Годування шотландських кошенят | Розплідник шотландських висловухих кішок “Gelioland”

Годування шотландських кошенят | Розплідник шотландських висловухих кішок “Gelioland” Годування шотландських кошенят Годування шотландських висловухих і прямоухих кішок

Для того, щоб кошенята росли здоровим, необхідно збалансоване харчування. Якщо кошеня вигодовує мама – шотландська кішка, то йому вистачає молока до 20-го дня. Якщо ж малюк потребує молока, ви обов’язково помітите це по неспокою і крику кошенят. Це говорить про те, що кошенятам недостатньо материнського молока і отже діток можна починати підгодовувати підігрітим коров’ячим або козячим молоком або ж спеціальним замінником молока для новонароджених кошенят.

На 12-й день шотландським кошенятам вже можна давати протерті м’ясо і варену рибу, а на 5-6-му тижні життя кошеня – пісну яловичину або протерту курку, шматочки печінки (2 рази на тиждень), починаючи з 7-8 тижнів слід додати в раціон шотландського кошеняти сирі овочі і фрукти, щоб забезпечити його вітамінами. Дуже важливо, щоб шотландські кошенята отримувало м’ясо, нарізане шматочками, так як це зміцнює жувальні м’язи і розвиває зуби кошенят. Поступово шотландські висловухі і прямоухие кошенята переходять до більш грубої їжі і більше споживають сирого м’яса і риби.

У раціоні двомісячного шотландського кошеняти обов’язково повинні бути присутніми: переморожене м’ясо яловичини та птиці (сире або варене); риба варена без кісток (не можна давати сиру рибу!). Також корисно давати шотландським кошенятам вітамінну борошно з пророщеної пшениці або вівса. Кількість годувань шотландських кошенят має сягати 6 – 10 разів на день. Денна порція становить 100 – 150 р.

У віці від 3 до 6 місяців споживання молока і молочних продуктів має бути обмежена, а кількість годувань скорочено до 4 – 6 разів на день. Денна порція повинна становити 150 – 220 р. У віці від 6 до 9 місяців кількість годувань слід скоротити до 3 разів на день. Денна порція – 200 – 250 р. Частка м’ясних продуктів у раціоні кота шотландця повинна становити не менше 30 – 40 р. У віці 11 місяців кількість годувань можна обмежити 2-мя. Вранці і ввечері. Денна порція 150 – 250 р.

Якщо ви вигодовували шотландського вислоухого кошеня спеціалізованими кормами, то дотримуйтесь інструкції із застосування такого корму. На етикетках готових кормів для кішок ви знайдете масу корисної (а іноді й не дуже) інформації про склад корму, кількості та розмірі щоденних порцій і багато іншого. Серед усього розмаїття сухих кормів для шотландських висловухих кошенят сконцентруйтеся на годуванні одним високоякісним кормом. Це допоможе Вам уникнути помилок в годуванні і зменшить ризик неприйняття їжі.

Якщо шотландський кошеня їсть готовий корм, доповнювати його м’ясом або молочними продуктами не варто, але і побалувати кішку, теж необхідно. Дотримуйтеся інструкції до обраного Вами і Вашому улюбленцем корму. І не забувайте, що у кошеняти повинен бути необмежений доступ до води!

This entry was posted on вівторка, травня 17th, 2011 at 15:23 and is filed under Вибір кошеня. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response. or trackback from your own site.

6 коментарів to “Годування шотландських кошенят” Ольга.

Здравствуйте! Я придбала котика 6ти місяців. Підкажіть, який догляд потрібен за очками і чим і як часто треба чистити вушка страйків?

Вушка і оченята шотландського кошеняти, як втім і будь-якого іншого кошеня, чистити потрібно в міру забруднення. Також існує дуже багато різних лосьйонів для догляду за вухами і очима кошеня.

СЕРГІЙ.

МОЖНА давати місячним кошенятам вершки 10 проц

Дарина.

Здравсвуйте! Ми купили кошеня в зоомагазині у віці місяць і тиждень. Сказали кормітлі Віскас, у нас в перший день вона їла сметану, потім трохи Віскаса, на другий день вона відмовилася від сиру з йогуртом, але вискас скушала, а зараз і сметану не їсть. Віскас ми їй давати не хочемо, а крім нього вона нічого їсти не хоче. Що робити? Чим годувати 10 разів на день?

Добрий день! Зверніться за консультаціями до Вашого заводчику, який не маючи на це прав, продав Вам маленького кошеня. Також можете почитати mauforum. ru.

  • чим корисно годувати шотланських котят
  • годування шотландських кошенят
  • чим годаувати шотланського котика 2 місяця
  • як доглядати і годувати кота шотландець
  • аукро шотландські вислоухі кага
  • віскас дя кошенят яка повина бути вага у котика
  • вага 2 5 місячного кошеня
  • якщо кошеня не їсть
  • Годуванн котиків
  • коли кошенятам можна починати давати їсти?

Comments are closed!