– Годування цуценя йорка. – Форум – Мій улюблений Йорк

– Годування цуценя йорка. – Форум – Мій улюблений Йорк

Годування цуценя йорка

Харчування цуценя йорка.

Найбільш поширені 3 типи годівлі йоркширських тер’єрів залежно від виду корму: годування тільки приготовленої домашньої їжею («натуральний спосіб»), годування тільки сухим

кормом («промисловим сухим кормом-гранулами», і – змішаний, коли в одне годування дається сухий корм, а в інше (але не раніше, ніж через 4 години від першого) – натуральна їжа. Тип годівлі вибирається власником, виходячи з можливостей і рекомендацій заводчика і ветеринара.

У кожного типу є достоїнства і недоліки – так, натуральну їжу, якої одному йорку потрібно, як правило, близько 50 г на одне годування, невигідно готувати і важко зберегти свіжою протягом декількох днів. Сухий корм не вимагає особливих умов приготування або зберігання, але ми не контролюємо процес його виготовлення. Сухий корм не можна змішувати з натуральною їжею в одній годування, через різного часу, необхідного на розчинення гранул і сирих волокон в шлунку, – таке змішування може викликати дисбаланс і діарею. Однак, можна змішувати попередньо розмочені гранули промислового корми – наприклад, з кашею або бульйоном.

У перший час після покупки щеняти необхідно дотримуватися схеми годування заводчика, користуючись тим кормом, який він дав разом з цуценям. Будь-які зміни цієї схеми, як і введення нового продукту в раціон, повинні відбуватися поступово – як і при годуванні грудних немовлят: не більше одного нового продукту вводиться в один день.

Як правило, прикорм цуценя йоркширського тер’єра починають у віці 3-х тижнів (yorkiman. ru). Число годувань в цьому віці – близько 6. У віці 2-х місяців переходимо на чотириразове годування. Можна дотримуватися такої схеми:

Сніданок . столова ложка розмоченого сухого корму для цуценят, можна додати кілька крапель риб’ячого жиру (жиру з тріскової печінки).

Обід . можна повторити меню сніданку. Можливе додавання в раціон домашнього знежиреного сирка («домашнього сиру») замість сухого корму.

Полудник . столова ложка дрібно посіченою вареного м’яса курки або яловичини.

Вечеря . Те ж, що і на полуденок. У раціон можна ввести, також, кашки зі злакових (гречка, овес, з обережністю – рис, він зміцнює).

У міру дорослішання цуценя раціон розширюється, кількість їжі збільшується, а годувань – скорочується до трьох, а потім – двох разів на день. Пам’ятайте, що збільшення має відбуватися поступово. Рекомендації по годівлі промисловими сухими кормами ви знайдете на упаковці корму.

Джерело: Лебедєва Л. розплідник Coeur De Lys, для http://yorkiman. ru

Любиш мене – люби мою собаку. Зв’язок між людиною і собакою може зникнути тільки з життям.

  • що означає збільшення естрогенів після родів
  • Йорк корм чи натуральна іжа?
  • недоліки йорк

Comments are closed!

_0.31MB/0.00540 sec