Фітнес Харків>

Фітнес Харків> КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ.

ІНДИВІДУАЛЬНО!

Проблема надмірної ваги є досить гострою для багатьох людей, а схуднення часто здається недосяжною метою. Людина, що страждає від надмірної ваги, знаходиться в особливому психофізіологічному стані, для зміни якого потрібен особливий підхід. Цей підхід передбачає різноплановість впливу, доброзичливість, постійну підтримку і налаштованість на тренування і інші зміни. Для цього, як правило, не достатньо однієї людини або фахівців одного профілю. І саме , тому ми розробили спеціальні курси схуднення, програма яких заснована на роботі декількох фахівців: фахівця в галузі лікувальної фізкультури, фахівця в галузі дієтології та фітнес-інструктора. Також при необхідності можлива допомога психолога.

Програма передбачає:

1 . Індивідуальну фітнес-програму, для схуднення

2. Комплексний підхід до проблеми надмірної ваги: ??рекомендації по дієті і очисним процедурам

3. Психологічний настрій і спеціальні рекомендації

Для того, щоб схуднути, Вам потрібні не стільки однодумці, скільки група професіоналів, які допоможуть Вам спрямувати свої зусилля на зниження ваги. Тому ми працюємо не в груповому, а виключно в індивідуальному форматі.

Якщо Ви дійсно вирішили схуднути, не втрачайте часу і дзвоніть!

063-672-89-08 та 756-68-06

Вартість програми – 1000 грн. на місяць. Вона припускає 8 спеціалізованих фітнес-тренувань і спеціальні консультації за нашою програмою.

Наша програма передбачає те, що Ваша мета – зниження ваги – буде досягнута. Надалі Ви зможете самостійно займатися за нашою програмою або продовжити займатися за програмою курсів у нас, щоб привести привести себе в відмінну фізичну форму. У кожен наступний курс вносяться необхідні коректування по фізичних вправ і дієті.

Теги . схуднення, уроки схуднення, зниження ваги, курси схуднення, програми для схуднення, фітнес для схуднення, правильне харчування

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ДЛЯ СХУДНЕННЯ

Ми розробили спеціальну програму для схуднення в Харкові. Ця програма передбачає участь кількох спеціалітсов для максимального ефекту. Програма схуднення допоможе Вам направити свої зусилля на зниження надмірної ваги (Харків). Працюємо ідивідуально!

Comments are closed!