Фруктова дієта, фруктова дієта для схуднення, фруктова дієта на тиждень, 3 дні, відгуки – MissFit. Ru

Фруктова дієта, фруктова дієта для схуднення, фруктова дієта на тиждень, 3 дні, відгуки – MissFit. Ru Фруктова дієта Різні варіанти фруктової дієти

Фруктова дієта – це один з найбільш легких способів схуднення, так як всі без винятку фрукти містять в собі клітковину, яка, потрапляючи в шлунок, розбухає,

викликаючи тим самим почуття насичення. Нехай і на короткий термін, але все ж. Крім того, фруктова дієта для схуднення практично не обмежує раціон. Єдине, бажано утриматися від вживання винограду і бананів, так як їх калорійність трохи вище, ніж у яблук або кавуна, наприклад.

Однак одні тільки фрукти не зможуть забезпечувати організм всіма необхідними мікроелементами і вітамінами. Тому, рекомендується дотримуватися комбінований тип дієти. Нижче ми опишемо кілька можливих варіантів з різним раціоном і тривалістю. Вам же залишиться тільки вибрати з них відповідний.

Скидаємо вагу за 3 дні

Сніданок. 1 фрукт і склянка смузі (це дуже смачний десерт з подрібнених за допомогою блендера фруктів). По суті – фруктове пюре.

Обід. Фруктовий салат.

Вечеря. Будь-яке фруктове блюдо і натуральний сік.

Сніданок. Фрукти (будь-які, на ваш розсуд).

Обід. Фруктовий салат.

Вечеря. Повторює сніданок.

День 3.

Можна повторити меню 1 або 2 дні.

Як бачите, ця фруктова дієта на 3 денного не комбінована. З рідини, крім натуральних соків з меню, можна без обмежень вживати просту воду.

Помітно худнемо за 7 днів

В принципі, це варіант схуднення за 3 дні, але так як триває довше, то і втрата ваги буде значнішим. Раціон харчування ви можете скласти самостійно. Тільки запам’ятайте, що фруктова дієта на тиждень в перший день дозволяє з’їсти 1 кілограм фруктів (кількість прийомів їжі також на ваш розсуд), у другий день – 1,5 кілограма, 3-4 дні – 2 кілограми і далі поступово зменшуємо кількість їжі. < / p> Комбінація з кисломолочними продуктами

Триває ця дієта не більше 5-6 днів. Пити можна будь-які кисломолочні напої з невеликим відсотком жирності. Це може бути як знежирений кефір, так і йогурт або ряжанка. У день дозволяється випивати до 1,5 літрів кисломолочного напою (одного або різних) і з’їдати до 1 кілограма фруктів (можна комбінувати з овочами). Не рекомендується їсти банани, виноград, фініки. Кефіру-фруктова дієта переноситься краще, ніж два методи, описаних вище.

Інший варіант – фрукти спільно з сиром. Тривалість дієти – до 7 днів. Фрукти знову-таки на ваш розсуд, сир повинен бути без додавання цукру, але не знежирений, так як з нього також повинні черпаться калорії. Особливо приємно, що сирно-фруктова дієта допускає в деякі дні є і банани – для любителів солодкого вони неоціненні. Ну, а класичний варіант подібного схуднення, безсумнівно, проходить з вживанням яблук кисло-солодкого сорту.

Однак не всі в захваті від кислого, у багатьох його надлишок викликає печію. Для таких людей підійде інший варіант – молочно-фруктова дієта. До речі, її дотримання не виключає вживання кисломолочної продукції. Ось зразкове щоденне меню.

Сніданок. Чай або кава без цукру, можна з додаванням молока.

Ланч. 200 грамів нежирного сиру без цукру.

Обід. Фруктовий салат (наприклад, яблука з апельсинами, залиті йогуртом).

Полудник. Стакан молока.

Вечеря. Фруктовий салат (бажано з іншими фруктами, ніж в обід). Пам’ятайте, що чим різноманітніше буде ваш раціон – тим вам же буде легше даватися дієта.

Для любителів яєць, м’яса і риби

Ця дієта найбільш проста для «м’ясоїдів», так як дозволяється їсти крім фруктів, яйця, не жирне м’ясо і запечену або відварну рибу. Запам’ятайте, що майонез, сметана, соняшникове і вершкове масло поки під забороною. Від лимонадів та алкогольних напоїв також утримайтеся. І головне правило – кожен продукт вживається окремо. Тобто не можна їсти рибу з овочами на гарнір, наприклад. Фруктово-білкова дієта виглядає приблизно таким чином.

Сніданок. 2 зварених круто яйця.

Ланч. 1 апельсин.

Обід. 200 грамів відвареної курячої грудки.

Полудник. 1-2 кисло-солодких яблука.

Вечеря. 200 грамів відвареного минтая.

Таким чином схуднення проходить протягом 10 днів. При такій тривалості фруктова дієта відгуки отримує від жінок тільки позитивні.

  • фруктова дієта для схуднення
  • кисло-солодкі яблука для схуднення
  • рецепти з ананасу для схуднення
  • фруктова дієта
  • фруктова дієта на 3 дні
  • фруктова дієта на 7 кг за тиждень
  • фруктова дієта на тиждень
  • фруктово білкова дієта

Comments are closed!

_0.31MB/0.00654 sec