GlavDiets. Ru » А ви знаєте які-небудь екстремальні способи схуднути? Або дуже жорстокі і дієві дієти?

GlavDiets. Ru » А ви знаєте які-небудь екстремальні способи схуднути? Або дуже жорстокі і дієві дієти? GlavDiets. Ru А ви знаєте які-небудь екстремальні способи.

Наприклад, я чула, що деякі спеціально несильно одягаються в холод, щоб мерзнути і спалювати додаткові калорії.

Корисна інформація:

32 Responses to “А ви знаєте які-небудь екстремальні способи схуднути? Або дуже жорстокі і дієві дієти? “

Bladeflame Says:

а що коли мерзнеш спалюються калорії? НЕ знаал про ето. тогда у мене круглий рік вони сжіггаются, я моторошна мерзлячка стала особливо коли худну жесть вічно мерзну коли всім тепло…

якщо так то круто треба б ще тоді померзнути!!

Rockstalker Says:

ага, і придатки якісь нитка відморозити… ваще ахеренно… а можна просто пневманія заробити і лежати з темперотурой 40 тижнів три… тада ваще жерти не захочецца…. ніколи

Sharpstalker Says:

Навпаки! У холод організм починає додатково збирати жирок, щоб гріти внут. органи. Саме тому зараз майже у всіх є “боки”. Занадто низькі джинси взимку

Malanius Says:

марихуана

Dianalar Says:

амфік, кругляши))

Chillfont Says:

Жирок з нізвідки НЕ появітся. Еслі ти мерзнеш і мало їси, то організму буде не з чого цей жир виробляти, вся енергія буде йти на обігрів тела. Но тут найголовніше-не переборщити: можна, як уже вірно підмітили, заробити пневманія або ще якусь капость.

Wrathdweller Says:

Девчонки, а ви знаєте які-небудь жорсткі дієти, щоб можна було реально багато скинути за короткі терміни?

Ariuhelm Says:

знаю.

дієта волдная називається, весь день п’єш тільки воду і звичайну або лимон додаєш і так можеш лимон їсти він супер спалює жири!! тільки без цукру! удачі вам тільки довго не гололдайте, зате в короткий термін схуднешь!!

Saberdweller Says:

Про екзотичному способі схуднення за допомогою глистів сьогодні говорять багато і по-різному. Наскільки все це серйозно? Коментар доктора медичних наук, професора Олександра Марковича Бронштейна.

– Після того як преса стала розповідати про схуднення за допомогою глистів, на мене посипалися якісь дивні дзвінки. Одна жінка, наприклад, розповіла, що за допомогою гельмінтів – так ми, фахівці, називаємо глистів або солітерів – схудла Елізабет Тейлор, і просила допомогти їй обзавестися власним паразитом. Я вирішив, що вона жартує. Але слідом за нею подзвонила ще одна дама і повідомила, що солітер допоміг позбавитися від зайвої ваги іспанської оперній співачці Марії Каллас.

– Олександр Маркович, так що буде, якщо лікар поступиться умовлянням пацієнта і вживили в нього солітера?

– Це абсолютно абсурдна ідея. Жоден нормальний лікар не стане цим займатися. По-моєму, досить того, що людям у цьому активно допомагають знахарі, цілителі чи ще хтось.

– А як можна заразитися солітером?

– Будь ласка, зараз розповім. Але спочатку пару слів про те, що таке солітер. У народі солітерами називають стрічкових гельмінтів, або цестод. У цей вид входять лентець риб’ячий, ціп’як бичачий і ціп’як свинячий.

Свинячий ціп’як найбільш небезпечний. Цей гельмінт може привести до серйозних ускладнень, наприклад викликати цистицеркоз. При попаданні його личинок в головний мозок людина може навіть загинути. У нас випадки цистицеркоза бувають, на щастя, не часто. Гельмінтологи категорично проти свинячих шашликів. Свинину ж для домашнього готування треба купувати тільки в магазині або на ринку, щоб вона була перевірена ветеринаром. Але й цього недостатньо, так як ветеринари теж помиляються. Тому, щоб не було потім болісно боляче, куплену свинину будинку треба кинути в каструлю і варити.

Якщо я вас запитаю, їсте, чи ви сире м’ясо, як і більшість людей, ви швидше за все відповісте “; ні”;. Але це буде неправдою, тому що, відповідаючи на це питання, ми думаємо про свіжому, парному м’ясі. А ось про м’ясо, не пройшов належну термічну обробку, ми забуваємо, хоча всі в тій чи іншій ситуації його їмо.

Візьмемо, наприклад, улюблене народне страва – той же шашлик. Коли його роблять, м’ясо зовні підгорає, а всередині воно завжди напівсире. Не може бути, щоб шашликова м’ясо було просмажене на всі сто відсотків. Але це ще не все. Мало знайдеться людей, які протягом життя не пробували сирокопчену ковбасу чи сало. А сало – це не що інше, як посолений сирої свинячий жир з прожилками м’яса! Виходить, що всі ми їмо сире м’ясо і ризикуємо заразитися бичачим і свинячим ціп’яком.

– А як “; отримати”; солітер від риби?

– Найчастіше люди заражаються або при вживанні щучої ікри (не чорний або червоною, а саме щучої), або деяких порід слабосоленої риби. Наприклад, щуки, окуня та інших.

– А заражені люди небезпечні для оточуючих? ??

– Ні, вони абсолютно безпечні, так як людина заражається при вживанні м’яса або риби, а не від людини.

– Хто найчастіше заражається солітерами: чоловіки чи жінки?

– Жінки частіше заражаються бичачим ціп’яком. Справа в тому, що деякі жінки мають звичку пробувати фарш на сіль. Ніякої казуїстики або екзотики тут немає. Роблячи котлети, вони не їдять прокручене через м’ясорубку м’ясо, а просто пробують його. А цього цілком достатньо для того, щоб личинки бичачого ціп’яка потрапили в їх організм і там почали розвиватися.

– Давайте все-таки повернемося до того, з чого було розпочато нашу розмову. Людина, заражена солітером, справді відчутно втрачає у вазі?

– У тому й річ, що ні! У мене була маса повних пацієнтів, які були заражені цими паразитами. Ніхто з них не схуд. Ніякому схудненню гельмінти не сприяють.

– Як лікуються від глистів?

– Справа в тому, що універсальних таблеток від усіх гельмінтів наука поки не винайшла. Визначивши, якого виду гельмінти живуть у кишечнику пацієнта, доктор випише препарати і вкаже схему лікування для конкретного виду гельмінта. Лікування, як правило, нескладною

Coibandis Says:

фууу

аж блювати потягнуло

Chillbourne Says:

екстримальні? Голодовка і посилені заняття спортом. Только протягнеш так недовго і потім буде важко даж до метро дійти пішки, по собі знаю. Я наркота… тільки якщо постійно на ній сидіти і потім від серцевого нападу відкинути копита. + вона тільки сушить організм. с таким же успіхом можна просто примушувати себе бігати в гору, така ж навантаження тільки мозок не убіваешь. Еще звичайно проносне….. але потім проблеми з кишечником будуть.

Stonecrusher Says:

ні при Голодування не худнеш, вода починає затримуватися десь на восьмий день, до 30му тебе роздуває як кулька, навіть якщо сечогінні пити (((ось один дядечко недавно надійшов у ванні харчування, де я лежала з крайнім виснаженням, притому, що до цього був вгодованим. три тижні на віскі з мінералкою!))) правда ща ваще є не може ((

Ось тому багато при голодуванні дуже мало п’ють, щоб не отекать. А той же самий біг виводить з організму воду з потом. вот… але це дуже жорстоко, я пам’ятаю через місяць взагалі помирала при такій дієті.

Bladesinger Says:

Так… Дівчата, я вами просто захоплююся!

  • свинячий ціпяк
  • схуднення таблетки бичечій ціпяк
  • ціпяк бичачий таблетки для схуднення
  • як заразитися глистами для схуднення зимою і чи є таблетки з глистами
  • як заразитися глистами для схуднення?

Comments are closed!