Гімнастика для обличчя. Робимо вилиці – Обговорення на LadiesProject

Гімнастика для обличчя. Робимо вилиці – Обговорення на LadiesProject Гімнастика для обличчя. Робимо вилиці Обговорення

tanusha – 05.05.2011 – 22:46

Всі знають про користь гімнастики для обличчя і тим більше про «15 хвилин вранці» для тіла, але мало хто застосовує

це на практиці так само систематично, як допустимо зволожуючий крем. Ніби як часу шкода, потрібно і макіяж зробити, і перед шафою постояти. Остання процедура, до речі, завжди викликала розчулення у моїх домашніх – щоранку, зробивши макіяж і уклавши волосся, я відкриваю свою шафу і стою нерухомо 5-7 хвилин, дивлячись в надра своїх скарбниць. Може з боку це і виглядає безглуздо, але вони ж не знають, що в цей час в моїй голові проносяться з неземною швидкістю варіанти чергового денного «лука».

Але я відволіклася. За допомогою нескладної гімнастики можна творити чудеса на своєму обличчі: можна прибрати складку на лобі, підтягнути повіки, розгладити носогубні складки. Безумовно, кардинально ситуацію змінити складно, але значно поліпшити зовнішній вигляд дуже навіть. Принаймні, це дуже дієва і корисна альтернатива хірургічним підтяжкам і ботоксу. Конкретно мені завжди здавалося, що мої щоки зайво пухкенькі, обличчя кругле, а хотілося іншого. Оскільки зважаючи віку інших проблем поки не маю, я, пошукавши в інтернеті і почитавши різну літературу, підібрала собі комплекс вправ, який не вимагає великих витрат зусиль і часу.

Вправ трохи, виконую я їх вранці після процедур очищення та зволоження. За часом гімнастика займає у мене 5-7 хвилин. Розумію, що бажано хоча б 10-15 хвилин, але я вибрала свій режим, мені зручно.

Вправ № 1. Тонізує овал обличчя.

Покращує овал обличчя за рахунок того, що тонізує більшість м’язів. Воно дуже добре прибирає сліди втоми з обличчя.

Глибоко вдихніть, роздмухайте щоки і розподіліть повітря рівномірно всередині них. Губи щільно зімкніть. Тепер прикладіть долоні до щік так, щоб пальці виявилися на вухах. Тисніть на щоки, а щоки повинні чинити опір цьому тиску.

Протримаєтеся так 5-6 секунд, потім розслабте обличчя. Повторіть вправу 5-10 разів.

Вправа № 2. «Мова за щокою»

Вправа покращує овал обличчя, а робиться воно дуже просто:

Встаньте перед дзеркалом, округлятимете губи у формі О. Тепер притисніть мову до внутрішньої поверхні щоки. Завдання в тому, щоб мова притиснути до щоки, і щоку притиснути до мови як можна щільніше. Вдалося? Тепер переміщайте мову за щокою і намагайтеся якомога щільніше притискати щоку до нього!

Вам треба зробити приблизно 20 рухів на кожній стороні обличчя – таким чином ви максимально пропрацюєте всі м’язи щоки.

Може виникнути відчуття натягу в нижній частині мови. Це означатиме, що за допомогою цієї вправи ви боретеся ще й з обвисає підборіддям!

речі, цю вправу можна виконувати практично скрізь – головне, щоб вас ніхто не бачив)))

Вправа № 3. Шарик.

Уявіть, що у вас в роті повітряна кулька, розміром з тенісний. Ну… трохи менше. Він знаходиться за однією щокою. Перекочуйте його через верхню губу за іншу щоку і потім через нижню назад. І так по колу.

Вправа № 4. Підтягування нижніх мищц щоки.

Тих самих, що притискають щоку до ясен. Засовуємо великий палець за щоку, в самий низ, до ясен і починаємо відтягувати щоку зсередини. Напругою м’язів притискаємо щоку назад до зубів. Повторюємо вправу для правої і лівої щоки.

Вправа № 5. На схуднення овалу обличчя.

Ця вправа звужує, піднімає і приводить в тонус обличчя.

Відкрийте рот, губи закатати всередину на зуби, напружте м’язи губ і щік. Покладіть руки на бічні частини обличчя, повільно проведіть ними вгору, уявляючи, як піднімається, підтягується ваше обличчя. Робіть вправу до появи втоми і печіння в м’язах обличчя. Розслабтеся і подуйте крізь губи.

Мої результати: за два тижні в нижній частині обличчя замість округлості обрисувався симпатичний трикутничок, щічки підтягнулися, на фотографіях в ракурсі «а-ля Періс Хілтон», тобто поворот особи на 3/4, красиво виділяються вилиці. А я ж тільки почала. Із задоволенням продовжу, так як кажуть, що для вироблення звички організму потрібно в середньому 21 день, неважливо стосується це харчування, спорту і тієї ж гімнастики. Для підтвердження завтра (сьогодні забула шнур до фотика) викладу фотки до і після.

Приступайте, дівчинки, не пошкодуєте!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00771 sec