Голки для схуднення

Голки для схуднення Голки для схуднення

Ще дві тисячі років тому китайські медики встановили, що на тілі людини є багато біологічно активних точок. Причому кожна з них пов’язана з певним органом. Китайські лікарі змогли зрозуміти дану залежність і навчилися на неї впливати. Цей метод став називається голкорефлексотерапія або голковколювання . В якості дратівливих елементів найчастіше використовуються голки. Причому ефект від цього виду лікування часто значно перевершує те, чого можна домогтися так званої офіційної медициною.

Справедливо це і щодо зниження зайвої ваги. Пацієнти висококваліфікованих голкорефлексотерапевт підтвердять, що худнути з голками набагато простіше і приємніше. Загальновизнаним фактом є те, що причинами появи зайвих кілограмів можуть служити проблеми зі здоров’ям, переїдання і недостатньо активний спосіб життя. Програму для схуднення, який запропонує грамотний фахівець з китайської медицини, повинна включати «діяльність» по всіх трьох цих напрямках.

Курс голкотерапії зазвичай складається з десяти сеансів. Він допоможе з’ясувати (без всяких аналізів!) В чому у вас проблеми, а потім буде їх поступово виправляти. Причому лікування буде комплексним і без побічних ефектів. Голки допоможуть відрегулювати гормональний фон, обмін речовин, роботу кишечника, улучити психічний стан. Загалом, налаштуйтеся на потужне оздоровлення вашого організму. Схуднення при такому методі йде дуже плавно і ефективно, так як часто знищується сама першопричина зайвої ваги.

Але для того, щоб скинути накопичилися роками зайві кілограми, все ж потрібно посидіти на дієті. Допомога голок в цьому важко переоцінити. Було відмічено, що на вушній раковині є певні точки, які дозволяють знизити відчуття голоду. Спеціаліст з голкорефлексотерапії практично безболісно повинен поставити вам у вушка маленькі кнопкові голочки і зафіксувати їх там.

Для досягнення стійкого ефекту схуднення вам доведеться такі « сережки для схуднення » носити кілька місяців. Не переживайте, з боку вони не видно, так як голки стоять як би усередині вушної раковини. Навпаки, практика показує, що вам доведеться серйозно попрацювати, «вивертаючи» своє вушко перед подругами, щоб показати диво-голочку. А показати, дійсно, хочеться! Адже її ефект полягає в наступному: як тільки вам захочеться їсти, треба кілька хвилин «понажимать» на голочку. Повірте, після цього є не тільки не хочеться, але і з’являється навіть якесь відразу до їжі (але не нудота!).

Це особливо чудово, коли перед вами стоїть накритий стіл з ваших улюблених страв. Ті, хто змогли випробувати цей метод на собі, підтвердять, що відмовитися від їжі, навіть у такому екстремальному випадку, зовсім не важко. Крім подібних очевидних плюсів, таке комплексне лікування призводить до того, що в вас починає битися новий «джерело» енергії. Тому виконати, третя умова схуднення – активний спосіб життя – легко. В результаті дій досвідченого голкорефлексотерапевт не схуднути просто не можливо.

Comments are closed!