Фітнес-програма Деніз Остін “Швидка втрата ваги” – «Схудла і підтягла свій живіт. (Фото жахливого живота до і після) »| Відгуки покупців

Фітнес-програма Деніз Остін “Швидка втрата ваги” – «Схудла і підтягла свій живіт. (Фото жахливого живота до і після) »| Відгуки покупців Схудла і підтягла свій живіт. (Фото жахливого живота до і після)

В принципі я ніколи не була худенькою, але і не була повною. Так трималася в середній вазі. Однак після вагітності моя вага піднявся, а найголовніше, почав звисати живіт. Ще й ці розтяжки, деформований пупок, шрами після апендициту і кесарева, чесно кажучи зі сльозами на очах я розглядала своє пузико. Звичайно під одягом все це було не так помітно. Що я тільки не робила, щоб збавився живіт: і на дієті сиділа і таблетки для схуднення пила. Однак вага йшла, ну і животик зменшувався трохи, але все одно він продовжував звисати.

Критичний момент настав в магазині, коли я не могла підібрати собі кофточку і джинси. У всіх примерение кофточках стирчав мій живіт. Було страшенно прикро, що я довела себе до такого стану. Стала сама собі противна. Прийшла додому розревілася і вирішила, що все вистачить себе жаліти, пора приводити себе в порядок. Увечері знайшла двд диск “Деніз Остін”, який купила ще роки два тому (але так і не займалася) потім сходила в спорт. магазин купила гумові стрічки і гантелі для занятті за цією програмою.

Розкажу трохи про цю програму. У мене диск включає вісім програм. З восьми я займаюся 3 програмами. Це йога контроль ваги (моя улюблена), швидка втрата ваги і поліпшення обміну речовин (суміш кардіотренеровок і силових вправ). Кожна програма триває приблизно 30-40 хвилин.

Я почала займатися 3 січня (на фото я спеціально одягла свої улюблені штани, щоб було видно, як вони стали мені малі. Фото, звичайно, жесть), моя вага була 57,9 кг, талія 80см, 88 см живіт і стегна 92 см. Скажу чесно, займалася я не кожен день, десь 2 рази на тиждень. Тому вага і см. ніяк не хотіли йти.

Однак з 30 січня, я взяла себе в руки і почала займатися мало не кожен день. Додатково з програмою я качала прес на тренажері (відгук напишу про нього пізніше). Ще я припинила пити чай з цукром. Ставши на ваги 10 лютого я була в захваті: моя вага став 53,4 кг, талія 73 см, живіт 82 см. і стегна 88 см. Як я була щаслива.

І ось сьогодні я взвешанной: моя вага 51,2 кг. талія 69, живіт 77 і стегна 86. Тіло моє підтяглося, а мищци живота тепер не м’які, а тверді, з’явилася гарна постава, та й взагалі я себе почуваю супер . Одягла свої старі штани і побачила, що ще трохи підтягти своє тіло і їх можна буде носити.

Отже надалі я ще буду викливать свої фотки. Оскільки тіло ще не ідеал.

Тому скажу програмка ця супер. Спробуйте особливо йогу, тому що вона дуже добре розтягує тіло і м’язи. Після занятті такий приплив сил починається, що хочеться ще і ще займатися.

Не судіть строго фотки, а особливо мій спотворений живіт. Дуже соромно було їх викладати.

Отже, сьогодні 7 червня. Моя вага 48,5 кг (більше худнути не хочу, тож трохи переборщила). З цією програмкою я попрощалася ще пів місяця, тому що не бачу сенсу більше по ній займатися. М’язи звикли до цього навантаження, тепер потрібно буде більш серйозне навантаження давати на всі групи м’язів, у тому числі і преса (тому жиру на животі стало набагато менше і сподіваюся прес виглядатиме добре). Харчуюся нормально, вага не йде і не приходить. Загалом, все складається добре.

Можу з упевненістю сказати, ця програма дійсно допомагає схуднути.

Викладаю ще пару фото для наочності (до і після). Всім удачі в процесі схуднення.

  • фітнес денис остін 40 хв онлайн
  • двд диск як схуднути із вправами
  • купити DVD диск з фітнес вправами

Comments are closed!