Фітнес в домашніх умовах Ефективне схуднення

Фітнес в домашніх умовах Ефективне схуднення Фітнес будинку

Хороші сторони:

Фітнес в домашніх умовах звичайно ж недорого, або взагалі безкоштовно . У фітнес-центрі досить таки кусючі ціни на абонемент.

Якщо ви оплатите абонемент в клубі,

вам доведеться ходити туди постійно . на певний час, що не завжди зручно. А якщо у вас не вийде піти на тренування, то грошики за пропущене заняття вам ніхто не поверне . А ще потрібно збиратися в дорогу, їхати на автобусі (зайві витрати).

А фітнес будинку не вимагає від вас ніяких зборів. І до часу ви не прив’язані-коли захочете, тоді і почнете займатися, що погодьтеся дуже зручно .

Дуже зручно займатися фітнесом в домашніх умовах ще й тим, що ви не відволікатиме на сторонні погляди, шуми та інше. А зможете повністю зосередитися на виконанні вправ, і максимально розслабитися .

У фітнес центрі постійно чергу до тренажера . дуже голосно грає музика (яка буває вам не до душі) дуже багато людей навколо -все це трохи напружує. А якщо ви ще соромитеся свого зовнішнього вигляду, то будете комплексувати у виконанні тих чи інших вправ. А ще дуже велика черга в душову теж не додає оптимізму.

Усього цього можна уникнути якщо робити фітнес будинку. Можна займатися майже без одягу, робити перерви скільки захочете, музика буде тільки ваша улюблена, душ до ваших послуг, робите вправи без сорому. Тримати свій темп заняття .

Недоліки фітнесу в домашніх умовах:

Найбільший недолік фітнесу в домашніх умовах-це низька мотивація. Ви зможете відкласти тренування “на потім” або робити вправи так-сяк. Завжди можна знайти привід-або сьогодні лінь, або я зайнята, купа справ. А якщо ви записалися на тренування і оплатили абонемент . то вам доведеться йти, змушувати себе-щоб не пропали грошики. Що втім дуже корисно.

Якщо ви вирішили робити фітнес в домашніх умовах вам звичайно доведеться розпланувати самому курс вправ, скласти графік і слідувати йому неухильно. У клубі за вас це робить тренер, і вам не потрібно ні про що піклуватися.

Щоб вам не набридло займатися фітнесом в домашніх умовах намагайтеся урізноманітнити вправи, сьогодні для одних груп м’язів, а завтра для інших.

Фітнес в домашніх умовах

Ви повинні підготувати собі місце для занять . вільний простір. Невеликий килимок на підлозі. По початку не варто витрачатися на дороге обладнання, цілком вистачить пару маленьких гантелей і стілець.

Але якщо ви все ж зважилися на покупку спортивного тренажера. якщо ви знаходитесь в групі ризику по захворюваннях серцево-судинної системи, вам протипоказані навантаження на спину і суглоби, але при цьому ви прагнете до здорового способу життя і вирішили скинути зайву вагу, вам просто необхідно купити орбітрек. Хороший спортивний тренажер чудово допоможе вам у ваших тренуваннях.

Вдало вам використовувати фітнес будинку.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00849 sec