Годування цуценя Німецької вівчарки

Годування цуценя Німецької вівчарки Haus Sabat Годування цуценя Німецької вівчарки

Годування цуценя

¦ Особливості годування

Годувати цуценя німецької вівчарки потрібно із спеціального посуду на підставці,

так як правильне положення тіла під час їжі важливо для формування екстер’єру. Миска повинна розташовуватися таким чином, щоб перебувати на рівні грудей малюка або трохи вище. Під час їжі він повинен опускати в миску тільки мордочку. Якщо цуценяті доведеться нагинатися до їжі, то у нього може сформуватися високозадість, утворюється горбата спина, а у передніх лап будуть слабкі п’ястка.

Ідеально підійде здвоєна миска (для їжі і пиття), прикріплена до підставки з регулятором висоти. У міру зростання цуценя можна буде міняти висоту кріплення миски. Посуд для годування може бути металевою, емальованому або глиняному без сколів, щоб малюк не поранив мову.

Їжа не повинна бути гарячою, цуценя можна годувати тільки трохи теплою їжею. Після того як малюк закінчить їсти, витріть йому мордочку спеціальної чистою ганчіркою. Воду для вашого вихованця потрібно міняти 3-4 рази на день, щоб вона завжди була свіжою.

Оптимальне пристрій для годування цуценя

Під лапки цуценяті потрібно постелити жорстку тканину, щоб вони не ковзали. Поки малюк їсть, його можна привчати до правильної стійці: передні лапи поставте прямо і паралельно один одному, а задні таким чином, щоб скакальні суглоби утворювали

кут 90 °. Фіксуйте цю стійку під час кожного годування, тим самим ви до того ж досягнете більш щільного контакту з вашим вихованцем. Коли цуценя все з’їсть, покладіть в миску шматочок якогось ласощі, щоб ваші руки асоціювалися у малюка з смачною їжею, тобто з задоволенням.

Занадто холодна або гаряча їжа шкідлива для цуценяти, оскільки призводить до захворювання шлунка, а іноді і до смерті малюка.

Коли цуценяті виповниться 2 місяці, йому потрібно буде давати трохи м’яких сирих кісточок або телячих хрящів. Це блюдо слід пропонувати малюкові після основної їжі, щоб не перебивати йому апетит. Кісточки дуже корисні, оскільки є хорошим джерелом мінеральних речовин. Якщо вашому вихованцеві не подобається кістки, то або вони низької якості, або у цуценяти болять зуби.

Деякі щенята з задоволенням їдять сиру картоплю і погано перетравлюють варений. Картопляний крохмаль робить благотворний вплив на шерсть собак.

¦ Раціон цуценя

В даний час існує дві системи годування цуценят: традиційна, коли господар сам готує їжу для вихованця, і годування консервованої та сухої їжею. Розглянемо обидві методики, але всі рекомендації потрібно сприймати лише як світової, так як у кожного щеняти є свої уподобання і особливості. Уважно спостерігайте за своїм улюбленцем перш, ніж складете йому постійний раціон.

Харчування відіграє значну роль при вирощуванні німецької вівчарки, особливо в перший рік її життя. Раціон цуценяти має бути збалансований, а кількість згодовують їжі потрібно розраховувати таким чином, щоб дотримувалися норми збільшення у вазі.

Збільшення ваги цуценя в перший місяць життя

Comments are closed!

_0.31MB/0.01734 sec