Фунчоза

Фунчоза Покрокове приготування Поради до рецепту Фунчоза Думка дієтолога про рецепт Фунчоза

Більше корисний фарш з нежирних сортів яловичини або телятини. Для страви вибирайте нежирне м’ясо. Смажити корисно і безпечно на рафінованій оливковій (соняшниковій) або топленому вершковому маслі.

Інакше, під впливом високих температур, в результаті підгоряння, можливе утворення канцерогенів.

Вживання 150 г страви в день не вплине на зміну ваги тіла. Якщо з’їдати більше, не зменшуючи в раціоні кількість борошняних і жирних виробів, вага тіла зросте. Блюдо висококалорійне і містить багато тваринних білків, що призведе до нарощування м’язової маси, при заняттях спортом. Страва не варто включати в дієту для схуднення.

Фунчоза показана при нестачі в раціоні тваринних жирів, білків, вітамінів, мікроелементів, вуглеводів і людям зниженого харчування. Морква містить багато кератину (провітаміну А), який важливий для нормального зорового сприйняття. Редька багата калієм (зменшення набряків, стабілізація серцевого ритму), вітамінами С, В, кератином, лізоцимом. Вона підвищує імунітет, збуджує апетит, стимулює роботу внутрішніх органів, сприяє виведенню шлаків, містить антиоксиданти. Помідори містять клітковину, водорозчинні вітаміни, кератин і мінерали. У них міститься помірна кількість щавлевої кислоти, тому переїдання небезпечно для печінки. Солодкий перець багатий вітамінами В1, В2, В6, РР, містить калій, натрій, йод, фосфор, залізо та інші мікроелементаВін корисний при цукровому діабеті, анемії, хворобах нервової системи, депресіях. Телятина відповідає всім дієтичним вимогам. Пуринових підстав в телятині дещо більше, ніж в яловичині, а холестерину – значно менше. Чи не огрубілі м’язи теляти містять менше, ніж туша корови, сполучнотканинних білків. Приблизно 60% підшкірного і внутрішньом’язового жиру телятини складають біологічно активні високоненасищенних жирні кислоти. Для дієтичного харчування найбільш прийнятні страви з відвареної телятини. У м’ясному бульйоні залишаються 3/4 азотовмісних шкідливих речовин і холестерин. Відварна і злегка обсмажена телятина допомагає швидше оговтатися від інфекційних хвороб, травм, опіків.

Не рекомендується вживати страву людям, які страждають на цукровий діабет, атеросклероз, захворюваннями печінки, підшлункової залози, шлунка і жовчовивідних шляхів.

Блюдо містить вітаміни, мікроелементи, холестерин, рослинні і тваринні жири, білки, вуглеводи. Його рекомендують дітям з 10-ти років в обмеженій кількості.

Comments are closed!