Фрукти для схуднення

Фрукти для схуднення Фрукти для схуднення

Фрукти для схуднення – тема, широко обговорювана на жіночих форумах. Як схуднути на фруктах, які фрукти допоможуть схуднути, а яким це завдання не під силу, які міфи про фруктовому схудненні ходять в народі – в нашому матеріалі.

З метою схуднення можна їсти фрукти в будь-яких кількостях. Наприклад, більшість жінок абсолютно впевнене, що фрукти в процесі схуднення можна їсти в будь-якій кількості без ризику набрати зайві кілограми. Насправді фрукти містять багато плодового цукру, який хоч і менш шкідливий порівняно з харчовим, але все-таки досить калорійний. Легко з’їдаючи яблучко за яблучком, ви й не помічаєте, як перебираєте калорії, та й надлишок баластних речовин шкідливий для людей з розладами шкт, яких багато серед повних людей. Висновок – використовуючи фрукти для схуднення, розділяйте прийом їжі як мінімум тригодинними інтервалами.

Фрукти допомагають схуднути, пригнічуючи почуття голоду. Хоча фрукти і не дають насичення, вважається, що ними можна придушити почуття голоду, що дуже важливо для схуднення. Але увага – вживання солодких плодів призводить до зростання рівня глюкози в крові, що стимулює діяльність підшлункової залози. Та, у свою чергу, виробляє інсулін, підвищення рівня якого провокує відчуття голоду. Звідси несподіваний рада – виявляється, для схуднення краще розрізати і понюхати фрукт, ніж з’їсти його. Так ми обдуримо відчуття голоду і не будемо навантажувати травний тракт.

Схуднути на екзотичних фруктах простіше. Зокрема, мова йде про нашу тязі до екзотичних фруктам, які здаються і смачніше і корисніше звичних «місцевих» плодів, тому багато жінок, прагнучи схуднути на фруктах, вибирають саме їх. А ось дієтологи стверджують, що нашому організму буде набагато більше користі від пари яблук, ніж від пари ананасів, адже ферменти нашої травної системи краще пристосовані саме для розщеплення звичної їжі.

Привізні фрукти для схуднення містять багато хімії. Вважається, що несезонні фрукти, які прибувають до нас з жарких країн, містять одну «хімію» і худнути на них не рекомендується. Дійсно, частина вітамінів під час транспортування привізних фруктів руйнується, але це ще не означає, що в них взагалі немає корисних речовин для схуднення. Що ж до консервантів, то вони дійсно можуть використовуватися, зокрема, ними зазвичай натирають поверхню деяких фруктів. Однак такі консерванти не проникають углиб, і можна використовувати ці фрукти для схуднення, добре помивши плоди або видаливши шкірку.

Ананас – фрукт для схуднення. До речі, про екзотику. Існує поширений міф про дієтичних властивостях ананаса: завдяки дії «чудодійного» ферменту бромелайна, ананас нібито сприяє кращому розщепленню жирів. Тут правда полягає в тому, що бромелайн бере участь у розщепленні білків, а зовсім не жирів, на які він не робить ніякого впливу! У реальності це фермент, який просто покращує ваше травлення, і схуднути, просто приймаючи бромелайн або кушая ананаси без обмеження харчування, не вийде.

Регіна Райтова © Всі права захищені

Сподобалася стаття? Розкажи про неї друзям, просто клацнувши на кнопочку своєї соціальної мережі або блога.

Comments are closed!