Годування та харчування хом’яка | Вихованець. Домашні тварини – догляд, виховання, турбота

Годування та харчування хом’яка | Вихованець. Домашні тварини – догляд, виховання, турбота Вихованець. Домашні тварини – догляд, виховання, турбота Годування та харчування хом’яка

Годування та харчування хом’яка – все, що потрібно знати любителям хом’ячків.

Якщо у вас є хом’як,

ви напевно знаєте, що люблять поїсти хом’яки! У реальних умовах, хом’яки їдять безліч різноманітної їжі, включаючи насіння, коріння рослин, комах і навіть дрібних тварин. Щоб тримати хом’яка щасливим і здоровим, ви повинні забезпечити хороше різноманітність продуктів, з яких вони можуть вибирати собі їжу.

Час годування

Хом’якам щодня потрібна свіжа їжа. Існують дві теорії про час годування-вранці або ввечері. Одні прихильники хом’яків говорять, що годувати необхідно ввечері, тому що він прокидається в цей час і хоче їсти. Інші кажуть, хом’яка необхідно годувати вранці. Результати проведених досліджень, показують, що хом’як не спиться протягом дня. Прокидаючись принаймні кожні 2 години для збору їжі. Більш того, в природі це маленьке нічний істота проводить у пошуках їжі все нічний час.

Скільки годувати, скільки вони можуть з’їсти. Як правило, наприклад для хом’яка сирійського (сирійський) дають тільки столову ложку їжі в день, плюс доповнення з фруктів і овочів. Не забувайте хом’якові потрібні свіжі овочі! Хом’яки люблять овочі і повинні бути в кращій формі. Не перестарайтеся. Невелика кількість трави, конюшина або моркви в день, це добре. Занадто багато салату або зелені може викликати діарею.

Що добре лікує!

Кілька продуктів, які хом’як вважається делікатесом.

Яйця: Хом’яки люблять яйця, зварені круто. Це особливо корисно для вагітних хом’яків і їх дитинчат.

Риб’ячий жир: Багатий вітамінами А і D, кілька крапель на зерна, може вживатися один раз на тиждень.

М’ясо: Існує суперечка з цього питання ось вже протягом багатьох років. М’ясо може бути дано невеликими шматочками, але тільки яловичини або баранини (повністю уникнути свинини!) Або консервований корм, який є фаворитом самих вибагливих хом’яків.

Дріжджі: дріжджі, багаті вітаміном В, який діє на нервову систему і є надзвичайно ефективним для зниження тривожності. (Стрес є головним фактором при багатьох захворюваннях хом’яків, особливо для захворювань характеризуються мокрим хвостом.) Дріжджами можна годувати один раз на тиждень, що може стати одним з кращих профілактичних заходів при багатьох захворюваннях. Давайте щіпку харчових дріжджів раз на тиждень. (Харчові дріжджі, ви можете знайти в магазинах з продажу дієтичних продуктів, не гіркий, як пекарські дріжджі і ваш

Збалансована дієта для хом’ячка

Збалансована дієта забезпечує всі інгредієнти, щоб тримати хом’яків в хорошому стані і здоров’я. Деякі харчові продукти вимагають доповнення до інших продуктів, щоб організм міг використовувати їх ефективно.

Основними видами збалансованого харчування є:

1. Білок

2. Вітаміни

3. Вуглеводи і жири

4. Метали

5. Води

Білки. Хороші джерела білка включають ячмінь, боби, кукурудза, горіхи, овес, горох і пшеницю.

Вуглеводи і жири: вони забезпечують організм енергією і теплом. Але якщо ви будете перегодовувати, вони будуть зберігатися у вигляді жиру в організмі, що може призвести до репродуктивних проблем і хвороб. Вуглеводи – цукор, дріжджі, картопля і молоко. Вуглеводи і жири містяться в ячмінь, кукурудза, овес і пшениця.

Вітаміни: необхідні для доброго здоров’я хом’яка. Нестача вітамінів може створювати різні проблеми.

  • як виховувати хомяка
  • виховання хомяка
  • конюшина для хомяка
  • харчуваеня хомячка
  • як виховати хомяка

Comments are closed!

_0.31MB/0.01337 sec