’ять разів на тиждень. «Ходити по біговій доріжці – досить нудне заняття, – попереджає він. – Хлопці в залі мене підколювали і говорили, що більше місяця все одно не витримаю. А через півроку аплодували стоячи – було приємно. Треба себе налаштувати і не відступати ».

3. Не виключайте улюблені продукти і алкоголь назовсім

Пару раз на тиждень можна з’їсти тістечко, смажену свинину, сметану або випити келих вина або пива. Але в інші дні дотримуйтеся режиму. Роман Пілюгін: «Я відмовився від солодкого, хліба, ковбаси, консервів, червоного м’яса. Замінив все це сиром, кефіром, йогуртами, рибою, овочевими салатами. Не їв після шести вечора – терпів ». Слідкуйте за порціями: один прийом їжі – не більш трьох ваших кулаків за обсягом.

4. Спробуйте сироедную дієту

Це дуже ефективний спосіб зігнати надлишкову вагу. До речі, серед сироїдів досить багато чоловіків. Павло Себастьянович, автор «Нової книги про сироїдінні, або Чому корови хижаки», расставшийся на сироїдінні з 25 зайвими кілограмами, пояснює це так: «Мені здається, жінки більш схильні до кулінарії, вони люблять складні страви. Чоловіки тяжіють до простоти, тому їм легше харчуватися свіжими фруктами і овочами з мінімальною обробкою. Жінкам потрібен стіл і сервіровка. Чоловіки можуть гризти на ходу ».

«Недосипання різко гальмує обмін речовин, – говорить Ольга Перевалова. – До того ж основні чоловічі гормони виробляються в нічний час. Тому спати необхідно не менше шести годин на добу ».

6. Відстежуйте свій прогрес . для цього не зайве відвідувати лікаря у своєму фітнес-клубі, щоб він вимірював, як змінюються ваша сила, гнучкість і витривалість. Втім, сумлінно займаючись, ви і самі відчуєте зміни: дихати стане легше, спина розігнеться, голова проясниться (див. Щоденник успіху: навіщо відстежувати свій прогрес ).

За статистикою, здоровий спортивний чоловік в будь-якому віці почувається впевненіше і щасливішим. Більше заробляє і довше живе. Він привабливіше в очах жінок, частіше займається сексом і отримує від нього більше задоволення.

Comments are closed!