Голодування для схуднення – відгуки

Голодування для схуднення – відгуки Голодування може не лише допомогти схуднути, але й нашкодити

Щоб схуднути фахівцями рекомендується, їсти менше. Але, що якщо ці рекомендації доведені до крайності? Дуже часто голодування використовується для швидкого схуднення.

«Голод», або суворе обмеження харчування з дуже низьким рівнем калорій, насправді перешкоджає втраті ваги. Хоча це здається суперечливим, але при голодуванні тіло втрачає вагу важче.

Менше не означає краще

Якщо не є достатня кількість їжі може сповільнитися обмін речовин в організмі, роблячи процес схуднення важче. При жорсткому обмеженні в харчуванні, організм починає зберігати своє паливо і жирові відкладення. У результаті виходить, що користь дорівнює нулю, і спалюється менше калорій, що в свою чергу зупиняє втрату ваги.

Дієта, повинна означати не позбавлення їжі і голод, а обмеження, яке фактично призводить до більш успішної втрати ваги. Відгуки про голодних дієтах не завжди позитивні, так як дуже часто відбувається не дотримання правил дієти.

Захисні механізми організму

Цей метаболічний відповідь на голодування демонструє захисний механізм виживання. Коли людина не їсть, організм думає, що може наступити період голоду. Хто знає, коли наступний їжа може прийти, так що тіло намагається зберегти калорії для подальшого використання.

Ця еволюційна захист організму робить голодування неефективним для зниження ваги. Хоча стійкий відмова від їжі протягом тривалого періоду часу, в кінцевому рахунку, призведе до втрати ваги, але це не є здоровою втратою ваги. Втрата ваги від голоду може викликати довгостроковий збиток для тіла і обміну речовин.

Зменшення серотоніну

Крім того, зниження обміну речовин, голодна дієта, також викликає зниження рівня серотоніну. Ця речовина в організмі викликає у людини спокій, мир і почуття задоволення. Коли рівень серотоніну стає занадто низьким, люди відчувають себе більш збудженим і дратівливим.

При спробі змінити звички, в цьому збудженому стані, зробити це буває набагато важче, втрачається мотивація. Їжа, особливо вуглеводи, підтримує постійний рівень серотоніну в нормі і емоційні сили людини.

Щоб схуднути, потрібно їсти

Для схуднення потрібно їсти? Це здасться дивним, але це запорука успішного довгострокового зниження ваги. Фахівці і дієтологи на основі проведених досліджень стверджують, що найбільш ефективним підходом до поступової і постійної втрати ваги, є правильний план харчування з великою кількістю цільного зерна, овочів, бобових, фруктів і помірним споживанням хороших жирів.

Бажано є п’ять чи шість разів на день, вживаючи більше рослинних продуктів і продуктів з високим вмістом білка. Що б уникнути зневоднення потрібно вживати велику кількість води. Небезпека для здоров’я може викликати не лише голодування, але й інші види дієт. Наприклад, дотримуючись дієти і вживаючи багато білка, в організмі накопичується азот, що може викликати кисневе нездужання.

Голод заради здоров’я

Голодування вже давно вивчалося людством. І згідно цим дослідження даний процес все ж здатний принести користь для організму. Є багато методів голодування, описаних відомими людьми такими, як, Брегг, Шелдон, Миколаїв, Войтович. Найбільшою популярністю користувався Брегг, відомий дієтолог, натуропат. Брегг радив для загального оздоровлення організму, використовувати голодування. Починати відмова від їжі слід з 24 годин на тиждень, поступово збільшуючи голод до 4-6 днів, а потім 7-10 днів.

Голодування може бути і тривалим, більше 20 днів. Такий метод лікування був розроблений Ніколаєвим. Згідно даної методики пацієнт під час усього періоду повинен знаходитися під спостереження кваліфікованих фахівців. Лікування надмірної ваги так само передбачає додаткові процедури, такі як клізми, вживання відварів, фізичні навантаження.

Перш ніж починається процес позбавлення від зайвих кілограмів, пацієнт проходить медичний огляд з метою виявлення протипоказань. Тривале утримання від їжі приносить свої плоди, приблизно п’ятнадцять відсотків від початкової ваги людина втрачає в процесі схуднення.

Після довгого відмови від їжі людина повинна знати, як виходити, не завдаючи шкоди своєму організму. Це дуже важкий момент всієї дієти. Особливу роль відіграє психологічний фактор, так як перед людиною відкривається маса спокус.

Як вийти після тривалого відмови від їжі?

  починати вживати їжу потрібно маленькими порціями краще почати з рідких страв, хорошим варіантом є овочевий відвар після того, як пройшло голодування слід дотримуватися принципів здорового харчування

Аналогічні методи схуднення

Голодування може розглядатися, не тільки як повна відмова від їжі, але і як часткова відмова від певної їжі. Дуже популярно останнім часом стало сухе стриманість. Даний метод передбачає утримання від рідкої їжі і пиття на час. Даний метод має історичні та сучасні традиції і люди зазвичай роблять це в релігійних цілях. Таке голодування майже напевно призведе до втрати ваги, якщо це робиться для значного відрізку часу.

Голодування за цією схемою швидко дасть результати, і людина майже напевно втратити вагу, тому що організм на 60 відсотків складається з води, тому зміни в рівнях води може викликати зниження ваги. Якщо організм зневоднений, кількість води, яка є в наявності буде зменшуватися, а разом з нею і кілограми. Це голодування прийнятно, якщо потрібно швидко схуднути до якоїсь події, так як після відновлення регулярного режиму пиття, вага повернеться.

Питна дієта

Схуднення на воді, ще один поширений метод схуднення. Вона має на увазі вживання великої кількості води протягом дня. Люди на цій дієті зазвичай спочатку втрачають велику кількість ваги за рахунок повного позбавлення калорій. Тим не менш, ця дієта придатна тільки на кілька днів, тривале її дотримання може викликати серйозні побічні ефекти.

Це голодування маєте деякі переваги: ??

  швидка втрата ваги помітний результат вже через кілька днів дієти

Але так, же є і суттєві недоліки:

  повна відсутність їжі може призвести до запаморочення, непритомності тривале дотримання дієти гарантовано завдати шкоди обміну речовин після того, як був вихід з дієти, все кілограми повернутися назад

Підсумки

Що б контролювати власну вагу не обов’язково використовувати голодування. Досить навчитися контролювати почуття голоду, це є важливою метою для всіх бажаючих схуднути. Багато факторів впливають відчуття голоду. Ключ у тому, щоб зрозуміти власне тіло і процеси, які призводять, до бажання є. Ось кілька способів, які допоможуть уникнути голодування і залишатися у формі:

Адекватний відпочинок

На перший погляд, це може здатися недоречним, але отримання достатньої кількості сну допоможе контролювати голодування і звички в їжі. Правда, в тому, що, коли люди втомлюються, вони, як правило, їдять більше. Дієтологи рекомендують спати 8:00 щоночі. Сон менше шести або семи годин щоночі, робить процес контролювання почуття голоду важким.

Регулярне харчування

Голодування не корисно для скидання ваги. Непомірне споживання їжі часто є результатом відсутності графіка харчування. Щоб контролювати почуття голоду, потрібно насолоджуватися їжею в помірних і рівномірних кількостях. Дієтологи не рекомендують пропускати сніданок, так як насправді пропуск сніданку, призводить до переїдання в інших стравах або до постійних «перекусу». Бажано їсти тричі на день. Або, є чотири або п’ять разів дуже невеликими порціями протягом дня, замість того, що б проводити голодування.

Високий вміст клітковини

Як вже було сказано, голодування не завжди приносить очікуваних результатів схуднення. Лікарями рекомендується, є, але правильно вибираючи продукти харчування. Треба їсти більше цільнозернових продуктів, фруктів і овочів, тому що ці продукти мають високий вміст клітковини. Волокно наповнює організм, і відчуття голоду менш помітно. Ці продукти повинні бути рівномірно розподілені протягом усього дня.

Вода. Сухе голодування можна використовувати тільки як експрес метод для схуднення. Лікарями рекомендовано пити багато води, трав’яних чаїв та інших напоїв, які є здоровими і не містять цукру. Деякі люди їдять, бо вони думають, що вони голодні, але насправді, вони хочуть пити. Слід випивати вісім склянку води кожен день, щоб організм не був зневодненим і результати дієт були помітні.

Існує два основних змін, які тіло робить під час того, коли йде голодування: сповільнюється обмін речовин і жир збережеться в жировій тканині. Стан голоду слід уникати не тільки тому, що відбувається уповільнення основного обміну речовин, що неприйнятно для схуднення і робить майбутню втрату ваги і його підтримки важким завданням, але й тому, що це не є ефективним способом позбутися жирових відкладень.

 • голодування для схуднення
 • голодування для схуднення відгуки
 • голодування для похудання
 • голодування для схуднення форум
 • схуднення відгуки
 • голодування відгуки
 • як правильно голодувати щоб схуднути
 • голодування щоб схуднути
 • голодування як спосіб схуднути
 • голодування результати

Comments are closed!