Фуросемід для схуднення

Фуросемід для схуднення Фуросемід для схуднення

У багатьох є бажання скинути зайві кілограми, але немає можливості дотримуватися строгої дієти або щодня займатися виснажливими вправами. Ось саме їм знайомі і родичі іноді рекомендують приймати фуросемід для схуднення – препарат, який, за їх словами,

багатьом допоміг знизити вагу і розлучитися з жировими накопиченнями.

Властивості препарату фуросемід

Сьогодні багато чутно про нібито чудодійний вплив фуросеміду на процес спалювання жирів. Чи так це? Давайте спочатку розберемося, що ж це за препарат. Виявляється, фуросемід являє собою сечогінний засіб (він відноситься до групи діуретиків). Таким чином, приймаючи фуросемід для схуднення, людина сприяє позбавленню організму від рідини і, природно, від цього втрачає певну кількість кілограмів. Але ж метою охочого схуднути є ліквідація зайвого жиру, а в даному випадку зменшення ваги здійснюється виключно за рахунок втрати рідини, а жирові накопичення залишаються на своїх місцях, абсолютно не зменшуючись в об’ємі.

І що представляє ще більш важливу проблему, так це вимивання з рідиною з організму багатьох корисних речовин, вкрай необхідних для його життєдіяльності мікроелементів. Найбільш інтенсивно організм в даному випадку втрачає калій і магній. А їх дефіцит може викликати різні небажані наслідки, в тому числі й болючі судоми в м’язах литок. Так що зловживання цим препаратом досить небезпечно. До того ж якщо приймати його довгий час, можуть виникнути непритомні стани та інші погіршення фізичного стану.

Правила прийому фуросеміду та протипоказання до його застосування

Фуросемід для схуднення можна приймати тільки згідно з приписом лікаря. Вкрай важливо при цьому пам’ятати, що цей препарат слід вживати тільки один раз на тиждень. У разі передозування може порушитися робота серцево-судинної та нервової систем, а також діяльність шлунково-кишкового тракту.

Чи варто так ризикувати здоров’ям, адже даний засіб має цілий ряд протипоказань і серйозних побічних ефектів. Чи не краще відмовитися від ідеї використання цього препарату, віддавши перевагу іншим методам і способам зниження ваги: ??натуральним продуктам, нескладним, але ефективним вправам, необтяжливим дієт. Тим більше що медики не рекомендують приймати фуросемід з метою позбавлення від зайвих кілограмів. Цей медичний препарат наказується при цирозі печінки, ниркової недостатності, набряку легенів і мозку, отруєнні барбітуратами, пізній токсикоз вагітних, важких формах гіпертонії, але не для зниження ваги.

Сподіваємося, що ви зробите правильний висновок з усього вищесказаного.

  • фуросемід для схуднення
  • як похудати в животі і боках за допомогою лимона
  • фуросемід швидко скинути кг
  • Чому фуросемід спалює жир
  • як скинути зайві кілограми в животі і боках?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00746 sec