Голдлайн для схуднення – відомості, відгуки, запобіжні заходи

Голдлайн для схуднення – відомості, відгуки, запобіжні заходи Голдлайн для схуднення Що ми знаємо про Голдлайн для схуднення

Боротьба із зайвою вагою – важке і тривале справу, адже з набутими кілограмами організм розлучається дуже неохоче. Не всі готові худнути за допомогою спорту або дієт – адже результат

від дієт та спорту видний не відразу, ними легко підкоригувати фігуру на пару розмірів, але що робити тим, у кого 10, 20, 30 зайвих кілограмів і хто вже зневірився знайти струнку фігуру?

Для лікування аліментарного ожиріння (тобто того, що викликано не патологічними причинами, а переїданням і малорухомим способом життя) лікарі рекомендують своїм пацієнтам таблетки для схуднення Голдлайн . Його призначають як жінкам, які довго не можуть схуднути після народження дитини, так і жінкам і чоловікам після 40 років, що страждають ожирінням, та й взагалі всім, кому інші методи боротьби із зайвою вагою не допомогли. Цей препарат знижує апетит – тобто усуває причину, що призвела до ожиріння, а також прискорює обмін речовин за рахунок підвищення температури тіла і перебувають у його складі спеціальним речовинам – метаболитам. Основна діюча речовина таблеток Голдлайн для схуднення – сибутраміну гідрохлориду моногідрат. Також вони містять допоміжні речовини – лактозу, целюлозу та ін

Голдлайн для схуднення продається в аптеках за рецептом лікаря, середня ціна таблеток для схуднення Голдлайн становить 800-1000 рублів за 30 капсул по 10 мг. Цієї кількості вистачить на місяць, якщо не підвищувати рекомендовану виробником дозування. Ціна таблеток для схуднення Голдлайн з підвищеною дозуванням (15 мг) трохи вище – 900-1200 рублів за 30 капсул.

Зверніть увагу – Голдлайн для схуднення проводиться тільки компанією Ranbaxy Labaratories LTD . не купуйте підробку! Останнім часом багато підробок реалізується через інтернет, у тому числі без рецепта. Купуючи такі препарати, ви не тільки не впораєтеся із зайвою вагою (доцільність прийому Голдлайн для схуднення визначає лікар), але й можете завдати непоправної шкоди своєму здоров’ю, оскільки сибутрамін – сильнодіючий засіб, що надає вплив на центральну нервову систему, у багатьох країнах він взагалі заборонений, в Росії ж він вилучений з вільного продажу. Без призначення лікаря приймати даний препарат не можна.

Відгуки про таблетки для схуднення Голдлайн

Ті, хто брав Голдлайн для схуднення, як правило, дійсно скидають зайву вагу. Препарат пригнічує апетит і збільшує активність, тому ви менше їсте – а значить, і худнете. Однак, за відгуками про таблетки для схуднення Голдлайн, є люди, яким даний препарат не допоміг скинути зайву вагу – це індивідуальна особливість організму, виявити її може тільки лікар. Більшість брали даний препарат задоволені зниженням ваги, але відгуки про таблетки для схуднення Голдлайн застерігають нас – побічні ефекти можуть бути занадто неприємними. З боку нервової системи вони можуть виражатися в панічних і тривожних станах, порушеннях сну. Може розвинутися прискорене серцебиття, аритмія, у багатьох починалися проблеми з печінкою і нирками, на які при прийомі даного препарату лягає велике навантаження. Голдлайн для схуднення здатний викликати звикання, адже сибутрамін схожий по дії з наркотиком амфетаміном – люди починають підвищувати дозування, а при припиненні прийому препарату у багатьох спостерігається дуже неприємний синдром відміни, простіше кажучи – ломка, що виражається в психічних проявах, скачках тиску, безсонні, запорах або діареї, підвищеної пітливості.

Прийом Голдлайн для схуднення, за відгуками, супроводжується запорами і постійної сухістю в роті, підвищеною нервовою збудливістю, проблемами зі сном. Після припинення ж прийому Голдлайн для схуднення, якщо ви не починаєте жорстко контролювати свій раціон, скинуті кілограми незабаром повертаються – адже ваш апетит більше нічого не стримує.

Проте всі ці неприємні побічні ефекти не заважають багатьом жінкам приймати Голдлайн для схуднення по кілька років – у тому числі, через страх повернути скинуті кілограми.

Чи варто приймати Голдлайн для схуднення?

Необхідність прийому препарату Голдлайн для схуднення може оцінити тільки лікар. Сибутрамін – далеко не найбезпечніше речовина, тому його призначають тільки тоді, коли інші способи боротьби із зайвою вагою були випробувані і не принесли результату. Сибутрамін впливає на центральну нервову систему, стимулюючи центр насичення в мозку, а також блокуючи деякі гормони. Недарма було згадано схожість сибутраміну з амфетаміном: він також пригнічує апетит, стимулює постійну активність – ви можете працювати цілодобово, при цьому не їсти і не спати, але він сильно зношує нервову систему і викликає при тривалому вживанні психічні та фізіологічні порушення; сибутрамін також викликає звикання і бажання підвищити дозування, а при відміні препарату організм переживає своєрідну ломку. При тривалому неконтрольованому прийомі Голдлайн для схуднення, а також інших препаратів, що містять сибутрамін, можуть розвинутися психози, серйозні розлади центральної і периферичної нервової системи, проблеми з апетитом, втрата сну, виснаження.

Після закінчення прийому Голдлайн ваш апетит нічим не контролюється, а кишечник, чия здатність всмоктувати живильні речовини частково блокувалася Голдлайн, починає засвоювати їжу на 30-40% ефективніше, ніж до прийому Голдлайн для схуднення. Все це може привести до швидкого набору маси, якщо ви не будете жорстко контролювати свій раціон після відміни препарату.

Приймаючи рішення про прийом Голдлайн для схуднення, ретельно зважте всі за і проти – це не безневинні чудо-таблетки, а сильнодіючий медикаментозний препарат, здатний при нерозумному використанні завдати істотної шкоди вашому організму. Приймати його можна тільки в крайніх випадках і лише під ретельним контролем лікаря.

Таблетки для схуднення Голдлайн: запобіжні заходи

Якщо ви все-таки зважилися на прийом Голдлайн для схуднення, спочатку ознайомтеся з протипоказаннями. Прийом таблеток для схуднення Голдлайн не рекомендований (а в деяких випадках – строго заборонений) у таких випадках:

    вагітність і годування грудьми; прийом інгібіторів МАО під час прийому Голдлайн чи закінчення їх прийому менш ніж за 14 днів до початку прийому Голдлайн; прийом інших препаратів, що впливають на ЦНС, у тому числі снодійних препаратів, а також будь-яких інших препаратів для зниження маси тіла центральної дії; патологічні та ендокринні причини ожиріння; гіпертонія; захворювання або зниження функції нирок або печінки; феохротоцітома; холелітіаз; закритокутова глаукома; психічні харчові розлади – анорексія, булімія, інші харчові порушення, а також будь-які психічні захворювання, включаючи і нервові тики будь-якого виду; алкогольна або наркотична залежність; вік менше 16 років і старше 65 років.

Прийом Голдлайн для схуднення повинен призначатися і проходити під суворим лікарським контролем . про всі тривожних симптомах негайно повідомляйте лікареві.

Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, проголосуйте за неї:

Голдлайн для схуднення – 5.0 з 5 на основі 3 голоси

  • таблеток для схуднення в Украинських аптеках

Comments are closed!