Фруктова дієта для схуднення: які фрукти допомагають ефективно схуднути?

Фруктова дієта для схуднення: які фрукти допомагають ефективно схуднути? Фруктова дієта для схуднення: соковито і смачно

Фруктова дієта для схуднення – прекрасний варіант літнього раціону харчування. В усякому разі саме в спекотні місяці найлегше її дотримуватися.

Плюси і мінуси фруктової дієти для схуднення

Фруктова дієта для схуднення хороша хоча б тим, що вона заснована на фруктах, а вже про їхню користь сказано стільки слів, що безглуздо було б переконувати будь-кого у зворотному. Вони не тільки містять безліч корисних вітамінів і мікроелементів, а й відповідають за наш настрій. Сидячи на фруктовій дієті для схуднення ви можете за тиждень втратити 5-7 кг. Але, на жаль, навіть у такої легкої і смачною дієти є свої протипоказання – алергія на будь фрукти (в основному, на цитрусові, полуницю), гастрит з підвищеною кислотністю або виразка. Інше застереження полягає в тому, що велика кількість фруктів, навпаки, може перешкоджати схудненню, оскільки фруктоза, що виділяється фруктами, часто переробляється в жир. Не рекомендується дотримуватися фруктової дієти довше 10 днів – це призведе до білкового голодування. Для того, щоб заповнити недолік білків ви можете протягом фруктової дієти для схуднення вживати молочні продукти з низьким вмістом жиру.

Серед очевидних плюсів дієти – очищення організму від токсинів, зменшення целюліту і поліпшення кольору шкіри, скорочення часових витрат на приготування складних страв.

Правила фруктової дієти для схуднення

Фруктові дієти для схуднення можуть грунтуватися на вживанні одного виду фруктів (монодієти) або декількох (змішані). Монодієта ефективніше, але змішана – легше переноситься. Суть фруктової дієти полягає у вживання протягом дня фруктів і молочних продуктів (молока, кефіру). Перевагу слід віддати таким фруктам як яблука, персики, апельсини, грейпфрути, кавуни, ананаси. Обережніше слід бути з бананами і виноградом: у великій кількості вони, навпаки, можуть стати причиною набору ваги, та й в принципі важко перетравлюються і можуть викликати запори і газоутворення.

Ви можете урізноманітнити ваше меню запікаючи фрукти з корицею, роблячи фруктові салати із знежиреним йогуртом або свіжовичавлені соки. Допускається додавання декількох горіхів або насіннячок, багатих білками.

Як і практично всі дієти для схуднення. фруктова дієта не призначена для тривалого застосування, але ви можете періодично влаштовувати розвантажувальні дні на її основі – і користь для здоров’я, і??відчутне підмога в боротьбі із зайвою вагою.

Comments are closed!