Фрукти для схуднення – коли, скільки і навіщо? | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти

Фрукти для схуднення – коли, скільки і навіщо? | Стрункість і Краса: як знайти і зберегти Фрукти для схуднення – коли, скільки і навіщо?

Автор Юлія Пономарьова

Фрукти для схуднення просто незамінні. Це – справжні ласощі, які до того ж містять мало калорій і не потребують спеціального

приготуванні. Вони корисні і доступні, а їх різноманітність здатне задовольнити найрізноманітніші смаки. Як використовувати фрукти для схуднення . щоб отримати максимальний ефект?

Для цього є кілька варіантів.

Фрукти для схуднення – ідеальний перекус

Тим, хто хоче позбутися зайвих кілограмів. необхідні перекушування. Вони потрібні, щоб контролювати свій апетит (втихомирювати гормон голоду) і збільшувати швидкість обміну речовин (метаболізм активізується від будь-якого прийому їжі).

Фрукти виконують всі функції, який повинен виконувати ідеальний перекус.

Фрукти швидко насичують, т. к. в них є природний цукор – фруктоза, який в організмі перетворюється в глюкозу, і так само швидко дає мозку сигнал про насичення. Крім того, фрукти в більшості своїй низькокалорійні.

Фрукти для схуднення – як отримати максимальну користь?

Один маленький, але істотний нюанс: якщо якийсь вид фруктів викликає у вас апетит, то як перекушування він вам протипоказаний. Так, хтось ще більше хоче їсти після яблука, а хтось – після апельсина. Не будіть звіра (тобто не підсилюйте ваше почуття голоду)!

При вживанні фруктів в їжу необхідно враховувати одну важливу особливість – фрукти різних родин неодмінно потрібно їсти окремо один від одного. Перерва – як мінімум 20 хвилин.

Фрукти допоможуть схуднути. до того ж засвоюються добре і швидко. Але тільки в тому випадку, коли ви їсте їх окремо.

Фрукти для схуднення – дві схеми вживання

Не варто перетворювати вживання фруктів в дієту. Тут працює мудре правило «занадто багато хорошого – теж погано». Щоб використовувати фрукти для зниження ваги. вам достатньо буде вибрати одну із запропонованих схем і слідувати їй:

1. Їжте фрукти за 20 хвилин до основних прийомів їжі (сніданок, обід, вечеря) 3-4 рази на день. Після цього простого дії ви з’їсте набагато менше. Такий прийом в дієтології називається попередня їжа.

2. Вживайте фрукти в якості перекусів так само 3-4 рази на день.

Фрукти для схуднення – в якій кількості вживати?

Один фруктовий перекус дорівнює приблизно одній груші або півтора апельсинів середнього розміру (цитрусові через свою структури трохи легше). Це становить близько 200 грамів ваги, тобто 3-4 рази перекусів на день – це 600-800 грамів фруктів. А це означає, що в такий день ви забезпечите себе клітковиною (виключіть запори і налагодите травлення) і масою вітамінів і мікроелементів.

Шкода для фігури від «висококалорійних» бананів і винограду сильно перебільшений. Просто не їжте більше одного банана або півсклянки винограду за один раз, і можете бути спокійні за свою талію.

Є ще один спосіб вживати фрукти для схуднення – замінювати фруктами вечерю. Тут вам можна себе побалувати. При сьогоднішній розмаїтості фруктів завжди можна знайти ті, які ви ніколи не пробували, або ті, які ви давно хотіли поїсти, але забували купити.

Враховуючи необхідність не змішувати фрукти різних родин, протягом вечора ви так само можете з’їсти 3-4 види фруктів, роблячи між їх вживанням перерву 20-30 хвилин.

Це буде своєрідний розвантажувальний вечерю. Фрукти замість вечері чистять кишечник, що не навантажують травний тракт, вони ситні, смачні і малокалорійні.

Ось таке застосування фруктів – найкращий варіант для тих, що худнуть.

Фрукти для схуднення – а чи можна харчуватися тільки ними?

Це зайве. Харчування одними фруктами цілими днями і вже тим більше тижнями призведе до того, що фрукти можуть вам набриднути і навіть зашкодити. Нерідкі випадки виникнення діареї від великої кількості фруктів. Не можна забувати і про те, що багато фруктів алергенні.

Та й не здатні фрукти (втім, як і будь-який інший продукт) забезпечити вас всіма необхідними речовинами.

речі, на замітку тим, хто любить солодке – фрукти можна перетворити на десерт, додаючи в них нічого! Для цього потрібно небагато (близько 20-30 хвилин) потримати їх в морозильній камері – вони стають набагато солодший.

Використовувати фрукти для схуднення – це корисно і приємно. Як здорово, коли те, що ми любимо, допомагає нам схуднути і зберігати форму! Бажаю вам легкої і неодмінно смачною стрункості! І фруктового достатку!

P. S. Збираєтеся у відпустку, а пара зайвих кілограмів псує настрій? Читайте, як схуднути в лазні – простий спосіб швидко скинути вагу.

  • які фрукти для сниження фігури?

Comments are closed!