Гарцинія камбоджійська для схуднення

Гарцинія камбоджійська для схуднення Гарцинія камбоджійська для схуднення

admin 5 липня 2013 · 10 comments

Дивовижні плоди цього вічнозеленого дерева можуть використовуватися не тільки для вгамування голоду, але і як засіб для схуднення. Екстракт їх шкірки має жиросжигающим дією, знижує

апетит і допомагає стабілізувати вагу. Гарцинія камбоджійська продається у вигляді капсул, чаю і в складі комплексних біодобавок, що знижують масу тіла.

Властивості рослини

Виробники БАДів, які містять екстракт гарцинії, стверджують, що він дозволяє втрачати кілограми, не дотримуючись особливо суворої дієти і не проводячи дні і ночі в спортзалі. Ну, може бути, не все так райдужно, але невеликий самостійний ефект гарцинія дійсно надає, що пов’язано з її багатокомпонентним впливом на процес позбавлення від жирових відкладень.

Ключову роль в схудненні приписують гидроксилимонной кислоті. яка у великих кількостях міститься в цій рослині. Головна «заслуга» даної речовини полягає в тому, що воно гальмує процес утворення жирів з цукру. Глюкоза засвоюється організмом, переходить в кров і під дією гидроксилимонной кислоти починає активно накопичуватися в печінці у вигляді молекул глікогену. Інший шлях запасання енергії – утворення жирів з його відкладенням їх в самих небажаних місцях – при цьому практично гальмується. В результаті всі вуглеводи, які людина вживає в їжу, використовуються правильно.

Другий компонент дії гарцинии камбо6ійської полягає в тому, що вона активує загальний метаболізм, прискорюючи швидкість протікання процесів обміну речовин. Це ставить організм в умови, коли він виявляється змушений спалювати зайві жири.

Шкірка плодів гарцинії знижує апетит. Вона гальмує вироблення речовин, що викликають появу почуття голоду, і стимулює утворення гормону спокою і радості – серотоніну. В результаті у людини, яка худне, рідше виникають напади голоду, і йому виявляється легше їх контролювати. Особливо добре гарцинія бореться з тягою до солодкого, що оцінило вже чимало послідовників «правильного» схуднення.

Багато добавки, навіть ті, які борються з підвищеним апетитом, не можуть вплинути на так званий нейрогенний голод, що виявляється у деяких людей як реакція на стрес. Проте, худнуть часто говорять, що під час прийому гарцинии камбоджійської вони стали рідше відчувати потребу в «заедании» власних проблем неприпустимими кількостями їжі.

Кількість БАДів, які містять гарцинію, зростає з кожним роком. Відповідно, проводиться все більше досліджень, присвячених вивченню її впливу на вагу. Більшість демонструють обнадійливі результати, підтверджуючи її ефективність, проте є й такі, які дають протилежні дані. Так, в одному з недавніх зарубіжних досліджень було проведено порівняння ефекту екстракту гарцинії і чистої гидроксилимонной кислоти. Виявилося, що перша діє набагато гірше. Було висловлено припущення, що у складі шкірки плодів кислота міститься разом із з’єднаннями, що гальмують її засвоєння, або при надходженні в організм відбувається дезактивація більшої частини дози цього з’єднання.

Якщо мислити з критичних позицій, представляється можливою ситуація, яка, на жаль, є досить частим сценарієм у вивченні біологічно активних добавок. Не виключено, що дослідження гарцинии, проведення багатьох з яких спонсорував виробниками БАДів, дали ті результати, що були вигідні останнім. Тим не менш, поки чітких доказів цьому немає, і гарцинія продовжує вважатися засобом, яке здатне надавати позитивний вплив на стан фігури. До того ж, відгуки тих, хто її використовував, здебільшого складаються з вельми прихильних висловлювань.

Відгуки про добавку

Більше половини людей, які брали гарцинію без зміни способу життя, відзначили, що за місяць вага без жодного участі з їхнього боку зменшився на 1-3 кг. Хоч це і небагато, і проявляється не у всіх, проте це можна вважати позитивним моментом, адже, виходить, що гарцинія в кращу сторону відрізняється від безлічі інших засобів, які діють, тільки якщо застосовувати їх на тлі суворої дієти і посилених фізичних навантажень. Звичайно ж, це не означає, що спорт і обмеження в їжі не обов’язкові: на їх фоні схуднення буде відбуватися швидше. Середні результати в цьому випадку складуть мінус 4-8 кг за місяць прийому добавки.

Зараз гарцинія продається в основному у вигляді готових БАДів, у формі капсул або таблеток. Тим не менше, серед покупців існує великий попит на саму рослину, тобто висушену шкірку його плодів. На жаль, в нашій країні безпосередньо вона не продається, бажаючим доводиться замовляти її через Інтернет. Це підвищує ризик наштовхнутися на підробку, так що, в разі чого, будьте уважні і робіть покупку тільки у перевірених продавців. Було вже чимало повідомлень, в яких люди говорили про сильний тонізуючий ефект купленої ними гарцинии або про її проносну дію. Ні те, ні інше для цієї рослини не характерно, в даних випадках мова, швидше за все, якраз і йде про підробку.

Протипоказання і побічні ефекти

У гарцинии при її прийомі у встановлених дозах (для кожної форми добавки вони можуть бути різними) не було зареєстровано побічних ефектів. Однак, якщо застосовувати її на тлі низькокалорійної і низкоуглеводной дієти, не виключена поява гіпоглікемії – різкого зниження рівня глюкози в крові. Якщо при прийомі кошти Ви відчуваєте голод, нудоту, запаморочення і слабкість, не виключено, що Ви зіткнулися з цим явищем. Випийте чашку гарячого чаю з цукром, якщо не допоможе – зверніться до лікаря, а надалі зверніть увагу на склад свого раціону, зробивши його більш калорійним.

Екстракт рослини протипоказаний при його непереносимості, інших обмежень немає.

Гарцинія камбоджійська вважається ефективним засобом для зниження ваги, яке може собі дозволити будь-яка людина. Природно, вона не є «паличкою-виручалочкою», яка максимально швидко приведе Вас в бажану форму, однак її використання в комплексі схуднення дозволить Вам втрачати вагу більш ефективно, надійно і комфортно.

Автор: Софія Черкасова (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

  • відгуки про гарцинію
  • Гарцинія камбоджійська відгуки
  • Можна схуднути від чаю гарциния

Comments are closed!

_0.31MB/0.00601 sec