“Фитокомплекс для схуднення форте XS” (30 капсул, Україна) – при целюліті, ожирінні: продаж, ціна в Харкові. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Зелена аптека” – 4062754

“Фитокомплекс для схуднення форте XS” (30 капсул, Україна) – при целюліті, ожирінні: продаж, ціна в Харкові. капсули, таблетки і порошки для схуднення від “Зелена аптека” – 4062754 “Фитокомплекс для схуднення форте XS” (30 капсул, Україна) – при целюліті, ожирінні

Email:

[email protected]

net

Підтягує шкіру, спалює жири, зменшує апетит. Рекомендується для осіб, контролюючих масу тіла.

Унікальність Фітокомплекси форте XS полягає в тому, що він отриманий біотехнологічними способами. Це дозволило не тільки зберегти його унікальні природні особливості, але і поліпшити засвоюваність і адаптивні властивості на 70-80%. Фитокомплекс ефективно впливає на роботу організму людини і забезпечує гарні показники схуднення. На сьогоднішній день аналогів Фітокомплекси для схуднення форте XS на ринку засобів для схуднення просто немає.

Показання до прийому препарату

-Естетична корекція пропорцій тіла особам з нормальним типом харчування та ваги.

-Комплексна програма лікування целюліту.

-Лікування ожиріння і надлишкової маси тіла.

-Корекція маси тіла та естетична корекція грудей у??жінок після пологів із закінченням періоду грудного вигодовування.

1. Плоди кінкана японського. Це багате джерело пектинових речовин, використовується як протизапальний, тонізуючий, стимулюючий засіб. Містить вітаміни C і E. У народній медицині Сходу застосовується для лікування грибкових інфекцій, хвороб дихальних шляхів. Покращує обмінні процеси в організмі.

2. Гриб поріі кокосовідная. Це трутовий гриб, полісахариди, якого володіють антибактеріальною, протиракову, гіпотензивний, жарознижуючим, протипухлинною, антивірусним, кардиотоническим і діуретичною властивостями. Підвищує імунітет.

3. Квіти мандарина золотого. Мають протівозастойное і протівооттечним дією. Покращують травлення, нормалізують обмінні процеси в організмі. Сприяють ослабленню перистальтики, корисні при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Мають антимікробну дію.

5. Екстракт гарцинії камбоджійської.

6. Екстракт гуарани.

7. Екстракт зеленого чаю.

8. Екстракт насіння квасолі.

9. Екстракт ананаса.

10. Пиколинат хрому.

11. Допоміжні речовини.

Спосіб вживання

Дорослим – по 1-2 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до сніданку, запиваючи 1 склянкою теплої води.

Курс прийому: 3-4 тижні . надалі курс прийому узгоджувати з лікарем.

Застереження: вагітність, період лактації, дитячий вік, індивідуальна чутливість до компонентів. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

1 упаковка містить 30 капсул.

Виробник: Торговий дім МВК (Одеса).

Термін придатності – 24 місяці.

Сертифікати: Гігієнічний висновок МОЗ України № 05.03.02-04/66074 від 23.07.2013 р.

Додаткові рекомендації

Слід починати з 1 капсули на день. Ця доза залишається постійною на початку курсу, незалежно від Вашої початкової маси. При захворюваннях шлунка в сьогоденні або минулому, появі дискомфорту або болю в області шлунка рекомендований прийом капсули через 20 хв після сніданку. Протягом перших 5-7 днів у Вас з’явиться сухість у роті, зменшиться або повністю блокується апетит. Якщо після 14 днів прийому капсул сухість у роті зберігається, але апетит не зменшився, турбує почуття голоду – доза препарату може бути збільшена до 2 капсул за один прийом. Не рекомендується починати прийом комплексу з двох капсул – ефект швидше не настане, а можуть виявитися побічні ефекти. Якщо раніше ваша доза була одна капсула на день, але на 5-6 тижні (найчастіше) ви відчуваєте, що почуття голоду посилюється, дозу можна збільшувати до 2 капсул.

Добова доза – дві капсули – ніколи не перевищується.

Не слід поєднувати з прийомом інших лікарських препаратів. Рекомендовано паралельно з прийомом «XS» вживати не менше 8 склянок рідини в день.

ОСОБЛИВОСТІ прийому препарату при певних симптомах і захворюваннях

Пієлонефрит, холецистит, виразка кишечника: прийом можливий, але не в стадії загострення.

Настання вагітності в період прийому: відмінити прийом препарату.

Німіють кінцівки, судоми: симптоми виникають через перезбудження нервової системи у випадках підвищеної чутливості до дозі екстрактів а препараті. Рекомендований перерву на 3-4 дні і далі по пів капсули протягом 14 днів, потім перехід на стандартну дозу.

Поликистоз: прийом можливий, бажано продовжувати основне лікування захворювання.

Астма: прийом можливий.

Атеросклероз, варикоз: прийом можливий і безпечний.

Щитовидна залоза: вузли, зоб: рекомендована консультація лікаря.

Псоріаз, алергія: перші 10 днів прийому рекомендована доза? капсули, далі при відсутності алергічних реакцій – по 1 капсулі на день.

Порушення менструального циклу після курсу прийому: іноді прийом препарату може змінювати наступ менструації на 2-3 тижні, нормальний цикл відновлюється після закінчення курсу корекції ваги.

Епілепсія: не рекомендований прийом препарату.

Гепатит: прийом можливий, але не в стадії загострення.

Фіброміома: прийом можливий і буде безпечним.

Печія в період прийому: може з’явитися печія внаслідок жовчогінного ефекту рослинних екстрактів.

Озноб, депресія: це ознаки передозування, що вказують на підвищену чутливість до дозі препарату. Рекомендований перерву на 2-3 дні і далі прийом з? капсули щодня.

Період після годування грудьми: прийом можливий після закінчення періоду годування груддю.

Мастопатія: прийом можливий і буде безпечним.

Неспецифічний виразковий коліт: прийом можливий, але не в стадії загострення.

Побічні ефекти

Можливі легке запаморочення, легке безсоння, почастішання пульсу – ці симптоми на початку або в процесі прийому комплексу з’являються в 20-30% випадків, не позначаються негативно на організмі, не потребують відміни комплексу, зумовлені атропіноподобним ефектом деяких фракцій екстрактів рослин. Сухість у роті присутня постійно в процесі прийому капсул, зберігайте адекватний питний режим. Початок прийому капсул інколи може супроводжувати уповільнення перистальтики кишечника, рідкісна дефекація, в таких випадках рекомендовано прийом проносних засобів (наприклад «Гутталакс»). У міру відновлення нормальної дефекації проносні препарати відміняють. Якщо виникає неприємне відчуття в області шлунка після прийому капсули, рекомендовано приймати комплекс через 20 хвилин після сніданку. Поява гіркоти в роті характерно для пацієнтів, у яких раніше відзначався застій жовчі в жовчовивідних шляхах (дискінезія жовчовивідних шляхів). Поява симптомів пов’язана з поліпшенням відтоку жовчі, зменшенням в’язкості, нормалізацією якісного складу жовчі. Алергічні реакції не описані в анотації виробника, наш досвід роботи їх також не виявив. Особи, які страждають гіпертонією, переносять комплекс добре, на початку лікування рекомендований прийом комплексу через день по? капсули, протягом 10 днів, далі – звичайна схема. Статистично достовірно знижуються показники підвищеного артеріального тиску!

Увага: якщо при прийомі капсул погіршується загальний стан, з’являється виражене безсоння, серцебиття, головний біль або підвищується артеріальний тиск – ці симптоми вказують на підвищену чутливість організму до стандартної дози комплексу. У такому випадку рекомендується зробити перерву в прийомі капсул на 1-2 дні і далі приймати по? капсули щодня. Додатково необхідна консультація лікаря-спеціаліста.

  • фитокомплекс для похудения хс
  • чому не знижується апетит при прийомі фітокомплексу xs
  • xs для схуднення
  • xs форте капсули для схуднення 2014
  • відгуки про xs капсули
  • засоби схуднення
  • чому при прийомі xs апетит не знижується
  • pagota v xarkovi
  • xs 30 відгуки
  • xs ua капсули

Comments are closed!

_0.32MB/0.01501 sec