Фізичні вправи для схуднення

Фізичні вправи для схуднення Фізичні вправи для схуднення

Серед усього різноманіття способів фізичні вправи для схуднення є все-таки найбільш доступним, ефективним і безпечним методом. Про те, які вправи допоможуть вам позбавитися від зайвої ваги і підтягнути

фігуру, читайте нижче.

Велосипедні прогулянки

Літо – це прекрасна пора для того, щоб привести себе у форму, а велосипед у цьому стане вашим головним помічником. Взагалі будь-які активні заняття на свіжому повітрі сприяють окисленню і руйнуванню жирів. Година їзди на велосипеді “вбиває” до 750 калорій. Крім цього, завдяки таким прогулянкам ви зміцните своє серце, судини і здоров’я в цілому. Також велосипед стане потужним помічником у боротьбі з проявами целюліту. М’язи при цьому зміцнюються, підтягуються, а силует фігури стає привабливим. За місяць щоденних тренувань по півтори-дві години реально втратити близько 8 зайвих кілограм, що знаходяться в області стегон, сідниць і живота. Домашньої альтернативою велосипедним тренувань на відкритому повітрі (наприклад, взимку) зможе стати велотренажер. За годину до і після велосипедних занять рекомендується не їсти. Пити ж допускається тільки мінеральну воду без газів.

Заняття з обручем

Використання обруча (хула-хупа) ефективно допомагає стати стрункішою і підтягти силует фігури в проблемних місцях. Досить займатися всього по 15-20 хвилин щодня, щоб досягти такого ефекту. Крім цього, обруч прекрасно тренує серцево – судинну систему і масажує внутрішні органи, зокрема, кишечник, перешкоджаю виникненню проблеми запорів. Сьогодні продаються різноманітні обручі, починаючи від найпростіших пластмасових або алюмінієвих і закінчуючи більш обтяжені і забезпеченими масажними насадками. На початку рекомендується придбати найпростішу модель хула-хупа, а потім вже переходити до більш удосконаленим.

Дитяча скакалка

Як не дивно, але ця дитяча забава є чудовим тренажером у вашій дорослому житті. Активна струс тіла під час стрибків сприяє зникненню целюліту, підтягування обвислій шкіри і, відповідно, схудненню в цілому. Починайте стрибати з декількох стрибків, доводячи їх щоденна кількість до 50 і більше.

Спортивна ходьба

Така ходьба дозволяє поєднувати приємне з корисним. Відправляйтеся в ліс, парк або сквер і починайте свої тренування. Свіже повітря не тільки насичує клітини киснем і активізує процеси окислення накопичених у вашому організмі жирів, а й просто підніме настрій і підвищить вашу стресостійкість. А наслідком стресів, в свою чергу, може стати безконтрольне поїдання їжі і, відповідно, зіпсована фігура.

Лижі

Зовсім необов’язково їхати на гірськолижний курорт і кататися там з висот на лижах, щоб схуднути. Беріть звичайні лижі і йдіть в найближчий ліс намотувати кола. Лижні прогулянки сприяють активному спалюванню калорій. Під час таких навантажень виявляються задіяними всі групи м’язів, що не тільки дозволить схуднути, але і позбутися целюліту.

Біг

Якщо ви не з числа закінчених ледарів, то почніть займатися ранковими пробіжками. При цьому важливо стежити за своїм диханням під час бігу – дихати слід за схемою 2 вдиху – 4 видиху. Не слід старатися і в перший же день тренування намотувати кілька кілометрів. Тут важливий принцип поступового наростання навантаження, інакше на наступний ранок ви просто не зможете піднятися з ліжка через м’язових болів. Альтернативою пробіжок може стати біг на місці у власній квартирі чи тренажер – бігова доріжка.

Заняття спортом

Заняття будь-яким рухомим видом спорту піде на користь вашій фігурі – великий теніс, волейбол, баскетбол, футбол. При цьому не обов’язково вступати в команду і записуватися в секцію. Можна влаштувати аматорський матч з дітьми або друзями.

Йога

Крім фізичних вправ для схуднення, йога використовує спеціальну систему дихання, яка насичує всі кліті організму киснем, що не тільки дозволить привести свою вагу в норму, а й суттєво оздоровитись, а також виховати в собі силу волі. Спочатку тренуватися найкраще з інструктором індивідуально або в складі групи, щоб фахівець навчив правильній техніці виконання вправ. У міру того, як ви наберетеся досвіду, йогою можна буде займатися вдома самостійно.

Фітнес

Якщо у вас достатньо часу для відвідування центру фітнесу, то на перших порах зверніться за допомогою до місцевого інструкторові, який підбере особисто Вам програму тренувань, тобто ті вправи, які будуть для вас максимально ефективні. Згодом вже буде можна почати займатися фітнесом в складі групи.

Базовий комплекс фізичних вправ для схуднення

При виконанні наступних вправ важливо враховувати принцип швидкості їх виконання. Так, фізичні навантаження для цілей схуднення повинні виконуватися швидко і ритмічно, оскільки повільне виконання сприяє лише накачиванию м’язів під шаром жирових відкладень, які, по суті, нікуди не подінуться.

1. “Прес”.

З положення “лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, руки за головою” здійснюйте підйоми, щоб торкнутися ліктями колін. Ступні при цьому не повинні відриватися від підлоги – краще всього якщо їх буде міцно тримати друга людина.

2. “Драбинка”.

3. “Велосипед”.

4. “Крокуємо попою”.

5. “Присідання на колінах”.

6. “Випади”.

7. “Присідання”.

Варіант 1. В руках тримаєте по гантелі і присідайте, піднімаючи руки зі снарядами з положення “з боків” вгору.

Якщо ви зможете змусити себе займатися фізичними вправами для схуднення регулярно так, щоб це увійшло в щоденну звичку, то дуже скоро зможете забути не тільки про зайву вагу, але і про багато інших проблем зі здоров’ям.

Худніть і будьте здорові.

  • вправи фізичні йога
  • йога для схуднення і підтягування всього тіла

Comments are closed!

_0.31MB/0.00430 sec