Гіркий шоколад: шкода чи користь? | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу!

Гіркий шоколад: шкода чи користь? | Допоможу схуднути! Групи Підтримки – схуднути і контролювати вагу! Гіркий шоколад: шкода чи користь?

Як ви ставитеся до гіркого шоколаду? Пишуть тепер про користь гіркого шоколаду. Але ж в ньому багато жирів і вуглеводів. Хотілося б дізнатися вашу думку.

Геллер Мілана

Відповідь: Суперечки про користь і шкоду шоколаду досі не припиняються. Але те, що для фігури гіркий шоколад корисніше молочного, білого та інших видів – факт. При виробництві гіркого шоколаду не використовується сухе молоко, та й цукру в ньому менше – а це основні джерела калорій в шоколаді. Я дотримуюся думки, що виключати шоколад не можна – це чудовий засіб для підняття настрою і прекрасний антиоксидант. Але й захоплюватися ним не варто. На думку дієтологів, денна норма гіркого шоколаду, яка принесе організму користь, – 25 грам. Відповідно, 30 грам – вже шкідливо. А от кому зовсім не варто вживати шоколад – це хворим на цукровий діабет і ожиріння, тому як в какао-бобах містяться компоненти, погано впливають на обмін речовин.

В тему Організатори Груп Підтримки

Є запитання? Напиши нам зараз! І дізнайся відповіді!

Мене звуть Віолета. Я консультант по правильному харчуванню. Схудла на 15 кг. Тримаю свої 52 кг при зрості 165 і вже 10 років допомагаю схуднути іншим. Запрошую в Друзі:

Мене звуть Вікторія. Вже більше 5-ти років я консультант з фітнесу і харчуванню. Сама схудла на 21 кг і допомагаю це зробити іншим.

Мене звуть Вікторія. Навчалася в Групі Підтримці. Схудла. Успішно контролюю свою вагу.

Зараз є організатором Групи Підтримки у Вітебську.

Олена Єршова. Я сама була учасником Групи Підтримки. Схудла. Пройшла навчання. Сьогодні є організатором цього проекту в Бресті. Запрошую в Друзі:

Юлія Альшевскіх. Більше 3-х років тому я навчалася в Групі Підтримки. Схудла на 10 кг за три місяці. Сьогодні є організатором цього проекту в Бобруйську.

  • єршова похудати
  • як можна похудати хробаком

Comments are closed!