Гідромасаж для схуднення в Єкатеринбурзі | LadyLama

Гідромасаж для схуднення в Єкатеринбурзі | LadyLama Гідромасаж для схуднення

Не завжди краса вимагає жертв. Таких як вакуумний масаж. хула-хуп… Сьогодні розповім про моє найулюбленішому, найприємнішому, наіпріятнейшем для мене масажі з усіх можливих – підводному або гідромасажі для схуднення . Гідромасаж

– це масаж, що виконується водним потоком. При цьому виді масажу занурюєшся в ванну наповнену водою і тіло знаходиться в стані, близькому до невагомості. М’язи розслабляються максимально. Цьому також сприяє комфортна температура води. Коли я уявляю гідромасажну ванну . то перша асоціація – розслаблення. Після завершення процедури гідромасажу, я відчуваю, як розслабленість переходить в бадьорість, свіжість і енергію. Це залежить від температури води. Гаряча ванна – расслаляет, менш гаряча вода – бадьорить.

Гідромасаж в Єкатеринбурзі можна зробити в санаторії «Сонячний».

Процедуру гідромасажу проводить медсестра підводного масажу Первушина Алевтина Борисівна. Досвід роботи Алевтини Борисівни 23 роки.

Гідромасаж – це процедура цілеспрямованого терапевтичного впливу на організм людини за допомогою подаються під тиском струменів води. Велике значення має подача у воду повітряного потоку і використання численних утворюються бульбашок повітря. Бульбашки повітря «бомблять» жирові капсули і жир спалюється за допомогою кисню набагато ефективніше. Поєднання релаксації і гідромасажу допомагає досягти значного терапевтичного ефекту. Вібруюча масажний струмінь глибоко і безболісно впливає на розслаблену у воді мускулатуру і виробляє механічне, термічне і хімічний вплив.

Так виглядає панель управління гідромасажної ванни

Позитивний вплив гідромасажу:

    Відновлення імунного статусу людини; поліпшення сну; зняття стресів, депресій; поліпшення кровообігу; зняття синдрому хронічної втоми; допомогу при захворюваннях шлунково-кишкового тракту; відновлення статевих розладів.

Також гідромасаж – це швидкий спосіб схуднення і формування фігури шляхом зменшення жирових відкладень і целюліту, відновлення правильного водного балансу в тканинах. Вже після 3-го сеансу зменшуються обсяги, а після 7, 8 і 9 сеансів починає йти вагу. Особливо радує, що протягом ще двох тижнів після гідромасажу процес схуднення триває . Гідромасаж укріплює стінки судин, відновлює їх еластичність. Гідромасаж покращує структуру і колір шкіри , збільшує надходження до неї поживних речовин, насичує клітини шкіри киснем, виводить з організму шлаки і токсини, активізує захисні сили організму і підвищує тонус шкіри і м’язів. Підводний масаж покращує у жінок і чоловіків загальний стан організму, підвищує настрій. У людей з’являється відчуття м’якості, свіжості і бадьорості. Ніякої мануальний масаж не може зрівнятися за глибиною та ефективності з гідромасажем сильним струменем води і повітря.

І все це – без будь-яких зусиль з Вашого боку?

Чудес на світі не буває. Ось дуже прості рекомендації Алевтини Борисівни, які потрібно виконувати:

Виключіть зі свого раціону цукру і жири; їжте повільно, добре пережовуючи їжу і Ви отримаєте ефект швидкого насичення при мінімальній кількості їжі; полегшите свою вечерю, < / em> пийте багато води; Не вживайте алкоголь і солодкі газовані напої; збільшуйте по можливості фізичне навантаження; не зациклюйтеся на вагах, зважуйтеся один раз вранці натщесерце – цього достатньо, щоб оцінити і скорегувати програму схуднення.

Дуже прості поради. Усі це знають. Потрібно просто почати виконувати.

Читачі LadyLama рекомендують такі статті:

  • Гідромасаж відгуки
  • гідромасаж це

Comments are closed!

_0.31MB/0.01000 sec