Гель алое віра, хто пив або що-небудь чув від знайомих? Ніде не можу знайти інформацію!! | Форум Woman. ru

Гель алое віра, хто пив або що-небудь чув від знайомих? Ніде не можу знайти інформацію!! | Форум Woman. ru Гель алое віра, хто пив або що-небудь чув від знайомих? Ніде не можу знайти інформацію!!

Слатуля

Ольга

Пила я гель, американської фірми, в жовтій каністрочке. Нічем особливим не страждаю,

думала сил додасться, бадьоріше буду, ніфіга.

31. Гість | 11.04.2013, 17:29:06 [2641245845]

У медицині сік алое-вера призначається для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Але останнє дослідження, яке провели фахівці Національної токсикологічної програми (National Toxicology Program, NTP) показало, що таке лікування може викликати рак, повідомляє New Scientist.

У ході дослідження, проведеного NTP, лабораторним щурам і мишам протягом двох років давали екстракт рослини Aloe barbadensis (Aлое сьогодення, Aloe vera). Гризунів поїли водою, що містить 1,5 відсотка екстракту алое по масі.

Після закінчення експерименту вчені виявили в товстому кишечнику тварин як доброякісні, так і злоякісні новоутворення. Пухлини розвинулися у 74 відсотків самців і у 39 відсотків самок щурів.

У всіх гризунів, які отримували чисту воду, новоутворень в кишечнику не виявлено. У мишей, яким давали алое, дослідники зафіксували пухлинний ріст, що відповідає віку тварин. Проте вчені відзначили, що пацюки є більш придатною біологічною моделлю людського організму, так як в травному тракті мишей, живуть бактерії здатні розщеплювати активні компоненти алое.

Ученим ще належить з’ясувати, FFкі саме хімічні сполуки, що містяться в екстракті, винні в розвитку раку. У першу чергу дослідники планують вивчити алоин А. Це гірке, жовтувате з’єднання. Воно активує перистальтику, володіє слабящім ефектом. Якщо дана теорія підтвердиться, то під забороною можуть виявитися багато продукти, зроблені з алое, починаючи з добавок, закінчуючи гелями, які, правда, містять не так багато речовини. У 2002 році Управління по продуктах і ліках США (FDA) заборонило випускати проносні засоби на основі екстракту алое, що містять алоин, через його потенційної канцерогенності.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00556 sec